späť

Ďalšie funkcie novej mBank - odoslanie platby, panel financií, supermarket

Další skvělé funkce

Ideme do finále! Na informačnej stránke www.novamBank.sk sme sprístupnili poslednú sekciu s ďalšími skvelými funkciami nového internet bankingu. 


V novom internet bankingu si vyberiete bankové produkty ako v Supermarkete. Cieľ je jasný - aby ste si mohli sami kedykoľvek vybrať jednoducho to, čo potrebujete. Žiadne návštevy na pobočke ani hovory na zákaznické linky.

 

Dalšou zaujímavou funkciou je Panel financií. Jedná sa o lištu na hlavnej stránke internet bankingu, vďaka ktorej budete mať po rukje tie najdôležitejšie informácie týkajúce sa vašich financií. Zistíte tak nielen aktuálne zostatky, dostupné prostriedky a plánované operácie, ale uvidíte aj, ako vychádzate s financiami do ďaľšej výplaty (dátum si nastavíte). Cez Panel financií si môžete previesť prostriedky z vami nastaveného sporiaceho účtu, alebo môžete napríklad požiadať o pôžičku, keď vám peniaze nestačia.

 

Novinkou je aj video venované platbám v novom internet bankingu. Zmenili sme filozofiu tak, že už nie je dôležité číslo účtu, ale skôr príjemca platby. Spočiatku to bude možno trošku neobvyklé, ale uvidíte, že vám to v budúcnosti veľmi urýchli odosielanie platieb. Jediné, v čom sa postup odoslania platby líši je v tom, že najprv vyplníte názov príjemcu. Ak už ste príjemcovi niekedy platbu odosielali, systém vám pomocou našepkávača ponúkne kontakt s predvyplnenými údajmi platby. V prípade, že nie, jednoducho si ho uložíte a už nikdy viac nemusíte hľadať jeho číslo účtu.

 

Detailné vysvetlenie s postupom ako platbu odoslať uvidíte v našom videu:

 

A ako prebhne proces spustenia nového internet bankingu?  Od 10.februára už nájdete na stránke www.mBank.sk nový web. Od rovnakého dátumu budeme postupne zapínať nový IB zákazníkom, ktorí sa prihlásili na www.novamBank.sk. Všetkým ostatným ho sprístupníme neskôr tiež. Po obmedzenú dobu budú fungovať obe varianty IB zároveň.

 

Všetky možné otázky a odpovede nájdete v sekci FAQ.

   
 
Veríme, že sa vám pripravované novinky budú páčiť.

Tím mBank

Kategórie:

Aktuality

Komentár (14)

Pridať komentár

Na tej novej stránke sa budú všade načítavať a zjavovať tí klauni, ako doteraz? Absolútne zneprehladňujú orientáciu, a navyše pripomínajú rušivé TV reklamy, ktoré osobne nikdy nepozerám (roky).
Tak by som bol vďačný, ak by sa mi nikdy nenačítavali rušivé elementy, vrátane ďalších nežiadaných (frbcebooky a iné featúry s kreatúrami).
Tiež dúfam, že nové stránky nebudú založené na tom vysúvaní líšt pri každom posune stránky nadol/nahor.
Pripomína mi to "ohurujúcu" a pútavú trhovnícku vietnamskú/ čínsku elektroniku.

to ze uz nie je ani jeden bezplatny vyber nepotesilo ani mna, ale poviem vam, dost dlho (aj niekolko mesiacov po sebe) uz ani nic nevyberam.
mobilnu aplikaciu nepotrebujem - to je len nejaka moda, aby kazdy mal svoju vlastnu aplikaciu, ktora je aj tak len nejaky interface pre web stranku.
sucasny design IB mi vyhovuje, aj ked vyzera mozno ako z doby kamennej, jedna sa mi predovsetkym o funkcnost a jednoduchost - tento web nemoze byt problem otvorit aj v hociakom dnesnom mobile - naco este aplikacia ?

vsetko neskoro, aplikacie na mobil v nedoladne, pre WP8 ani nebude, ide to s vami dole vodou. Precackane hluposti co len zatazia siet a spomalia cely system. V jednoduchosti je krasa

1149.... má pravdu

Rasťo, Nemôže nám mBank dať prvý výber v mesiaci z bankomatu zadarmo? Načo sú mi 3, 4 na konci mesica, keď už nemám prostriedky.Načo, keďa sa aj tak bezplatný výber neprenáša do ďalšieho mesiaca. Nemohol by sa aspoň jeden preniesť? As i nie, pravda, tak ale potom sú mi úplne zbytočné správy o možnom výbere. Význam to má asi ako kačací prd...

Dajú sa niektoré stupídne moduly, napr. hra, vypnúť? Tak aby sa vôbec nezobrazovali. Napr. aj FB, Smart a pod?.

Odoslať správu

hofferik, tuto stavku by ste prehrali :)

stavim sa, ze do roka a do dna mBank zavedie spoplatnenie uctu - jasne ze "zadarmo" pre tych, co minu cez platobne terminaly minimalne 200 eur mesacne. cize zaplatia to v cene tovaru , zvysenom o cenu transakcie ktoru banka dostava od obchodnika a ktoru obchodnik uctuje kupujucim(vsetkym)

Bob, ziadny flash, ale HTML 5.

Odoslať správu

Lukiso, mobilnu aplikaciu planujeme este tento rok.

hoffer: toto si uz pozeral
http://www.mbank.sk/sprie...

mna by zaujimalo, na akych technologiach je to postavene. Dufam ze nespravia rovnaku chybu ako TB, a ze to nepostavia na Flash-y...

ako dam suhlas firme s inkasom - to rieste a nie infantilne farebne pohyblive obrazky

a bude k dispozicii v nejakej dohladnej dobe aj nova aplikacia pre Android / iPhone ?