späť

Na pivko bez poplatkov???

Mladý duch a netradičný bankový model zožali obrovský úspech počas prednášky generálneho riaditeľa mBank Mareka Dubana o bankovom manažmente a marketingu v praxi pred takmer stovkou študentov Národohospodárskej fakulty Ekonomickej univerzity v Bratislave. Študentov okrem možnosti využívať bankové služby za 0 eur, a nielen počas štúdia, oslovili moderné formy komunikácie, ktoré mBank využíva.

Niektorí z nich sú síce čitateľmi nášho mFóra, blogov, poznajú nás z Youtube, či Facebook-u, boli však pozitívne šokovaní z možnosti stretnúť sa s ľuďmi z banky na mPube. Otázka samozrejme bola – „Kedy sa to bude najbližšie konať?“ Čo iné by mohlo študenta osloviť viac ako čapované pivo a navyše, v štýle mBank, bez poplatkov? ;-) O tom, že prednáška zaujala, svedčí mnoho položených otázok v závere.

Čerešničkou na torte bolo žrebovanie o tri účty bez poplatkov pekným vstupným vkladom. Každý výherca by si tak mohol dovoliť zacvakať poriadnu „izbovicu“. A ak by svoje sily spojili všetci traja, určite by z toho bola pekná „krúžkovica“ alebo „chodbovica“. Veríme však, že študenti očarení prednáškou sú natoľko uvedomelí, že namiesto hýrenia svoje peniažky investujú na sporenie s mBank. :-) Z čisto pozitívnych ohlasov na túto prednášku vyberáme:

Juraj - študent Ekonomickej univerzity:

Chcel by som len vyjadriť uznanie a poďakovanie všetkým zúčastneným, predstaviteľom a organizátorom prednášky na Ekonomickej univerzite o mBank! Konečne sa po dlhých rokoch niečo pohlo správnym smerom a začalo sa dlho očakávané prepojenie teórie a praxe. Vysoko oceňujem spôsob prípravy a voľný štýl prezentácie, ktorý bol nakoniec ukončený žrebovaním, o čo iné, ako o bankové účty s vkladom. Pevne verím, že to nebol len výkrik do tmy a že sa týmto začala nová éra výuky na Ekonomickej univerzite.

Janka - študentka Ekonomickej univerzity:

Som študentkou Ekonomickej univerzity a chcela by som sa mBank poďakovať, že nám prišla porozprávať o bankovníctve v praxi, bolo to veľmi zaujímavé a myslím si, že aj prínosné. Dozvedela som sa mnoho vecí, ktoré som ani o mBank nevedela. Je fajn, že tam pracujú mladí ľudia, a že je otvorená novým myšlienkam. Veď hotovosť je prežitok. Dúfam, že aj v budúcnosti sa takýto nápad zorganizuje opäť, určite prídem. Forma takej prednášky mi dala fakt veľa. A ten nápad so žrebovaním bol fakt super, len škoda že som nevyhrala. Snaď nabudúce. Držím vám všetkým palce!

 

Ďakujeme študentom za aktívnu účasť a organizátorom z radov Ekonomickej univerzity za možnosť vystúpiť s prednáškou na ich akademickej pôde.

Tím mBank