späť

Nová mBank bude ešte lacnejšia!

Nový sazebník 

Nová mBank nie je len o novom internet bankingu , webe a službách. Pripravili sme pre vás nový a ešte výhodnejší Sadzobník poplatkov. 

Zmiznú tak poplatky za vedenie povoleného prečerpania účtu (po novom mREZERVA) a niektoré poplatky pri hypotekách a podnikateľských účtoch.

Deň D je 9. 2. 2014. V tento deň spustíme nielen Novú mBank, ale platnosť nadobudne aj nový Sadzobník bankových poplatkov. Žiadny poplatok sme nepridali, naopak znižujeme tie existujúce.

Z nového sadzobníka vypadol poplatok za povolené prečerpanie účtu. Budete tak mať prístup k rezervným peniazom bez toho, aby  vás to stálo poplatky navyše. 

Ďalšou príjemnou zmenou je zrušenie poplatku za zmenu typu úrokovej sadzby (doteraz 150 €), alebo za zmenu osobných údajov na hypotekárnej zmluve. 

Potešíme aj podnikateľov, ktorí majú účet mKONTO biznis. Rušíme poplatok za prevod do inej banky vo výške troch centov a tento poplatok neúčtujeme od minulého týždňa.

 

Nový sadzobník platný od 9.februára 2014 (PDF)

 
 Veríme, že sú pre vás tieto zmeny pozitívne a tešíte sa s nami na Novú mBank.

 

Tím mBank

Kategórie:

Aktuality

Komentár (17)

Pridať komentár

Pre Marcel00 To vážne nechápeš, alebo len opakuješ cenník a podmienky pre bezplatný výber. Skús mať príjem na účet koncom mesiaca. Možno to pochopíš.

Ja nechapem co mate furt s tym poplatkom za vyber z ATM.
Ved staci urobit pohyb kartou cez pos terminal aspon za 80 eur a prvy vyber v SR a v zahranici je zadarmo. Ved platit kartou v obchodou je to najjednoduchsie ako sa len da. To nekupujete potraviny aspon raz tyzdenne, alebo netankujete benzin do auta? ved jeden nakup a jedno tnakovanie mate hned za 120 eur a uz mate 2 vybery zadarmo.

od 80 € - 119,99 € - 1 domáci a 1 zahraničný výber za 0 € / každý ďalší 1,20 € 1,20 €
od 120 € - 159,99 € - 2 domáci a 1 zahraničný výber za 0 € / každý ďalší 1,20 € 1,20 €
od 160,00 € - do 199,99 € - 3 domáci a 1 zahraničný výber za 0 € / každý ďalší 1,20 €
od 200 € a viac 4 domáci a 1 zahraničný výber za 0 € / každý ďalší 1,20 € 1,20 €

to mate kartu len na vybery z bankomatu a v obchodoch platite cash ? nechapem...

.......Žiadny poplatok sme nepridali....hahaha...a co znamena poplatok 1,20 € za prvy vyber v mesiaci z bankomatu, ktory sa mi objavil na ucte ?

...Žiadny poplatok sme nepridali..... hahaha, ....a co znamena DEBET 1,20 € za prvy vyber v mesiaci z bankomatu , ktory sa mi objavil na ucte ?

Poplatok za vyber z bankomatu by mohol byt akumulativny. Pol roka nevyberiem nic, vsetky vybery zadarmo mi prepadnu. Potom potrebujem vybrat, ale nesplnim podmienky v danom mesiaci a musim zaplatit. Niekto vyuzije a niekto nie vyber zdarma v danom mesiaci. Preco by som si nemohol prenasat naakumulovane vybery zdarma???

Poplatok za vyber z bankomatu by mohol byt akumulativny. Pol roka nevyberiem nic, vsetky vybery zadarmo mi prepadnu. Potom potrebujem vybrat, ale nesplnim podmienky v danom mesiaci a musim zaplatit. Niekto vyuzije a niekto nie vyber zdarma v danom mesiaci. Preco by som si nemohol prenasat naakumulovane vybery zdarma???

Že ešte lacnejšia to je vtip ? Dajte výbery z bankomatov zdarma a potom môžete rozprávať že ste lacnejší :) ,
Zaujímavé že ste ešte na to neprišli že klient potrebuje pár veci za 0€ a to sú len tieto : zriadenie vedenie a zrušenie účtu zadarmo , výbery z bankomatov zadarmo , platobnú kartu zadarmo , platenie kartou zadarmo , a keď že ste internetová banka tak všetky operácie cez internet banking zadarmo a potom sa môžete chváliť že ste lacnejší :)
A zvažujeme že odchádzame preto aj z mBank lebo nebudeme dávať 1,20€ za výber z ATM . Tak po novom roku budete mať mínus 4 klientov. A to Ja ,manžel ,dve dcéry .
A jak ste boli niekedy fajn super banka a preto sme si u Vás otvorili účet ale tak vidím to na zmenu a odchod ku FIO Banke a už som to zisťovala bankomati ČSOB sú brané ako vlastné a výbery kartou tam stoja 20 centov čo je veľký rozdiel oproti mBank. Bolo nám s Vami fajn ale tak Vaša smola a chýba že takto po dlhých rokoch opustíme túto Poľskú banku :) .

Ako som pozeral do noveho cennika platneho od 9.2.2014, tak nevidim oproti tomu sucasnemu ziadne vyznamne zmeny. Nechapem ako este moze zlacniet...

este lacnejsia ?

tak to snad ani nie je mozne, ako ta mBank lacnie....

no to by som tiež privítal napr. spočítať platbu kartou za 3 mes a podľa toho bezplatný výber, lebo veľa ich do mesiaca nevyužijem keď vyberám 1x za 3 mes,koľko zarobí banka za platbu kartou 80 Eur?

Veľa známym som Vás odporúčal samozrejme zadara a teraz počúvam ich výčitky za poplatky za výber z bankomatu, je to hanba že jeden výber sa nezmestí do vedenia účtu :-(. Alebo aspoň zmeniť podmienky a naviazať ich aj na trvalé príkazy atď... alebo nerátať platby kartou za mesiac ale za dlhšie obdobie. Proste pohnúť rozumom a niečo zmeniť pre ľudí z radu obyčajných.

zmena PIN v Internetbankingu 1 € ....

Zrušte poplatok za výber z bankomatu aj pre obyčajných klientov s mkontom aspon 1 x do mesiaca . Bolo by to super. Dúfam že sa toho raz dočkám :)

Zrusit poplatok (pokutu) na mKreditke tarifa1.

Ešte by bolo dobré aspoň zaokrúhliť poplatok za výber z bankomatu z 1,20 € na 1 €.

Ešte by bolo dobré aspoň zaokrúhliť poplatok za výber z bankomatu z 1,20 € na 1 €.

Keď už ste ten najdôležitejší poplatok pre klienta nezrušili - poplatok za výber hotovosti z bankomatu, opravte si aspoň tú hrubicu vo vete: "Potešíme aj podnikateľov, ktorý..." za "ktorí...".