späť

Predpredaj kreditiek začína

mBank dnes začína s predpredajom medzinárodných čipových a embosovaných kreditných kariet VISA. Ich používanie vás nemusí stáť ani cent na úrokoch!

Je to vďaka možnosti splatenia počas jedného z najdlhších bezúročných období na trhu, ktoré v mBank predstavuje až 54 dní! Môžete si vybrať variant kreditnej karty podľa svojich potrieb. Stačí zvážiť, ako často si zvyknete krátkodobo požičiavať peniaze. Ak budete čerpať úver pravidelne, požiadajte o mKREDITKU s najnižšou úrokovou sadzbou (14,99 % p.a.) a ročným poplatkom 22,90 € / 690 Sk. Ak si potrebujete peniaze požičať občas, vyberte si mKREDITKU s úrokovou sadzbou 17,99 % p.a. a ročným poplatkom 12,95 € / 390 Sk. Ak chcete využívať výlučne bezúročné obdobie a peniaze si od banky nechce požičiavať, je pre vás najlepšia mKREDITKA bez ročného poplatku (t.j. za 0 €/Sk) a s úrokovou sadzbou 21,99 % p.a. mBank ďalej ponúka jednu z najnižších minimálnych mesačných splátok na trhu - iba 3% z vyčerpanej sumy. Praktickým benefitom pre tých, ktorí si nechcú priebežne kontrolovať dlžnú sumu a dátum splatnosti, je možnosť 100%-ného automatického inkasa dlžnej sumy. mKREDITKU ponúka mBank vo verzii VISA Classic (úverový limit 350 € – 6 500 € / 10 544,10 Sk – 195 819 Sk) alebo Gold (úverový limit 5 000 € – 16 500 € / 150 630 Sk - 497 079 Sk), pričom ročný poplatok a úročenie je rovnako výhodné pri oboch typoch kariet. Ďalšou výhodou je, že mBank pri kreditných kartách neúčtuje mesačný poplatok za vedenie úverového účtu. Po spustení on-line predaja si budete môcť vybrať z dvoch spôsobov žiadosti o kreditnú kartu.


Ak chcete získať
mKREDITKU čo najrýchlejšie, zvolíte si overenie svojej doterajšej úverovej histórie v úverovom registri. V tomto prípade nedokladujete príjem. Ak ste už v minulosti bezproblémovo splácali úver, získate kreditnú kartu s výškou úverového limitu do 1 650 € / 49 707,90 Sk. Ak chcete získať mKREDITKU s vyšším úverovým limitom, vyberiete si spôsob s dokladovaním príjmu. Podľa výšky príjmu môže získať kartu s limitom až do 16 500 € / 497 079 Sk. POZOR! V najbližších dňoch počas predpredaja až do on-line spustenia predaja kreditiek však budeme prijímať len žiadosti s dokladovaním príjmu.
Prví záujemcovia sa môžu hlásiť na mKioskoch alebo Finančných centrách mBank s nasledovnými dokladmi: doklad o výške príjmu, tri mesačné výpisy z účtu (v prípade klientov mBank stačí vytlačiť výpis z internet bankingu). V prípade, že žiadateľ/-ka o kreditnú kartu je ženatý/vydatá a úverový limit presiahne 3.300 € / 99.415,80 Sk, je potrebné zdokladovať Súhlas manžela/manželky s poskytnutím kreditnej karty. Žiadosť o vydanie kreditnej karty v predpredaji vyplníte počas návštevy ktoréhokoľvek obchodného zastúpenia mBank.

Spustenie ostrého predaja plánujeme na koniec marca 2009. Od tohto momentu bude možnosť  zadávania žiadostí o kreditné karty v on-line podobe. Klienti, ktorí využijú možnosť predpredaja, ziskajú kreditné karty ako prví.

Jednotlivé doklady si stiahnete na týchto adresách :

Súhlas manžela/manželky s poskytnutím kreditnej karty

Potvrdenie o výške príjmu zo závislej činnosti

Kategórie:

Zo života banky

Komentár (29)

Pridať komentár

váš komentár

mBank dnes spustila podstranku kreditkam:
http://www.mbank.sk/indiv...
ziadost o mKreditku uz moze te podat aj online
https://form.sk.mbank.eu/...

