späť

Prichádza mobilná aplikácia mBank pre Android a aktualizácia iOS

mBank už aj pre Android

Netrpezlivo očakávaná aplikácia Internet Bankingu pre mobilnú platformu Android je tu. Od dnešného dňa dostupná na Google play!

Potešíme aj užívateľov iOS- spolu s Androidom vychádza aj aktualizácia aplikácie mBank SK dostupnej na App Store.

Obe novinky prinášajú plne funkčné jednorazové prevody na ľubovoľný účet na Slovensku!

Android

Aplikáciou dokážete obslúžiť vaše účty, karty, úvery či investície- od jednorazového prevodu na účty, splátky kreditky, kontroly hypotéky a mnoho iných.

Okrem transakčných služieb Internet Bankingu prináša aplikácia aj ďalšie dôležité informácie- kontaktný e-mail, telefónne čísla na call centrum mLinka, blokovanie elektronických prístupov, mapu obchodnej siete mBank aj s navigáciou a náš mBlog, aby ste boli vždy v obraze čo sa u nás aktuálne deje :)


Stiahnuť si ju môžete vo virtuálnom obchode Google play. Je vhodná pre všetky zariadenia s operačným systémom Android 1.6 a vyšším.  Aplikáciu nie je nutné dodatočne aktivovať, stačí sa prihlásiť pomocou vášho klientského Identifikátora a hesla, ktoré používate pri štandardnej verzii Internet Bankingu.


Aplikácia je zadarmo, za jej stiahnutie a používanie nič neplatíte. Služby, ktoré prostredníctvom nej vykonáte, sú spoplatnené rovnako ako doteraz v štandardnom Internet Bankingu. Spoplatnené môže byť využívanie dátoveho pripojenia na vašom mobilnom zariadení, týka sa to však poskytovateľa vašich mobilných služieb,  rozhodne nie služieb mBank.


Dostupné v Google play

iOS

5 mesiacov od vydania prvej verzie ubehlo ako voda. Pracovali sme na vývoji aktualizácie, aby sme neostali Androidu nič dlžní :)

Od dnešného dňa je dostupná nová verzia aplikácie mBank SK pre iOS priamo v App Store. Prináša funkcionalitu jednorazových prevodov- tak ako vo verzii pre Android, aj v iOS môžete po aktualizovaní vykonávať jednorazové prevody na ľubovoľné účty na Slovensku.   Dostupné v App Store

 

Novinka: Limity pre transakcie prostredníctvom mobilných aplikácií

 

Z bezpečnostného hľadiska pridávame nastavenie nových limitov pre mobilné aplikácie.

  • Limit na jednu transakciu: prednastavený na 2000 EUR

Limit si môžete upraviť od 0 EUR až do ľubovoľnej čiastky, vtedy ste obmedzení jedine disponibilným zostatkom na vašom účte.

  • Počet transakcií denne: prednastavený na 10 transakcií

Maximálny denný počet transakcií, ktoré budete môcť vykonať prostredníctvom mobilnej aplikácie. Po prekročení tohto limitu nebude možné vykonať ďalšiu transakciu v daný deň.

Zmeny limitov je nutné potvrdiť autorizačnou SMS v štandardnej verzii Internet Bankingu, môžete ich ľubovoľne meniť a sú bez poplatku.

 

 

Jasna Cao

Jasna Cao / mBank
webmarketing


jasna.cao - zavináč - sk.mbank.eu