Potrebujem znižiť mesačné splátky

Splácate už nejaké pôžičky a potrebujete si znížiť mesačné splátky? Preveďte ich k nám. Či už máte jednu pôžičku, alebo ich je viac, nechajte si od nás spočítať, koľko vám pomôžeme ušetriť. Previesť si k nám môžete kontokorenty, kreditné karty alebo úvery od bankových aj nebankových spoločností. Zlúčením splátky do jednej získate nad splácaním aj lepší prehľad.

Mám pôžičky a potrebujem znížiť mesačné splátky

  • Zadarmo vám pripravíme prehľad všetkých vašich záväzkov. Tiež navrhneme riešenie, ktoré vám umožní zlúčiť všetko do jednej pôžičky, nastaviť si splatnosť až na 8 rokov a znížiť si tak mesačné výdavky aj celkovú zaplatenú sumu.

Mám pôžičky, pri ktorých chcem znížiť splátky, a zároveň potrebujem požičať

  • Zadarmo vám pripravíme prehľad všetkých vašich záväzkov. Tiež navrhneme riešenie, ktoré vám umožní zlúčiť všetko do jednej pôžičky, nastaviť si splatnosť až na 8 rokov a znížiť si tak mesačné výdavky aj celkovú zaplatenú sumu. Pozrieme sa aj na to, či vám môžeme s ohľadom na vaše finančné možnosti požičať peniaze navyše tak, aby pre vás bolo splácanie únosné.

Mám viac pôžičiek a strácam prehľad o tom, koľko a kedy splácam

  • Zadarmo vám pripravíme prehľad všetkých vašich záväzkov, aby ste nad nimi získali kontrolu. Tiež vám spočítame, o koľko by sa vám znížili mesačné splátky pri zlúčení všetkých do jednej pôžičky. Naši klienti tak ušetrili priemer­ne 800 eur ročne.

Chcem investovať do energeticky úspornejšieho bývania

Ceny energií sú vysoké. Ak máte možnosť upraviť svoje bývanie a tým si znížiť spotrebu, pusťte sa do toho. Je to investícia, ktorá vám ušetrí veľa peňazí aj nervov v energeticky neistej dobe aj v nadchádzajúcich rokoch.

Nemám dosť peňazí na takú investíciu a premýšľam o pôžičke

  • Nikto z nás netuší, ako sa bude vyvíjať cena energií a inflácia. Na čo sa však môžete spoľahnúť, je úroková sadzba a výška splátky, ktoré zostanú pri pôžičke rovnaké po celý čas vášho splácania. Úrokové sadzby pri pôžičkách sú navyše nižšie než výška inflácie. Reálna hodnota splátky pôžičky tak postupom času klesá.

Mám finančnú rezervu, ale bojím sa ju vyčerpať na takú investíciu

  • To je rozumný prístup. Finančná rezerva by mala slúžiť na nečakané výdavky. Ak chcete zatepliť dom, vymeniť okná alebo si kúpiť nový kotol, pôžička je lepšie riešenie. Nastavíme ju spoločne tak, aby vás jej splácanie čo najmenej zaťažilo. Zároveň vám ručíme za to, že úroková sadzba vašej pôžičky zostane rovnaká po celý čas splácania, rovnako ako výška splátky.

Čakajú ma väčšie výdavky. Mám na ne využiť svoju finančnú rezervu?

Výhodou plánovaných výdavkov je to, že sa na ne môžete pripraviť. Finančná rezerva by mala slúžiť skôr na nečakané výdavky, ako je napríklad výpadok príjmu. Preto by ste ju nemali vyčerpať celú.

Plánujem veľký výdavok a neviem, ako ho financovať

  • Chápeme, že sa bojíte vyčerpať svoju finančnú rezervu. Tú by ste si mali v dnešnej dobe ponechať ideálne vo výške 6 mesačných príjmov. Radi vám s financovaním poradíme. Ozvite sa nám, zadarmo vám urobíme finančnú analýzu a zistíme, čo bude najvhodnejšie riešenie.

Neviem, či budem mať dosť peňazí až mi príde vyúčtovanie za energie

Blíži sa ročné vyúčtovanie energií a vy si nie ste istí, čo vás čaká a či budete mať dosť na zaplatenie? Buďte bez obáv. Nájdeme riešenie.

Chcem mať zadné vrátka, keď príde ročné vyúčtovanie

  • Jednoduchým riešením, ktoré vás nemusí stáť ani cent, je kontokorent – povolené prečerpanie mKonta. Ten slúži presne pre to, aby ste vyšli s peniazmi aj v prípade väčšieho mesačného výdavku. Pozrieme sa spoločne na vaše príjmy a výdavky a nastavíme kontokorent tak, aby vás podržal, keď bude treba.

Nemám rezervu a čaká ma krátkodobý neplánovaný výdaj

Niečo sa vám doma pokazilo a potrebujete to okamžite riešiť? Alebo sa objavil iný výdavok alebo príležitosť, ktorá nepočká, ale vy musíte čakať na výplatu? Poradíme vám.

Potrebujem rýchlo vyriešiť nákup nového spotrebiča

  • Ozvite sa nám, spoločne sa pozrieme na vašu situáciu. Jednoduchým rie­šením môže byť kreditná karta, ktorú môžete jednoducho doplatiť napríklad hneď z ďalšej výplaty. V prípade nákupu spotrebiča navyše pri platbe našou kreditkou často získate výhody, ako je napríklad poistenie prepravy a predĺženie záruky. A ak stihnete sumu na kartu vrátiť v rámci bezúročného obdobia (54 dní), máte to bez úroku.

Plánujem, že si konečne vylepším bývanie

Snívate už dlho o rekonštrukcii alebo inom vylepšení svojho bývania? Len čo sa rozhodnete, že nastal ten správny čas, radi vám pomôžeme s financovaním.

Plánujem rekonštrukciu bývania a chcem si na ňu požičať

  • Prejdeme spoločne vaše príjmy a výdavky a zistíme, koľko peňazí vám môžeme na úpravy poskytnúť s našou mPôžičkou. Splátku vám nastavíme na mieru, aby ste si mohli užívať svoj vylepšený domov bez obáv z vysokých splátok.

Potrebujete pomôcť s niečím iným?

Radi vám poradíme aj v iných situáciách. Nechajte nám kontakt a my sa vám ozveme. Sme tu pre vás aj na mLinke 0850 60 60 50 a radi vám poradíme aj osobne v pobočke.