späť

mBank odteraz aj v mobile! Predstavujeme vám Internet Banking Light

Internet Banking light

Predstavujeme vám službu Internet Banking Light, s ktorou budete mať prístup k svojim financiám kdekoľvek s internetom v mobile vo vrecku.

 

 Prečítajte si blog o tom, ako funguje.

 

ČO JE INTERNET BANKING LIGHT?

Internet Banking Light je „odľahčenou“ verziou Internet Bankingu, ktorý je možné používať v internetovom prehliadači inteligentných telefónov, tzv. smartphone.


Light verzia je dostupná pre všetky mobilné zariadenia s dátovým pripojením a internetovým prehliadačom. Prehliadač musí podporovať HTML,  JavaScript alebo CSS. Je prispôsobený pre telefóny s dotykovým displejom ale i integrovanou klávesnicou.

 
PREČO LIGHT?

Stránky sú optimalizované tak, aby šetrili vaše dáta a čas a boli dostupné 24 hodín denne.
Nevyžadujeme inštaláciu ďalšieho softwaru, Internet Banking Light je hneď aktívny pre každého klienta mBank.
Služba nie je spoplatnená  a k jej využívaniu si nič nemusíte aktivovať. Nepotrebujete si  pamätať ďalšie identifikačné údaje či heslá, prístup je totožný s identifikáciou do štandartného Internet Bankingu mBank.

 
AKO SA LÍŠI?

V súčasnej dobe je prostredníctvom Internet Bankingu Light možné vykonávať všetky operácie okrem tých, ktoré si vyžadujú potvrdenie autorizačným SMS kódom.  Čo všetko cez Internet Banking Light vybavíte, môžete zistiť v tomto zozname. Službu určite plánujeme rozšíriť aj o ostatné operácie, na čom intenzívne pracujeme.

 

Bezpečnosť Internet Bankingu Light

Krátky návod

Časté otázky

 

Jasna Cao

Jasna Cao / mBank
webmarketing


jasna.cao - zavináč - sk.mbank.eu

 

 

Kategórie:

Aktuality