späť

Do nového roka vstúpime ako mBank S.A.

O necelé dva dni sa rok 2013 stane minulosťou a rovnaký osud čaká aj značku BRE Bank SA, pod ktorou sme doposiaľ pôsobili. Od 1. 1. 2014 sa naše obchodné meno zmení na mBank S.A.

BRE Bank SA bol názov finančnej skupiny, pod ktorú patrila aj mBank pôsobiaca na Slovensku a v Českej republike. Vzhľadom k tomu, že sa mBank postupne stala jej najúspešnejšou značkou, bolo rozhodnuté o premenovaní celej skupiny na mBank S.A.

Z pohľadu zákazníka sa nemení nič iné, iba naše identifikačné údaje, ktoré v plnom znení nájdete nižšie:

mBank S.A. so sídlom ul. Senatorska 18, 00-950 Varšava, Poľská republika, akciová spoločnosť, zapísaná v Národnom súdnom registri vedenom Okresným súdom v meste Varšava, 12. obchodné oddelenie, pod číslom KRS 0000025237, ktorá podniká na území Slovenskej republiky prostredníctvom

Obchodné meno: mBank S.A., pobočka zahraničnej banky.
Identifikačné číslo IČO: 36 819  638, DIČ: 2022429156
Sídlo: Pribinova 10, 811 09 Bratislava
Právna forma: pobočka zahraničnej banky
Zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, Odd.: Po, vložka č. 1503/B
Kód banky pre účely platobného styku: 8360
BIC kód: BREXSKBXŽeláme vám všetkým úspešný vstup do nového roka 2014.
Tím mBank

Komentár (9)

Pridať komentár

Prečo v správach "Aktuálny počet výberov z bankomatov zdarma", čo posielate každému každý týždeň, uvádzate limit objemu zaúčtovaných platieb kartami v mesiaci pre dosiahnutie maximálneho počtu 4 výberov v SR alebo v zahraničí bez poplatku (200 EUR), ale neuvádzate minimálny limit pre 1 výber, ozvlášť, keď už to nie je 0 a najčastejšie menáte práve podmienky pre získanie 1 bezplatného výberu z bankomatu! Alebo prečo v tej informácii neuvediete všetky limity, t.j. pre 1, 2, 3 aj 4 bezplatné výbery?! To tak šetríte miestom v správach elbo čo?! Asi chcete aby to ľudia nevedeli a stálôe si mysleli, že majú 1 výbez zdarma aj bez určitého minima platieb kartou! Len čo ľudí naseriete, že im potom vyrúbite poplatok za spoplatnené výbery z bankomatov!

Dobry den, z laickeho pohladu to znie pozitivne, ak by bolo mozne aj pravne vysvetlenie, v pripade ze krachne banka platia stale zakona polske, alebo teraz slovenske? Dakujem a prajem vsetko dobre do noveho roku ...
Zuzka

Dobry den, z laickeho pohlado sa to zda byt pozitivna zmena a cistejsia forma. Je mozne aj nejake pravne vysvetlenie, co to realna znamena pre klientov? Pri krachu banky platia stale Polske, alebo teraz SR zakony?
Vopred dakujem za vysvetlenie a prajem uspesny start do Noveho roku...Zuzka B.

Aby si niekto nemyslel, ze som pako, tak pisem, ze to zmenili este raz.

Opravene polovicato. Predtym bolo hore mBank a dole "sme sucastou BRE" - toto malo nejaku informacnu hodnotu, zatial co mBank "sme sucastou mBank" je trochu zvlastne.

Odoslať správu

suah: vdaka za postreh, uz to mame opravene.

... a samozrejme okrem dristov ktore bezneho klienta nezaujimaju co sa kde meni v nazve, spravit aj nejake pozitivum konecne a to vratit bezplatne vybery z bankomatu (bez podmienok...)

Uz by to len chcelo upravit v patke stranky a samozrejme v jej odkaze: http://www.mbank.sk/onas/...

to je cool - konecne systemove riesenia