čo extra získam takouto "predkúpou" oproti "kúpe"?

vau nooooo konecne sme sa teda nacakali na tie kreditky heh :D ale dufam ze to bude ok pre klientov a ze vam to bude fungovat ako ma vela uuuuuuspechov!!!!!!:D

Mna fascinuje ten nutny suhlas manzela/manzelky s mojou kreditkou. To co som doteraz videl bolo,
ze bankam staci overena bonita klienta. To je nejaka nova ficuria mBank na podporu manzelskeho konsenzu v ramci nejakej korporatnej vizie Social Responsibility?

poistenie kazdopadne bude neskor

... to cakanie ma prestalo bavit... vybavil som si kreditku u konkurencie

Som smutný z toho, že ešte vlani, myslím začiatkom leta to bolo, nás mirec motal na diskusnú tému, aké poistenie by sme ku kreditke chceli mať, aby sa nám to páčilo a bolo to niečo special a teraz zisťujem, že nakoniec nie niečo extra, ale vôbec nič mať poistené nebudeme ..... Na čom sa potom tak dlho pracovalo?! :(

kvoli dobrej kreditke bez poplatkov a s najdhlsim bezurocnym obdobim sa to urcite oplati

KK z vubecky bez potvrdenia o prijme znamena, ze si prijem banka overuje cez SOCIALNU POISTOVNU a nie molestuje klienta aby behal po mzdarkach. A BONUS, ked vybehame potvrdenie > narubeme sa osobne do nejakeho mbank centra??????? vazeni, zijeme v 21storoci.... akoze co objavila teraz mbank ???

Budem mat zaujem o vasu kreditku ked bude poistena proti zneuzitiu ...

stm: tu je este linka: http://www.mbank.sk/sprie...
je to tlacivo potvrdenie o danovej povinosti

stm: mKreditka je pre teba, prijem mozes zdokladovat cez danove priznanie

stm, kreditka je aj pre teba urcena, ale len bez dokladovania prijmov, t.j. max. 1 650 € / 49 707,90 Sk.

som samostatne zarobkovo cinna osoba. Prijem zo zavislej cinnosti som nemal uz viac nez 10 rokov. Necerpal som ani ziadny uver. Pochopil som spravne, ze mKreditka nie je produkt urceny pre mna ?

váš komentár

-sms notifikacia extra spoplatnena? nie nie je. balik pre karty sa tyka aj kreditky

takze odpovede na vase otazky:

-co je predpredaj? ziadatelia, ktori podaju ziadost v ramci predpredaja sa dostanu ku kartam ako prvi
-dodatkova karta bude spoplatnena a vydava sa cez mLinku
-poistenie proti zneuzitiu zatial nie je, ale bude este tento rok
-ten kto ma mpôžičku má nárok na kreditku alebo nie? tak ako v cz? ano
-okrem overovania prijmu pojde ziadat kreditku aj cez iny scenar: overovanim klienta cez uverovy register,
zatial vsak nevieme kedy

-automatického inkasa dlžnej sumy aj z emaxu? nie iba z mKONTO, nastavuje sa cez mLinku

váš komentár

Ako je to s dodatkovou kartou na manzela/manzelku ? Bude tiez za 0 € alebo samostatne spoplatnena ? Dufam ze sa o nu bude dat poziadat aj online, lebo dodatocne je to tortura ktoru nikomu neprajem (mam svoje skusenosti s vydanim beznach kariet)

Praktickým benefitom pre tých, ktorí si nechcú priebežne kontrolovať dlžnú sumu a dátum splatnosti, je možnosť 100%-ného automatického inkasa dlžnej sumy.

To automatické inkaso dlžnej sumy bude možné z ľubovoľného účtu, ktorý si zvolím? teda aj z jedného zo štyroch účtov eMax???

o tej VUB silne pochybujem, podla mna je rozumné ak si banka overuje schopnost klienta splacat.

vubecke nedokladujete ziadny prijem pri akomkolvek uvere, aj pri KK. to sa akoze teraz vraciame do doby ladovej a mam behat za mzdarkou ktora je v PP a ja BA???

ten kto ma mpôžičku má nárok na kreditku alebo nie? tak ako v cz?

Takisto ma zaujima info o poisteni proti zneuzitiu. Toto poistenie maju u nas myslim zatial iba 2 banky.

Okrem toho, neviete, ci bude SMS notifikacia extra spoplatnena pre tento produkt?

ad 3: mBank zatial poistenie ku kartam neposkytuje

Zaujima ma ci tieto karty su poistene proti zneuzitie a od akej vysky, aku s podmienky ohlaom toho ...

Co znamena "predpredaj", aky je pren postup, ked dalej sa pise "spustenie ostreho predaja planujeme na koniec marca" ?

Budete ponukat KK pre "starsich" klientov s uz predschvalenym limitom?

váš komentár