Užili ste si zážitky Weef a Milana v našej výzve S mAppkou na cestách?

Naši cestovatelia a blogeri prešli v priebehu 14 dní Česko a Slovensko bez eura vo vrecku a všade platili len mobilom. Sami ste mohli vidieť, aké je platenie cez mobil jednoduché, pohodlné a bezpečné zároveň.

 

Zapojte sa do súťaže a vyhrajte s mBank !

V období od 3. septembra do 28. októbra 2018 rozdávame každý týždeň 500 EUR.

 

Stiahnite si appku.

Pridajte svoju kartu.

Vyplňte formulár (do poľa Promo kód napíšte "mAppka")

Aspoň raz týždenne zaplaťte mobilom.

Vyhrajte 500 EUR.

Stačí sa zaregistrovať (do poľa Promo kód napíšte "mAppka"), aspoň raz v súťažnom týždni zaplatiť mobilom prostredníctvom služby Google Pay, ktorá je integrovaná v mobilnej aplikácii mBank a ste v hre! Po dobu 8 týždňov losujeme každý týždeň jedného výhercu. Vyskúšajte si, že bez karty aj hotovosti sa dá ľahko obísť, a navyše vyhrať!

Do súťaže sa môžu prihlásiť iba klienti mBank, ktorí majú mobilný telefón s operačným systémom Android, ktorý podporuje službu Google Pay. Ak ešte nie ste klientom mBank, stačí si založiť mKonto spolu s platobnou kartou a môžete tiež súťažiť.

 

 

Chcem súťažiť

 

Všetky podrobnosti o súťaži a pravidlá nájdete tu.

Inšpirujte sa Milanom a Weef, ktorí dva týždne zbierajú zážitky,

za ktoré platia iba mobilom.

 

„Výzva mBank ma zaujala najmä preto, že spojím príjemné s užitočným. Otestujem appku mBank i cestovanie bez peňaženky, a zároveň spoznám výnimočné miesta v Česku. Zážitky z ciest zaznamenám na svoj blog, aby aj Slováci vedeli, čo sa v Čechách oplatí vidieť." „Miluju cestování a výzvy, tak to by bylo, abych nepřijala výzvu s mBank. Zároveň mě baví technologie, kterých se mnohé ženy bojí. Ráda bych jim ukázala, že jim mohou usnadnit život a není třeba se jich bát, což právě u appky mBank platí."

 

Viete, ako aktivovať mobilné platenie na vašom zariadení? Poradíme vám, ako na to.

Sledujte nás na Facebooku a Instagrame

Instagram Facebook

 

 

Ešte nezbierate zážitky s našou appkou? Stiahnite si ju tu

Google Play