späť

Zapoj sa do siete, pracuj v mBank

mBank ponuka miesto v predajnej sieti.

Pozri video a napíš na hr@sk.mbank.eu

Kategórie:

Aktuality

Komentár (11)

Pridať komentár

Jeziiiiis, katastrofa, radsej keby ziadnu reklamu nenatocia, to by im asi viacej pomohlo, respektivne neuskodilo.. A to volvo ? to je uplne trapne, pri dnesnych cenach aut, nieje podla mna problem si zarobit na nejake slusne auticko... a to nemusite pracovat ani pre mBank :-)
ale na druhej strane som zatial spokojny s mKontom, ktore vyuzivam IBA na drobne platby, zbytocne tam nenechava, tazko zarobene EURa :-) tot vse :) papa

...osobne sa mi tam najviac páčil feši z lietajúcim obočím.... Volvo je ok,ťažko sa v ňom človek zabije pri havárke.Bezpečnosť nadovšetko....to schvaľujem.

po vzhliadnutí reklamy som sa rozhodla svoje investície zveriť iným odobrníkom. Reklama ma úplne odradila. Je lacná a volvo ?.....

váš komentár

Len tak ďalej a nezaspať na vavrínoch

som jeden z tych co si nevie vynachvalit ten SUPER eMax Minus co ste tak tvrdo mesiace robili :) tu kazdy vidi ze ste sa normalne prekonali :) vidiet ze v mBanke je len kvalifikovany personal :) musel dlhe mesiace ratat aky urok ponuknete v eMax Minus a predsa za tych niekolko mesiacov na to aj prisli :) fakt su to umelci v tej vasej banke, za PODVOD na eMax konte som vybielil ucet :) naco su vam moje eura? ved vasi umelci v banke vam poradia kde ziskate nove eura ved mesiace mozu rozmyslat to im ide ha ha ha :):):)

no to je s tým Volvom fakt na mňa pôsobí odpudzujúco. Kúpa nového auta je ešte stále akože "in"? A čo ekológia! Keby nebolo Slovensko stavilo na tupú monopolizáciu ekonomiky - automobilky, tak by sa teraz netriaslo ako byľ vo vetre čo bude keď poklesne dopyt po nových šrotíkoch. Ak nás kríza zasiahne naplno, čo očakávam, budú autá to posledné, čo budeme potrebovať. Len aby neskolabovalo zdravotníctvo a distribúcia potravín.

mZamestnanci evidentne nie sú profesionálni herci (čo je asi dobré :), ale nemuseli by lákať na prvé Volvo ako v nejakom teleshoppingu. Tam by nezaškodilo trocha serióznosti. Inak oceňujem neformálny prístup budiaci pocit blízkosti ku klientom.

zaujímava je táto reklama a mám záujem o spoluprácu

No, mohli ste si dať viac záležať na zvuku. Inak celkom dobre až na toho s volvom :-) :-))

podla mna dost povrchna reklama...