späť

Ďalšie funkcie novej mBank - odoslanie platby, panel financií, supermarket

Další skvělé funkce

Ideme do finále! Na informačnej stránke www.novamBank.sk sme sprístupnili poslednú sekciu s ďalšími skvelými funkciami nového internet bankingu. 


V novom internet bankingu si vyberiete bankové produkty ako v Supermarkete. Cieľ je jasný - aby ste si mohli sami kedykoľvek vybrať jednoducho to, čo potrebujete. Žiadne návštevy na pobočke ani hovory na zákaznické linky.

 

Dalšou zaujímavou funkciou je Panel financií. Jedná sa o lištu na hlavnej stránke internet bankingu, vďaka ktorej budete mať po rukje tie najdôležitejšie informácie týkajúce sa vašich financií. Zistíte tak nielen aktuálne zostatky, dostupné prostriedky a plánované operácie, ale uvidíte aj, ako vychádzate s financiami do ďaľšej výplaty (dátum si nastavíte). Cez Panel financií si môžete previesť prostriedky z vami nastaveného sporiaceho účtu, alebo môžete napríklad požiadať o pôžičku, keď vám peniaze nestačia.

 

Novinkou je aj video venované platbám v novom internet bankingu. Zmenili sme filozofiu tak, že už nie je dôležité číslo účtu, ale skôr príjemca platby. Spočiatku to bude možno trošku neobvyklé, ale uvidíte, že vám to v budúcnosti veľmi urýchli odosielanie platieb. Jediné, v čom sa postup odoslania platby líši je v tom, že najprv vyplníte názov príjemcu. Ak už ste príjemcovi niekedy platbu odosielali, systém vám pomocou našepkávača ponúkne kontakt s predvyplnenými údajmi platby. V prípade, že nie, jednoducho si ho uložíte a už nikdy viac nemusíte hľadať jeho číslo účtu.

 

Detailné vysvetlenie s postupom ako platbu odoslať uvidíte v našom videu:

 

A ako prebhne proces spustenia nového internet bankingu?  Od 10.februára už nájdete na stránke www.mBank.sk nový web. Od rovnakého dátumu budeme postupne zapínať nový IB zákazníkom, ktorí sa prihlásili na www.novamBank.sk. Všetkým ostatným ho sprístupníme neskôr tiež. Po obmedzenú dobu budú fungovať obe varianty IB zároveň.

 

Všetky možné otázky a odpovede nájdete v sekci FAQ.

   
 
Veríme, že sa vám pripravované novinky budú páčiť.

Tím mBank

Kategórie:

Aktuality