späť

Úprava sadzieb na termínovaných vkladoch

Úprava sadzieb

Vážení zákazníci,


S účinnosťou od 15. mája 2013 sme upravili úrokové sadzby na termínovaných vkladoch.


•  mVKLAD na 3 mesiace          0,61% p.a.
•  mVKLAD na 6 mesiacov        0,90%p.a.
•  mVKLAD na 9 mesiacov        1,01%p.a.
•  mVKLAD na 12 mesiacov      1,10%p.a.

 

Sporiť v mBank môžete stále výhodne a bez poplatkov.

 

tím mBank


Časté otázky
Viac o sporení v mBank
Ochrana vkladov

 

Kategórie:

Aktuality

Komentár (11)

Pridať komentár

Dobrý deň Karolko, s chodom banky súvisí množstvo ďalších nákladov, nielen za budovy, personál, bankomaty, či marketing. Rozpočet sa nedá len tak nafúknuť, to platí pre všetky firmy, aj pre banky.
Rozumiem, že zníženie úrokov na mVKLADE našich klientov nepotešilo. Filozofiou mBank je poskytovať služby za čo najmenej poplatkov. Ako som už napísal v príspevku vyššie - dotovať napr. termínované vklady na úkor iných našich produktov si nemôžeme dovoliť. Veľmi rýchlo by sa to mohlo prejaviť v podobe zvýšenia existujúcich alebo zavedenia nových poplatkov. A to nechceme.

nepotesili ste ma, ani ja vas zakratko nepotesim....

Práveže ako nízkonákladová banka by ste mali mať vyššie úroky, lebo nemáte náklady na budovy, personál a pod. Však mne je to jedno, onedlho mi končia termínované vklady u vás a pôjdu inde. Bola by hlúposť mať pri cca 3 % inflácii peniaze na 1 % úroku. Inak mBank má na všetko peniaze, len na úročenie vkladov nie - viď tie primitívne marketingové kampane...

to mi je jasné, že ste tiež v tomto diktátovom súkolí EU/Eurozóny, ktoré velí už dávno nereagovať napr. ani na hodnotu inflácie v konkrétnych krajinách, úrokovými sadzbami. Potom máme vo výsledku pomerne absurdné reálie.
V súčasnosti už aj tieto vaše povinné dovetky vyznievajú smiešne "Sporiť v mBank môžete stále výhodne a bez poplatkov." - sporiť sa všade sporí bez poplatkov (termínované vklady, sporiace účty..) a "stále výhodne" už dávno neplatí - ak v jednej inštitúcii ponúkajú majiteľom odmenu za termínované odovzdanie peňazí nula celá nula-nič a v druhej až nula celá nič, to žiadnu z nich neradí medzi výhodné.
T.j. stále sme tu v téme mimo bežných účtov - tam ste naozaj stále velmi výhodní.

ja obavy nemam- hned by som siel inde -nic ma k mBank nastastie neviaze
slubili ste toho dost,takze co dnes neplanujete,moze zajtra byt

Odoslať správu

Dobrý deň hofferik,
bez obáv, zavádzanie nových poplatkov neplánujeme.

Odoslať správu

Dobrý deň pras,
verte, oveľa radšej by sme Vám priniesli príjemnejšiu informáciu. Úroky na termínovaných účtoch sa odvíjajú od situácie na trhu a od hlavnej úrokovej sadzby ECB, ktorá bola nedávno znížená. Ako nízkonákladová banka si ich nemôžeme dovoliť dotovať. Našim cieľom je mať maximálne efektívnu prevádzku a zároveň mať čo najmenej poplatkov. Aby sme to mohli dosiahnuť, bohužiaľ sme museli upraviť úroky na našich termínovaných účtoch smerom nadol.

blizi sa finale - poplatky

Ešte prosím zodpovedných o zodpovedanie otázok, v ktorej to inej banke môžu ľudia sporiť "s poplatkami", a kto je ten, čo v mBank v týchto krívajúcich podmienkach stále sporí "VÝHODNE"?

ešte aj táto slávna pripotentovaná mbanková cenzúra bežných slov, tiahnite s ňou niekam do PL, vyhviezdičkujete mi ešte aj slovo typycký (s mäkkým i)

bol som velmi prekvapený, že ste tento nekončiaci (a už typický) seriál nevypustili v jeho pravidelnej časti aj v apríli.
To je taká úžasná kombinácia - EUR na Slovensku; typické príjmy + možnosti zamestnaní + ceny (podla DE, FR, NL + 20 až 50%) + úročenia vkladov...