späť

Nový člen online marketing tímu

Vážení čitatelia mBlogu,

rád by som sa Vám predstavil ako nový člen marketingového tímu mBank Slovensko. Volám sa Rasťo Benka a budeme sa stretávať na sociálnych sieťach, mBlogu a mFóre.To, že chcem pôsobiť v online marketingu, som zistil už počas vysokej školy, keď sme všetci zažívali masívny nástup Facebooku a skvelých online kampaní, ale nás namiesto toho skúšali 40 rokov staré marketingové postupy :)

Posledných niekoľko rokov som pracoval ako Social Media Specialist pre spoločnosti Ringier Axel Springer Slovakia a Azet.sk .  Online médiá sú pravdepodobne najrýchlejšie hospodárske odvetvie, kde hrajú rozdiel sekundy a minúty, v online bankovníctve sa tiež všetko zrýchľuje a odohráva okamžite - tu a teraz.

Keď prišla ponuka pracovať pre mBank, rozhodovanie nebolo jednoduché. Vravel som si: „Basgitarista rockovej kapely v banke?“  Verím však, že online banking je budúcnosťou sveta financií, dá sa robiť pekne, s ľudskou tvárou a práve mBank pre Vás chystá v najbližšom období skvelé novinky.

Viem, že veľa z Vás je na mBlogu a mFóre už niekoľko rokov ako doma, mnoho vecí poznáte lepšie ako ja, preto sa teším na našu vzájomnú spoluprácu a verím, že sa nám podarí vyriešiť všetky situácie, do torých sa dostaneme. 

S pozdravom

Rasťo_mBank