späť

mBank získala už 90.000 klientov

 

Výhodnými sporiacimi produktmi chce mBank získať, čo najviac z 2,5 miliardového koláča
On-line banka mBank práve v týchto dňoch pokorila hranicu 90 tisíc klientov s vkladmi viac ako 260 mil. € a úvermi takmer 80 mil. € . Počet klientov tak od začiatku roka mBank zvýšila o 54% a objem vkladov narástol o 43%. Svoj dynamický rast sa do konca roka chystá korunovať pokorením hranice 100 tisíc klientov. „Hoci sme tento plán avizovali až na koniec roka 2010, chceme ho prekonať už v tomto roku“, uviedol Marek Duban, generálny riaditeľ mBank na Slovensku.

 
mBank získava každý mesiac viac ako 3000 nových zákazníkov bez výraznejších marketingových aktivít a v posledných mesiacoch tohto roka je pripravená tento počet ešte zvýšiť a zároveň je pripravená získať významnú sumu z vkladov, ktoré boli ukladané na končiace sa terminované vklady koncom minulého roka.

 
Dlhodobo najväčším lákadlom je pre klientov mBank nadštandardné zhodnotenie ich úspor na termínovanom mVklade a bežný účet mKONTO, ktorý môžu klienti využívať absolútne bez poplatkov.

 

 

Kategórie:

Aktuality

Komentár (11)

Pridať komentár

To je sice pekne, a prajem to mBank ale ako najlepsia internetova banka by sa chvalit nemali, uz len koli nekorektnemu zobrazovaniu popisu alebo textu k prevodu uctu do inej banky, stale sa zobrazuje len datum a nie meno alebo co som zadal. Takze cakam na napravu uz dva roky a stale nula bodov.

Inak som spokojny za sluzby (okrem drahych sms)

Suhlasim, na zahranicny platobny styk som nuteny pouzivat paypal.. co je dost velka obchadzka a to len za predpokladu, ze ten clovek paypal ucet ma :(

Suhlasim s tym, ze zahranicny platobny styk tu chyba dost.

Klientov by bolo este viac keby mBank uz konecne zaviedla dve podstatne veci:
- zahranicny platobny styk
- bezne ucty aj pre pravnicke osoby

no neviem, 136tisic uctov je dost malo, ak je zakaznikov cez 80tisic, ved len mna donutili k vytvoreniu uz 5 uctov tymi sachmi s urokmi :-) ale po patovom kroku TB tam rusim ucet uplne a ostanem len v mBanku

To znamená že každý ma uložené 2888e a požičané 888e no toto:)

ide o pocet klientov. uctom bolo este v juli viac ako 136 000.

Urcite su vsetci klienti aj ucty nove, ale je rozdiel mat 90tisic klientov a 90tisic uctov od 20tisic klientov.

Nechcel som rypat, len ma to zaujimalo. Specialne v pripade mbank to ma zmysel rozlisit, koli taktickym vnucovanim dalsich a dalsich typov uctov. Aj ja osobne zvysujem statistiku novych uctov. To nevravim o mvkladoch, ktorych moze mat kazdy clovek mnohonasobne viac. Su povazovane mvklady tiez ako "novi klienti" ?

Veru, treba treba riešiť klientov, ktorým končia TV, otázne je za aký úrok a do akej banky ... 8-)

vzhladom nato, ze mBank nie je na trhu este ani dva roky, su vsetci klienti a aj ich ucty nove :P

Len zo zvedavosti, ide o novych klientov alebo o nove ucty ?