Osobný účet mKonto

  • založenie a vedenie účtu zadarmo
  • výbery zo všetkých bankomatov po celom svete zadarmo pri výbere aspoň 70 EUR
  • trvalé príkazy, inkaso a SIPO zadarmo

 

 

 
 

Zlatá minca 2015 - 1. miesto - Bankové účtyZlatá minca 2014 - 1. miesto - Bankové účty Zbavte sa nezmyselných poplatkov

 

Osobný účet mKonto vám prináša maximálne pohodlie a jednoduché ovládanie účtu bez zbytočných a skrytých poplatkov. Pre založenie nemusíte nikam chodiť, všetko zvládnete z pohodlia domova.

 

  • založenie a vedenie účtu zadarmo
  • výbery zo všetkých bankomatov v SR aj v zahraničí, stačí si vybrať vždy aspoň 70 EUR (v zahraničí ekvivalent v cudzej mene)
  • všetky odchádzajúce a prichádzajúce platobné príkazy zadané cez internet banking (tuzemské platby, zahraničné SEPA platby) zadarmo
  • nastavenie platby inkasa, SIPO a trvalé príkazy zadarmo
  • elektronické mesačné výpisy na váš e-mail zadarmo
  • okamžitá realizácia platieb medzi účtami v mBank
 

 

S platobnou kartou MasterCard alebo VISA Classic k účtu mKonto môžete nielen pohodlne a bezpečne platiť v obchodoch aj na internete, ale máte aj všetky výbery zo všetkých bankomatov po celom svete zadarmo, stačí si vybrať vždy aspoň 70 EUR.


Vyplnenie žiadosti trvá len niekoľko minút. Zmluvu vám doručíme kuriérom až ku vám domov alebo môžete využiť ktorúkoľvek pobočku mBank. Založenie mKonta je samozrejme ZADARMO.

Platby na mobil

 

Potrebujete poslať peniaze ale nepoznáte číslo účtu? Ak máte mKonto a nainštalovanú mobilnú aplikáciu, nie je to žiadny problém. Využite funkciu "Platby na mobil", ktorú nájdete v mobilnej aplikácii mBank. Celý postup je jednoduchý, trvá len niekoľko sekúnd a názorne ho zobrazuje aj naša infografika.

1. Otvorte mobilnhttp://cmsczsk5.mbank.multibank.pl:9500/images/other/infografika_platba-na-cislo.pngú aplikáciu, 2. v menu vyberte Platby, 3. Vyberte príjemcu   4. Pošlite peniaze

 

Čo ešte potrebujete vedieť?

 

Na jedno rodné číslo môže byť založené iba jedno mKonto a len v mene euro. Zdieľať účet môžete napr. s rodinným príslušníkom, stačí si zmeniť individuálny účet na spoločný účet alebo si zriadiť disponenta.

Pre našich aktívnych zákazníkov, ktorí platobnú kartu k účtu používajú na bezhotovostné platby u obchodníkov alebo na internete (nad 70 EUR mesačne) alebo využívajú niektorý z našich úverových produktov, je platobná karta MasterCard Debit alebo VISA Paywave  zadarmo. Pokiaľ kartu nevyužívate, účet si môžete založiť aj bez nej. Cena za nevyužívanú platobnú kartu MasterCard alebo VISA je 1,30 EUR.