Potrebujete niekomu rýchlo poslať peniaze, skontrolovať si zostatok na účte či zaplatiť kartou, aj keď ju nemáte pri sebe, alebo si prajete zmeniť limity na karte, aby ste zvýšili bezpečnosť svojich financií?

 

Nečakajte, kým budete pri počítači. Stačí otvoriť aplikáciu a je to!

o
Bezpečnosť

Bezpečne

o
o
Jednoduchosť

Jednoducho

o
o
Vždy s vami

Kdekoľvek

o

Stiahnite si banku do mobilu

 

Teraz na Google Pay Stiahnuť na App Store Stiahnuť na Huawei App Gallery

 

Stiahnite si mobilnú aplikáciu

Prečo používať aplikáciu?

Chráni vaše peniaze

Vaše peniaze sú v mobilnej aplikácii v bezpečí. Spojenie aplikácie s bankou sa riadi tými najprísnejšími bezpečnostnými štandardmi, ktoré sú aktuálne platné. Pozrite sa, aké funkcie sa starajú o vašu bezpečnosť.

Biometria

 • Väčšina smartfónov podporuje biometriu – potvrdzovanie transakcií a prihlasovanie pomocou vášho odtlačku prsta či tváre. Tie sú jedinečné, a preto máte istotu, že sa k vášmu účtu nikto iný nedostane. Zistite viac o biometrii.

Šifrované spojenie s bankou

 • Apka je maximálne zabezpečená, a tak sa nemusíte báť prihlásiť sa do nej pokojne, nech už ste kdekoľvek. Komunikácia medzi apkou a bankou je šifrovaná, k jej dátam sa tak nikto cudzí nedostane.

Okamžité upozornenie o pohyboch na účte

 • Chcete dostávať upozornenie, že dorazila výplata? Alebo mať dokonalý prehľad o každej platbe kartou? Vďaka bezplatným notifikáciám máte svoje financie 100 % pod kontrolou, pretože viete o všetkom, čo sa na vašom účte udeje. Viac o notifikáciách.

Bezpečnejšie potvrdzovanie operácií

 • Potvrdzovanie platieb pomocou mobilnej aplikácie je ďalší bezpečnostný prvok, ktorý vás istí, keď platíte online alebo sa potrebujete prihlásiť do internet bankingu. Preto sme ho pridali priamo do apky. Nazýva sa mobilná autorizácia a je pohodlný a úplne bezpečný, pretože sa na rozdiel od SMS nedá preposlať. Presvedčte sa.

Karty pod kontrolou

 • Vďaka apke môžete rýchlo a jednoducho ochrániť ukradnutú či stratenú kartu, zmeniť PIN, nastaviť si limity pre transakcie alebo napríklad blokovať niektoré typy platieb. To všetko za pár sekúnd a zadarmo. Prečítajte si viac o bezpečnosti kariet.

Zjednoduší vám život

Mať celú banku vo vrecku znamená, že môžete všetko riešiť okamžite, nech ste kdekoľvek. To vám ušetrí čas aj starosti. Všetky funkcie sme pre vás vytvorili tak, aby ich používanie bolo jednoduché a pohodlné. Presvedčte sa.

Jednoduché prihlásenie pomocou biometrie

 • Prihlásiť sa do apky je vďaka biometrii jednoduché. Stačí priložiť prst či nasnímať tvár. Na prihlásenie alebo potvrdzovanie operácií môžete využívať aj 5- až 8-miestny PIN kód, ktorý si zvolíte pri aktivácii.

Najrýchlejšie platenie faktúr QR kódom

 • Zjednodušte si platenie faktúr. Stačí oskenovať QR kód na faktúre a všetky údaje sa vyplnia automaticky. QR platby sa tiež hodia, keď sa chcete napríklad podeliť o útratu s priateľmi. V apke vytvoríte kód pre platbu, priatelia si ho načítajú a zaplatia vám jedným kliknutím. Pozrite sa, ako na platby QR kódom.

Platenie mobilom

 • Platiť mobilom je skutočne pohodlné. Nemusíte loviť kartu v peňaženke. Máte ju vždy poruke a pripravenú na platenie. Prečítajte si viac o tom, ako platiť mobilom.

Inteligentné vyhľadávanie v histórii

 • Zaplatili ste vtedy tú zloženku, alebo nie? Odpoveď nájdete v histórii platieb rovnako jednoducho, ako keby ste niečo hľadali na internete. Veľké množstvo filtrov vám hľadanie uľahčí.

Je vždy poruke

Ruku na srdce, telefón máte pri sebe vždy a všade. S apkou v mobile preto budete mať prístup k svojmu účtu nonstop a odkiaľkoľvek. Kedy to oceníte najviac?

 

Prehľad zostatku a kontrola výdavkov

 • Koľko peňazí máte na účte, sa dozviete hneď po prihlásení priamo na hlavnej stránke. Uvidíte tam tiež, koľko ste utratili v tomto mesiaci. Vďaka funkcii Analýza histórie budete mať aj prehľad o tom, či utrácate viac, alebo menej ako v minulých mesiacoch.

Najjednoduchšie spojenie s bankou

 • Priame volanie z apky alebo chat s operátorom sú najrýchlejšie a najpohodlnejšie spôsoby, ako sa spojiť s bankou. Vďaka overeniu pri prihlásení do apky už naši operátori nemusia potvrdzovať vašu totožnosť otázkou na heslo pre mLinku a môžu s vami rovno riešiť, čo potrebujete.

Zmena limitov na karte

 • V apke si môžete kedykoľvek zmeniť limity pre nákupy kartou v obchodoch, výbery z bankomatov alebo platby na internete. Môžete si ich zvyšovať aj znižovať podľa potreby a vďaka tomu budete mať istotu, že v prípade zneužitia karty neprídete o väčšiu sumu. Zadarmo, na pár kliknutí a s okamžitým efektom. Pozrite sa, ako na to.

Založenie účtu z apky

 • Bankový účet zadarmo založíte pohodlne odkiaľkoľvek, či už ste doma na gauči, alebo na cestách. Stačí si stiahnuť našu apku a môžete sa do toho pustiť.

Nové produkty

 • Svoje miesto v apke si našli aj ďalšie produkty, ako sú pôžičky, poistenie, objednanie nových kariet alebo sporenie. Nájdete tu o nich všetky dôležité informácie vrátane možnosti rovno si ich uzavrieť jednoducho a bez papierov, nech ste práve kdekoľvek.

A existuje ešte jeden dôvod prečo používať aplikáciu mBank

Na základe nezávislého hodnotenia mobilných aplikácií spoločnosťou Byzkids sme sa zaradili medzi TOP 3 najlepšie bankové aplikácie na Slovensku! (Viac informácií)

 

Prepojenie aplikácie s účtom

 • Stačí niekoľko minút a máte prístup k svojmu účtu z mobilu. Budete potrebovať iba mobil s pripojením na internet. Spárovanie je jednorazové, pri ďalšom spustení aplikácie už nie je nutné a k svojmu účtu sa dostanete pomocou biometrických údajov alebo PIN kódu.
 • Prepojenie aplikácie s účtom krok za krokom

Časté otázky

Stiahnite si aplikáciu mBank z bezpečného zdroja

 

Teraz na Google Pay Stiahnuť na App Store Stiahnuť na Huawei App Gallery