späť

Akcia mKLUB - Aktualizácia

mklub 

Vážení klienti,

Akcia mKLUB má veľkú odozvu a výsledkom je mimoriadny záujem o účet mKONTO. Žiadostí je také množstvo, že sme narazili na kapacitnú hranicu, kedy ešte môžeme existujúcim zákazníkom poskytovať stopercentný servis na aký sú zvyknutí a zároveň vybavovať nové žiadosti o založenie účtu. 

Kapacitný strop sa prejavuje ako na strane administratívy, tak na strane bežných kancelárskych činností. Na pracoviskách mBank vládne 100-percentníé pracovné vyťaženie. Napriek tomu zostávame lojálni k terajším i budúcim zákazníkom a pri zakladaní nových účtov ponechávame finančný stimul.

Vzhľadom na veľký záujem o akciu mKLUB, v ktorej mBank odmeňuje svojich klientov, sme pristúpili k zmene podmienok za odporučenie účtu mKONTO.
Od dnešného dňa získava klient, ktorý odporučí mKONTO svojim známym odmenu vo výške 15€. Rovnakú sumu pripíšeme na účet nového klienta. Nové podmienky platia pre žiadosti od polnoci z 16.1 na 17.1.2013. Akcia platí do odvolania.

Sme mimoriadne radi, že mKONTO, najšikovnejší a kompletne bezpoplatkový účet s neobmedzeným internet bankingom a štýlovou platobnou kartou sa teší takejto obľube.
Dúfame, že aj po zmene výšky odmeny pre Vás ostane mKLUB atraktívny.

Ako sa zapojiť?
Odporučte mKONTO svojmu priateľovi alebo rodine a za každý nový účet pripíšeme odmenu 15€ na účet vám i novému zákazníkovi bez „háčikov“, či ďalších podmienok. Pri vypĺňaní žiadosti o účet mKONTO stačí uviesť vaše telefónne číslo (pozor, bez prvej nuly), na ktoré vám zasielame autorizačné SMS.
Do 30 dní od otvorenia nového účtu získate odmenu priamo na váš účet mKONTO.

Dodatok k Pravidlám akcie mKLUB

Pravidlá akcie

Pravidlá akcie v pôvodnom znení

 

 

tím mBank

Kategórie:

Aktuality