späť

Aj druhá Vespa je už u nového majiteľa

 

Pre druhý motocykel Vespa si došla pani Andrea. Na šoférovanie mopedu v bratislavských uliciach si však netrúfne. Vodičom mopedu bude manžel, ktorý výherný mVKLAD tiež zriadil. „S motorkou skúsenosti nemá, bude to preňho výzva,“ priznáva pani Andrea.

Klientkou mBank je takmer od začiatku a využíva viacero služieb. „ Páči sa mi najmä možnosť vyberať z bankomatu peniaze trikrát bez poplatku.“

Výhra bola pre ňu príjemné prekvapenie, keďže o súťaži nevedela.

„Bol to pre mňa šok, keď ste mi zavolali.“ Pri rozhodovaní, ktorej banke zveriť peniaze rozhodovalo podľa nej jednoznačne porovnávanie úrokovej sadzby, tie v mBank považuje za „veľmi zaujímavé“.

Výherkyni gratulujeme!

 

 

 

Kategórie:

Súťaže

Komentár (14)

Pridať komentár

Nie je to ojedinely pripad. Poznam asi 5 ludi, ktorym neprislo USB a 3, ktori nedostali tricko. Takych ktori nieco take slubovane dostali ani nepoznam. Zda sa, ze aj tato sutaz je na tom obdobne a vyrehotana tetuska na Vespe je mozno manzelka mBank managera, kedze sa jej vyhra dostala.

veru, ani temer po dvoch rokoch mi neprišlo sľubované tričko za nábor nového klienta..... hanba

velmi by ma zaujimalo, kedy bude zverejneny treti vyherca. mBank tymto porusuje svoj vlastny statut hry, tak ako sme si uz zvykli, ked ludom naslubovali pri zalozeni bankoveho konta USB kluce a tie kluce akosi ani po 6 mesiacoch nemaju....

Poviem inak - 2.2 je urok PA to jest za rok a rovnako sa uvadzaju uroky vsade...

no to je sice pravda, ale na druhej strane tie prachy mozem dat na dalsich x mesiacov viazat, inak si porovnaj fesacik urok konkurencie a tam rozvadzaj tieto teorie kolko odrobiniek dostanes, ked sa ti tu nepaci...

Málokto si uvedomí, že pri úročení 2,2% p.a. (ročne) sa jedná pri viazanosti na 6 mesiacov o reálny úrok iba 1,1%. To treba pri založení mVkladu na spomínané obdobie vedieť. Toľko na margo AutoVkladu.

sa nevedia dohodnut zamestnanci mbank.... kto ju vyhra ...a koho VYBERU !!!

Kde je tretí výherca? Uvádzate, že sa bude žrebovať 15.3.2010, inde 16.3.2010 a zatiaľ nič nevidím, žiadne info. Som veľmi zvedavá, ako to bude s tým autom! Plne súhlasím s komentárom uvedeným pod č. 5. Asi dobrá kamuflage.

Už poznáme aj tretieho výhercu. http://www.mbank.sk/blog/...

Mna by skor zaujimalo kto nesie dozor nad celym zrebovanim... kedze to nie je ani v telke a pod.. a za zatvorenymi dverami sa da vsetko vymysliet aj napisat scripty pre vyber ucirych dat z databaz..... cele zrebovanie sa nevie v dusku tajnosti... ako 2heho som napisal kde je 2hy vyherca a moj prispevok vymazali a zazracne za 2 min bol vyherca na webe :-D pekne nacasovanie..

ináč by to bolo moc podozrivé

No vies, ked sa neusmeje stastie na ludi z mbank ani po 20 zrebovani hadam daju na nahodu

nemôžu vybrať toho "správneho" výhercu

No dnes je 16.3 a 3tia vespa ma kde vyhercu? mBank zubud sa...