späť

mVKLAD je od dnešného dňa ešte výhodnejší!

lepsi urok

Od dnešného dňa zvyšujeme úrokovú sadzbu pri 12–mesačnom termínovanom vklade na 2,2% ročne a to pri zachovaní všetkých doterajších výhod.

 

Výhody vkladu:


• Nízky minimálny vklad- už od 200 €
• Garantovaná úroková sadzba pre zvolené obdobie
• Možnosť automatického predlžovania vkladu
• Neobmedzený počet vkladov
• 50% z úrokov aj pri predčasnom zrušení vkladu

 

mVKLAD si môžete zriadiť už za pár minút prostredníctvom Internet Bankingu alebo mLinky z účtov mKONTO, eMAX alebo eMAX plus.

 

 

Chcem lepší úrok

 


Ako zriadiť mVKLAD
FAQ

 

Jasna Cao

Jasna Cao / mBank
webmarketing


jasna.cao - zavináč - sk.mbank.eu

Kategórie:

Aktuality

Komentár (17)

Pridať komentár

Ako sa daju posielat platby v ramci Mbank Slovensko a Mbank Cesko?

A co tak neviazany terminovany za 2.7? ;) len treba vystihnut spravny cas

Zunooooooooooooooo !!!!

Vsetci to Zuno omielate dokola ako verklik, az som si aj ja otvoril ucet a tu su moje postrehy:
Plus: 4% urok na 3 roky (3*4%-DPH), pekny dizajn karty
Minus: Vklad neda ziadne uroky pri predcasnom zruseni, v blokaciach karty pise ze "dom aut" miesto napr:Pizzeria La Mama, nemoznost limitu pre internetove platby kartou, pomaly a predcasne odosielajuci internet banking (v urcitych pripadoch staci z okienka odskocit a uz to chape ako by ste to odoslali)
Zaver si urobte sami, 4% su urcite lakave. Priznam sa, ze ja som chcel hlavne novu kartu (myslim bezplatne, nedam 6 euro za kartu, co som tlk?), moja mBankova je uz dost vypouzivana/ponicena - v obchode mi ju uz nechcu brat :(

niektorí dopytujúci, čo ste malomyseľní? Prvýraz v živote ste sa stretli s pojmom, produktom nazvaným termínovaný vklad, že sa tu teraz plašíte?
Všade vo všetkých bankách sa postupuje pri určovaní platného úroku na vybranú lehotu rovnako.

Ak chcem lepsi urok, dam peniaze do UNIBONu, kde pri 18 mesacnej viazanosti mam 4,1% p.a. Nevyhoda je, ze sa to neda predcasne vybrat a minimum je 4000EUR.

samozrejme, že sa ti nepreklopia automaticky. Ak vklady zrušíš, prídeš o polovicu doterajších úrokov. Oplatí sa to len v prípade vkladov, ktoré máš kratšie ako 135 dní.


Táto otázka tu už dnes padla, tak ju iba zopakujem, aby ste na ňu konečne odpovedali, ak ste to jasne neoznámili pri zmene:
ak mam zalozene vklady na 1,7%, menia sa automaticky na 2,2, alebo je potrebne ich zrusit a nanovo zalozit s vyssim urokom?.

kde je mBank s ich sadzbami "vytrieskaj z nich najviac"?
Pomaly neustále najslabšie úroky, na sporiacich účtoch jednoznačne.
Asi si opäť koledujete o zážitok významného odlivu úspor, aby ste si opäť (po koľký) raz overili a potvrdili, že lojalita klientskych "odložených peňazí" vo vašej inštitúcii je naviazaná na konkurenčné percentá ich úročení.

Darmo tu šermujete s 12-mesačnou viazanosťou a akože atraktívnym úrokom pred zdanením, prognózy inflácie na tento rok boli okolo 4,5% (na trhu však vidno znehodnocovanie hodnoty peňazí pri nevyhnutných položkách typu bývanie-potraviny-energie-doprava-PHM-služby-dane a odvody... ešte vyššie)

ta ista otazka zaujima aj mna, co ma bude stat zrusenie 12m mVkladu s urokom 1,7 aby som vyuzila novy urok? nech viem ci sa to vobec oplati

ak mam zalozene vklady na 1,7%, menia sa automaticky na 2,2, alebo je potrebne ich zrusit a nanovo zalozit s vyssim urokom?.
Nemienim menit banku, s mBank som ako uzivatel naozaj spokojna. Oproti SLSP sa neda porovnat.

Chaby pokus ako zabranit odlivu klientov...

Peniaze ktore rok nepotrebujem - zuno 2,8 vs. mbank 2,2 percenta
Peniaze ktore vyberiem skor - zuno 1,8 vs. mbank 1,1 percenta (resp. 1,3 na emax plus)

Mam pocit ze v mbank sa este spi zimnym spankom... :)

Zuno je nová na trhu... tak ako každá začínajúca inštitúcia sa snaží najskôr nabrať klientov a až potom sa stabilizuje a ukáže svoju skutočnú tvár ;-)

Treba si peniaze nejako rozumne rozložiť... aj niečo do Zuna, aj niečo ponechať v mBank ... pomer je individuálny...

No Zuno ma vyssi urok, ale po novom v pripade predcasneho zrusenia vkladu vrati iba vlozenu ciastku. Pre niekoho nepodstatne, niekto radsej ozelie 0,6% a v nutnom pripade ma garantovanych aspon 1,1%...

asi tak :-/

nj. Zuno ma pri rocnom terminaku 2.8% p.a., takze zatial je mVKLAD slabota.