späť

Ako vygenerujem výpis

Chápeme, že niekedy nie je čas čakať na výpis z konta až do konca mesiaca alebo je potrebné mať v ruke výpis za dlhšie časové obdobie než len mesiac. Preto naša mobilná aplikácia aj naše internetové bankovníctvo umožňujú vygenerovať výpis podľa vášho gusta - ukážeme vám, ako na to.

 

 

Postup pre vygenerovanie výpisu v apke mBank

Po prihlásení sa do mobilnej aplikácie kliknite v dolnom menu na položku Platby a následne v hornom navigačnom pruhu na položku História. V pravom hornom rohu kliknite na ikonu modrej šípky. Potom si zvolíte z akého zo svojich účtov výpis potrebujete, časové obdobie, typy transakcií a nakoniec formát v akom sa váš výpis vygeneruje.

 

 

Postup pre vygenerovanie výpisu v internet bankingu

Cesta je rovnaká, či už chcete výpis pre viac rôznych transakcií, alebo za nejaké konkrétne časové obdobie. Zo sekcie Platby prejdite do História na stránku Zoznam operácií. Vpravo hore kliknite na Zmeniť zobrazenie a v paneli na pravej strane vyberte, z akého zo svojich účtov výpis potrebujete. V prostrednej časti potom môžete zadať časové obdobie aj parametre pre výber transakcií, o ktoré máte záujem, zaškrtnúť políčko Formát údajov a vyberte si, v akom formáte sa váš výpis vygeneruje.

Finálna podoba výpisu sa zobrazí v novom okne alebo nad dolnou lištou (záleží na prehliadači), odkiaľ si ho môžete uložiť do počítača.