späť

Povolené prečerpanie účtu mKONTO odteraz až do 12 000€!

povolené prečerpanie

Pozitívnymi správami víta mBank svojich zákazníkov v novom roku. Povolené prečerpanie (kontokorent) teraz ponúkame až do výšky 12 000 €.

Navyše v niekoľkých tarifách prichádza k zníženiu úrokovej sadzby.

Z doterajších 2000 € posúvame hranicu až do 12 000€.

"Život prináša situácie spojené s nečakanými výdavkami. My našim zákazníkom v takýchto chvíľach radi pomôžeme," vysvetľuje dôvody zmien Petr Vondráček, marketingový riaditeľ mBank.

 

 sadzobník mKONTO

 

Ďalšia dobrá správa sa týka zníženia úrokových sadzieb. Kontokorent ponúkame v piatich tarifách, kde sa úroková sadzba pohybuje už od 13,9%. "Zákazníci mBank si už nemusia brať drahé spotrebiteľské úvery. Výhodnejšiu alternatívu predstavuje mKONTO s povoleným prečerpaním," dodáva Petr Vondráček.

 

Konkrétnu ponuku povoleného prečerpania ponúkame prostredníctvom predschválenej ponuky ako doteraz,  teda oplatí sa posielať si výplatu do mBank. Na základe týchto pohybov na účte banka vypracuje výšku povoleného prečerpania účtu zákazníkovi priamo na mieru.

 

Ponuka nie je časovo obmedzená.

K podobnej zmene pristúpila mBank aj v Českej republike, hranica povoleného prečerpania sa zvyšuje až na 300 000 CZK a rovnako ako na Slovensku, znižujeme úrokovú sadzbu.

 

Sadzobník k účtu mKONTO

Úrokový lístok

 

jasna cao

Jasna Cao

 

webmarketing

jasna.cao - zavináč- sk.mBank.eu

Kategórie:

Aktuality