Ako si založiť mSporenie

Založte si mSporenie jednoducho na pár klikov

 

mSporenie vám umožňuje šetriť jednoducho a bez námahy. S každou vašou platbou sa automaticky odvedie drobná čiastka z vášho bežného účtu mKonto na mSporenie. Akonáhle si ho založíte a nastavíte, začne sporiť za vás.

 

 1. Ak ešte mobilnú aplikáciu nemáte, stiahnite si ju z Google Play alebo App Store alebo Huawei App Gallery a následnej spárujte s účtom.


 2. Po prihlásení sa do mobilnej aplikácie si v dolnom menu zvoľte „Produkty“ a následne prejdite do časti „MSPORENIE“.


 3. Vyberte si niektorý z preddefinovaných cieľov, ktoré sme pre vás pripravili alebo si nastavte vlastný cieľ.


 4. V prvom kroku žiadosti si pomenujte cieľ, na ktorý chcete sporiť, napríklad: Svadba, Motorka, Vodičský preukaz... 5. Zvoľte si niektorú z ponúkaných kategórií. Dosiahnutie svojho sna už máte na dosah.


 6. Vyberte si obrázok. Ktorý sa vám páči najviac? 7. Nastavte si sumu a dátum, ku ktorému ju chcete nasporiť. Nie je to nič záväzné, ale takto vidíte, kedy a akým spôsobom sa vám podarí váš sen dosiahnuť. 8. Zvoľte si spôsob na dosiahnutie vášho cieľa. Chcete si sporiť po malých čiastkach s každou platbou, alebo odkladať rovnakú sumu každý mesiac? Možná je aj ich kombinácia. Nakoniec kliknite na „Odoslať“.


 9. Hotovo! Od tejto chvíle si sporíte na váš sen.
 1. Po prihlásení sa do internet bankingu kliknite v hlavnom menu na „PRODUKTY“.
  Potom si v sekcii „SPORENIE“ zvoľte „Ponuka sporení“.

  Založenie mSporenia - krok 1 2. Kliknite na dlaždicu s nadpisom „mSporenie“

  Založenie mSporenia - krok 2 3. Zobrazia sa doplňujúce informácie o mSporení. Kliknite na tlačidlo s nápisom „CHCEM TO“ a vstúpite do žiadosti o založenie mSporenia.

  Založenie mSporenia - krok 3 4. Sporiaci cieľ si pomenujte podľa seba, napríklad: Dovolenka, Svadba, Motorka, Vodičský preukaz...

  Založenie mSporenia v internet bankingu - krok 4 5. Z ponuky si vyberte niektorú z ponúkaných kategórií.

  Založenie mSporenia v internet bankingu - krok 5 6. A vyberte si obrázok, ktorý sa vám páči najviac alebo ktorý najlepšie charakterizuje váš sen.

  Založenie mSporenia v internet bankingu - krok 6 7. Nastavte si sumu a dátum, ku ktorému ju chcete nasporiť. Nie je to nič záväzné, ale takto vidíte, kedy a akým spôsobom sa vám podarí váš sen dosiahnuť.

  Založenie mSporenia v internet bankingu - krok 7 8. Zvoľte si spôsob na dosiahnutie vášho cieľa. Chcete si sporiť po malých čiastkach s každou platbou, alebo odkladať rovnakú sumu každý mesiac? Oba spôsoby môžete aj skombinovať.

  Založenie mSporenia v internet bankingu - krok 8 9. Hotovo! Od tejto chvíle si sporíte na váš sen.

 

 

Najčastejšie otázky