späť

Predpredaj kreditiek začína

mBank dnes začína s predpredajom medzinárodných čipových a embosovaných kreditných kariet VISA. Ich používanie vás nemusí stáť ani cent na úrokoch!

Je to vďaka možnosti splatenia počas jedného z najdlhších bezúročných období na trhu, ktoré v mBank predstavuje až 54 dní! Môžete si vybrať variant kreditnej karty podľa svojich potrieb. Stačí zvážiť, ako často si zvyknete krátkodobo požičiavať peniaze. Ak budete čerpať úver pravidelne, požiadajte o mKREDITKU s najnižšou úrokovou sadzbou (14,99 % p.a.) a ročným poplatkom 22,90 € / 690 Sk. Ak si potrebujete peniaze požičať občas, vyberte si mKREDITKU s úrokovou sadzbou 17,99 % p.a. a ročným poplatkom 12,95 € / 390 Sk. Ak chcete využívať výlučne bezúročné obdobie a peniaze si od banky nechce požičiavať, je pre vás najlepšia mKREDITKA bez ročného poplatku (t.j. za 0 €/Sk) a s úrokovou sadzbou 21,99 % p.a. mBank ďalej ponúka jednu z najnižších minimálnych mesačných splátok na trhu - iba 3% z vyčerpanej sumy. Praktickým benefitom pre tých, ktorí si nechcú priebežne kontrolovať dlžnú sumu a dátum splatnosti, je možnosť 100%-ného automatického inkasa dlžnej sumy. mKREDITKU ponúka mBank vo verzii VISA Classic (úverový limit 350 € – 6 500 € / 10 544,10 Sk – 195 819 Sk) alebo Gold (úverový limit 5 000 € – 16 500 € / 150 630 Sk - 497 079 Sk), pričom ročný poplatok a úročenie je rovnako výhodné pri oboch typoch kariet. Ďalšou výhodou je, že mBank pri kreditných kartách neúčtuje mesačný poplatok za vedenie úverového účtu. Po spustení on-line predaja si budete môcť vybrať z dvoch spôsobov žiadosti o kreditnú kartu.


Ak chcete získať
mKREDITKU čo najrýchlejšie, zvolíte si overenie svojej doterajšej úverovej histórie v úverovom registri. V tomto prípade nedokladujete príjem. Ak ste už v minulosti bezproblémovo splácali úver, získate kreditnú kartu s výškou úverového limitu do 1 650 € / 49 707,90 Sk. Ak chcete získať mKREDITKU s vyšším úverovým limitom, vyberiete si spôsob s dokladovaním príjmu. Podľa výšky príjmu môže získať kartu s limitom až do 16 500 € / 497 079 Sk. POZOR! V najbližších dňoch počas predpredaja až do on-line spustenia predaja kreditiek však budeme prijímať len žiadosti s dokladovaním príjmu.
Prví záujemcovia sa môžu hlásiť na mKioskoch alebo Finančných centrách mBank s nasledovnými dokladmi: doklad o výške príjmu, tri mesačné výpisy z účtu (v prípade klientov mBank stačí vytlačiť výpis z internet bankingu). V prípade, že žiadateľ/-ka o kreditnú kartu je ženatý/vydatá a úverový limit presiahne 3.300 € / 99.415,80 Sk, je potrebné zdokladovať Súhlas manžela/manželky s poskytnutím kreditnej karty. Žiadosť o vydanie kreditnej karty v predpredaji vyplníte počas návštevy ktoréhokoľvek obchodného zastúpenia mBank.

Spustenie ostrého predaja plánujeme na koniec marca 2009. Od tohto momentu bude možnosť  zadávania žiadostí o kreditné karty v on-line podobe. Klienti, ktorí využijú možnosť predpredaja, ziskajú kreditné karty ako prví.

Jednotlivé doklady si stiahnete na týchto adresách :

Súhlas manžela/manželky s poskytnutím kreditnej karty

Potvrdenie o výške príjmu zo závislej činnosti

Kategórie:

Zo života banky