späť

mBank má 3 roky!

torta

Presne pred tromi rokmi si prví z vás začali otvárať prvé bezpoplatkové účty od mBank. 

 
Odvtedy sa počet našich klientov rozrástol na viac ako 125-tisíc a množstvo otvorených bežných a sporiacich účtov prevyšuje 236-tisíc.
Prvým produktom s ktorým mBank začínala bolo mKONTO.

Za tri roky sa portfólio produktov banky rozrástlo o sporiace a úverové produkty, ktoré si môžete pohodlne spravovať prostredníctvom Internet Bankingu.

Za tri roky si mBank získala množstvo priaznivcov a dôveru ľudí, ktorá je pre bankovníctvo tak dôležitá a stala sa neprehliadnuteľným hráčom na našom bankovom trhu.

Vážení klienti, ďakujeme Vám za dôveru!

Tím mBank

Kategórie:

Súťaže

Komentár (6)

Pridať komentár

dakujeme za narodeninovu oslavu..citili sme sa sice ako na matfyzackej kruzkovici..ale co uz...
nabuduce prosim upravit vyber na tancujem/netancujem...
Balkansambel fajnfajn, rozprudil... partickova trojica tam nemala co hladat-neskutocna nuda.... a funky 80´s mam denne na 101.8

Ďakujem za doterajšie služby a verím, že to nepokazíte alebo vylepšite aby ste sa nám neZUNOvali. ďakujem aj za party, dobre sme sa zabavili, až na " Makedónske kvílenie " . myslím, že väčšina sme zo stednej EU :-)))

I ♥ u, mBank :))) vdaka za vcerajsiu uzasnu party :)))

zachovajte aspoň 1 bezpoplatkový výber mesačne z bankomatu v zahraničí z platobných kariet VISA eMax; doteraz z nich boli v zahraničí neobmedzené, a od novoty sú všetky zakázané (vo filozofii nepoplatkovej banky - teda spoplatnené už od prvého);
Inak neviem čo si mám myslieť o tom tričku mBank "Do pekla s poplatkami!", ktoré som svojho času zo slovenskej mBank obdržal.

Pokiaľ ste tú dôveru už dostali, tak sa snažte udržať si ju.
Nespoplatňujte kreditky a prvé karty, môžete druhú, lebo to je nadštandard.
Aspoň 2 výbery doma a v zahraničí by ste mohli zachovať ...

Gratulujem a Dúfam že ešte dlho budeme mať bezpoplatkové účty.