späť

Uži si leto, až 54 dní bez úrokov s predschválenou mKreditkou.

Vychutnaj si leto bez obmedzení a využi práve teraz vhodný čas na kúpu dovolenky s kreditnou kartou od mBank.

Prvých 10–tisíc z vás má u nás v máji predschválenú mKreditku.

 

 

   

Stačí si v Internet Bankingu otvoriť zoznam žiadosti a zistíš, či si práve ten, čo môže získať po jednoduchom preverení v úverovom registri mKreditku bez dokladovania príjmu a bez poplatkov. Návod ako zistíš, či práve ty patríš medzi tých 10–tisíc nájdeš tu.

mKreditka od mBank bola v minulom roku ocenená v súťaži Zlatá minca ako najlepšia kreditná karta na Slovenskom trhu.

 

Kategórie:

Aktuality

Komentár (22)

Pridať komentár

Pre Autorrka
čo sa týka tej rady pre Mikiho, je to klient ktorý si tu reklamáciu podal, telefonát na mLinku mu trval trištvrte hodiny a po tom čo mu tam nahovorili podal reklamáciu a dodnes nemá odpoveď..
Čo sa týka informácie pre lagana, v opise úverového registra je viacero nepresností, napríklad banka vidí v akej výške aj v ktorej banke je čerpaný úverový produkt - poprípade za čo je tam pozitívny, negatívny zápis.- toto nevidíš ty ako predajca - predpokladám že si istá poradkyňa z kiosku v BA..- tak kým nie si oficiálny blogger, tak opatrene v slovách za banku..mimochodom na to má banka produktovú špecialistku, prípadne iné individuality..

Som na compe v europa shoppig centre a inu ranku ako je tato u nejde. Neviete niekto ako sa to da hacknut??????? :D

Dobrý deň,

bezúročné obdobie sa vzťahuje len na bezhotovostné čerpanie prostriedkov z kreditnej karty. http://www.mbank.sk/indiv...

S pozdravom

Milota Novodomcová
mBank

chcem sa vas opytat, ci bezurocne obdobie sa tyka iba bezhotovostneho cerpania uveru alebo aj hotovostneho (vyber v bankomate) dakujem

Dobrý deň Dali,

ja som vyššie popisovala situáciu ako môže klient v súčasnosti získať kreditnú kartu najjednoduchším spôsobom bez dokladovania príjmu. Predpokladám, že Vaša manželka obdržala ponuku na predschválenú kreditnú kartu s úverovým rámcom 2000 EUR a vy už kreditnú kartu máte vydanú a požiadali ste si o ňu dávnejšie cez iný scenár, kde bol limit 1650 EUR. Ak sa mýlim, tak mi sem napíšte Váš email a ja sa s Vami skontaktujem a preverím to. V mBank môžete získať kreditnú kartu až do výšky 16 500 EUR, ale pri tomto scenári už musíte dokladovať príjem.

S pozdravom

Milota Novodomcová
mBank

podla mna to bankovu logiku ma. u koho je vacsia pravdepodobnost nesplacania nacas a platenia urokov? vacsia ci mensia vyplata? kreditka je dobry sluha, ale velmi zly pan.

Milota,
prečo mám ja teda limit 1650€ a nie tých 2000€ ?
Mám spoločný účet s manželkou, jej tam chodí menšia výplata ako mne a jej dali vyšší limit 2500€. Má to logiku?
Prosím o vysvetlenie.
-------------------------------------
Dobrý deň,

kreditná karta od mBank sa dá získať 2 jednoduchými spôsobmi:
1. obdržali ste informáciu o predschválenej kreditnej karte (môžete si to skontrolovať aj vo Vašom Internet Bankingu)
2. neobdržali ste ponuku na predschválenú kreditnú kartu, ale aj tak môžete o kreditnú kartu požiadať bez dokladovania príjmu a to do výšky 2000 EUR. Stačí vyplniť žiadosť, doložiť občiansky preukaz a ostatné kroky sú rovnaké ako pri predschválenej kreditnej karte. Táto možnosť platí pre našich existujúcich klientov a aj pre nových klientov.

S pozdravom

Milota Novodomcová
mBank

Dobrý deň,

kreditná karta od mBank sa dá získať 2 jednoduchými spôsobmi:
1. obdržali ste informáciu o predschválenej kreditnej karte (môžete si to skontrolovať aj vo Vašom Internet Bankingu)
2. neobdržali ste ponuku na predschválenú kreditnú kartu, ale aj tak môžete o kreditnú kartu požiadať bez dokladovania príjmu a to do výšky 2000 EUR. Stačí vyplniť žiadosť, doložiť občiansky preukaz a ostatné kroky sú rovnaké ako pri predschválenej kreditnej karte. Táto možnosť platí pre našich existujúcich klientov a aj pre nových klientov.

S pozdravom

Milota Novodomcová
mBank

Ak máš dost penez aj banka sa inak správa k tebe ak nie tak ani nevedia ako sa voláš.

Prečo banky nepíšu čo všetko treba,len reklama hahaha.

Bez preukázania prímu hahhahahahahaha mne tam chodí príjem chcel som m Kreditku a taký papier od zamestnavatela a ostatné prími doklad na 1600 Eú.

somarina ja som bol m Bank chodí mi tam výplata a nemám podlžnosti a chceli samé papiere na 1600 Eú,smiešne.Výplata chodí každý mesiac a dones papier a že bez preukazania .Ha.ha

to Toni: povolene precerpanie mBank nema povolene cize nie. Ak mas zaujem ist do debetu pytaj si kreditku viac najdes na stranke mBank.

chodi mi vyplata u vas na ucet je mozne ist na karte aj do debetu? mam m-konto od m-bank tam mi chodia peniaze. dakujem .pekny den prajem.

miki volaj na mLinku a urguj alebo kontakt@mbank.sk

No teda, v priemere každému desiatemu klientovi predschválili mKreditku.. to už sa teda pekne banka nahrabe na úrokoch aby mohla vyplatiť nadhodnotené úroky z mVkladov z minulého obdobia. Mimochodom už sa v mBank podarilo odstrániť chybu vo výpočte úrokov z čerpania mKreditky? Som jeden z klientov, ktorý dodnes nemá vybavenú reklamáciu za privysokú sumu..

