späť

Nová mBank sa blíži

Nové logo

Odpočítavanie na banneri k Novej mBank sa už blíži ku koncu a my by sme vám radi predstavili zmeny, ktoré vás v najbližších dňoch s mBank čakajú. Verte nám, že je sa na čo tešiť!


Ako už iste viete, tak pre Vás viac ako pol roka pripravujeme nový internet banking s množstvom prelomových funkcií. Viac informácií nájdete na infostránke www.novambank.sk .

 

Prví zo zákazníkov, ktorí požiadali o prednostný prístup, budú môcť vyskúšat nový internet banking už v pondelok 10. februára. Vzhľadom na veľký počet záujemcov nie je, bohužiaľ, možné zaistiť prístup pre všetkých hneď od prvého dňa. O celom procese budete informovaní prostredníctvom e-mailu. Ostatným zákazníkom bude prístup umožnený v priebehu nasledujúcich týždňov.  

 

Zmena sa týka aj celého vizuálneho štýlu mBank. Mení sa logo, ktoré teraz poskytuje viac možností využitia. Má svoju základnú variantu využívanú pre osobné bankovníctvo a variantu pre firemné bankovníctvo. 

 

 

Zásadnou premenou prejdú aj naše webové stránky, ktoré sa zmenia 10. februára v ranných hodinách. Titulná stránka bude vyzerať takto:

 

V súvislosti so spustením nového webu bude  v nedeľu 9. februára od ranných hodín nedostupný blog a mFórum. Odstávka bude trvať až do spustenia nového webu, kde na vás tieto služby počkajú už v novom šate.

 

Na novom webe sa do internet bankingu prihlásite klasicky cez tlačidlo v pravom hornom rohu. Odkaz vás zavedie na rázcestník, v ktorom si vyberiete, do ktorého IB sa chcete prihlásiť.

Pozor: Nový internet banking budete môcť začať využívať až v momente, kedy vás prostredníctvom e-mailu upozorníme, že je pre vás pripravený.

Po obmedzenú dobu bude možné využívať oba systémy, potom bude prevádzka toho súčasného ukončená. Nemusíte sa však báť, budete o všetkom včas informovaní.

 

Rázcestník vyzerá takto:

 

   
 
Veríme, že sa vám pripravované novinky budú páčiť.

Tím mBank

Kategórie:

Aktuality