Autorka> ďakujem, tieto informácie by som si inak len hmlisto a nepresne domýšľal.

to lagan: tu je clanok o uverovom registri http://hn.hnonline.sk/c1-...

citujem:

Úverový register zhromažďuje informácie
o všetkých úveroch, ktoré si niekto v banke zoberie alebo oň aspoň požiada. Ak potom bude chcieť ďalší úver, ktorákoľvek banka si môže overiť, ako doteraz
splácal úvery.
Banky
sa tak bránia proti podvodníkom a chronickým neplatičom. „Existencia úverového registra, znižuje rizikové náklady bánk,“ hovorí Peter
Barčák, šéf odboru riadenia aktív VÚB
banky a konateľ spoločnosti Slovak Banking Credit Bureau, ktorá register prevádzkuje. V súčasnosti je v registri asi 2,8 milióna záznamov, ktoré sa týkajú asi 2,4-milióna ľudí
.
V registri sú údaje o všetkých druhoch úverov obyvateľov. Záznam v registri sa objaví aj v prípade, že banka niekomu aktivuje povolené prečerpanie na účte alebo mu vystaví kreditnú kartu. Klient pritom nemusí vôbec daný úver využiť.
Banky posielajú údaje v registri raz za mesiac. Vždy ku konkrétnemu dňu pošlú aktuálny stav úverov. Ak by banka napríklad posielala údaje do registra vždy 20. októbra a niekto by splátku, ktorú mal zaplatiť 10. septembra, zaplatil až 2. októbra, v registri by sa objavila informácia, že klient nemá zaplatenú splátku. Ak by však túto splátku zaplatil 29. septembra, register ju bude evidovať ako zaplatenú.
Barčák tvrdí, že aj malé meškanie so zaplatením splátky sa do registra dostane. Banky však k malým omeškaniam pristupujú benevolentnejšie. Ak niekomu vyjde, že by mal splátku zaplatiť v sobotu
a peniaze pošle až v pondelok
, banka by to nemala hodnotiť ako nedisciplinovanosť klienta.
Informácie sa v registri uchovávajú ešte päť rokov potom, ako daný produkt
prestaneme využívať. Ak by sme si napríklad dnes zobrali hypotéku
, ktorú budeme splácať 30 rokov a nezaplatili by sme načas hneď prvú splátku, ešte ďalších 35 rokov by banky o tomto prehrešku vedeli.
V registri však nie sú informácie o tom, od ktorej banky sme si vzali úver. Ak žiadame o úver, banka z registra dostane informáciu len o druhu a výške úveru a o tom, ako ho splácame. Napríklad pri povolenom prečerpaní účtu je v registri informácia o tom, koľko môžeme ísť do mínusu a koľko sme v danom mesiaci skutočne boli v mínuse.
Kto sa nechce dostať do registra, stačí, ak pri žiadosti o úver nedá banke súhlas so spracovaním osobných údajov. V takom prípade banka nemôže údaje o klientovi postúpiť do registra úverov. Banky sa však v takom prípade správajú ku klientovi opatrnejšie a dôkladnejšie ho preverujú. To, že nechce, aby jeho údaje vložili do registra, je pre nich signálom, že môže ísť o potenciálneho neplatiča. K takémuto klientovi sa preto banky správajú opatrnejšie a dôkladnejšie ho preverujú. Schvaľovanie úverov pri týchto žiadateľoch preto trvá dlhšie ako pri tých, ktorý súhlasia so zaradením do registra. Žiadna z bánk však priamo nepovedala, že takémuto klientovi automaticky zamietne žiadosť o úver.
Register v roku 2004 založili tri najväčšie banky. V súčasnosti je doň zapojených 16 bánk a stavebných sporiteľní.

autorka> úver som ešte nikde nemal, takže neviem čo je presne ten úverový register. To ho založí až teraz mBank ako zložku s mijím menom, a bude do budúcnosti prístupný aj všetkým ďalším inštitúciám, alebo ten úverový register má naťahané niekde údaje z rôznych zdrojov typu: aké odvody v akej pravidelnosti a výške platím ja a môj zamestnávateľ, ako platím služby za užívanie bytu, faktúry telefonistom, elektárenským rozvodniam, poisťovniam, či som tam mal niekedy upomienku ("nedoplatok") a podobne (v poisťovni som napríklad mal - pri havarijnej poistke nedodržali poistné podmienky, tak som im načas ďalej neplatil, kým mi nevyplatili poist. plnenie v súlade s dohodnutou zmluvou). Proste k takejto zložke by som nerád zadával impulz, ak ten register existuje v takejto forme ako agentská zložka. Kludne môže odpovedať aj niekto z banky, aby si si nemyslela že ti týmto zadávam úlohy :)

chcem saprihlasit

to lagan: Myslim si ze kazdy kto cerpa nejaky uver je zaznamenany v uverovom registri. S velkym vykricnikom aj neplatici. To su standardy v kazdej banke. Preveruje a eviduje sa to koli bezpecnosti.

konkrétne čo všetko sa tam na konkrétnu osobu preveruje v úverovom registri? Nemám rád keď ma niekto katalogizuje. Do mBank mi výplata nechodí.