späť

Nový ŠpeciBloger alebo Homer Simpson?

Tipovacia súťaž je uzatvorená, víťazi budú odmenení, odpoveď je už jasná. Nový bloger nie je Homer Simpson, Bill Gates, ani Marek Duban, ale Matúš Gajdoš. Som tu od dnešného dňa pre vás a všetky vaše nezodpovedané otázky, ktoré v čo najkratšom možnom čase odpoviem priamo ja, alebo sprostredkujem kompetentnému.

Okrem toho, že sa budeme stretávať na fóre mBank, už čoskoro ma budete môcť vidieť aj osobne. Slúži nato tzv. mPub. Ten je najmä pre všetkých klientov banky, ktorí by chceli prekročiť hranice konvencií a stretnúť sa zoči voči, pokonverzovať nielen o témach spojených s bankovníctvom i keď samozrejme najmä o tých.

Budem rád, keď sa na mňa budete obracať čo najviac a spolu vyriešime všetky vaše problémy, zodpoviem vaše otázky, či si vypočujem podnetné nápady, ktoré by vedela banka akokoľvek využiť pri každodennom fungovaní.

A ešte krátky videopozdrav, pre prípad, že by ste ma chceli aj vidieť....

Kategórie:

Aktuality

Komentár (3)

Pridať komentár

Cau specibloger,
Vedel by si mi povedat,kedy mbank.sk vstupi do fondu slov.ochrany vkladov?

Ahoj Richard
kontaktoval som kompetentneho pracovnika a v priebehu dna mi dal feedback v zmysle, ze ste si uz dohodli schodzku na pondelok. Stalo sa?

Nazdar bloger, mam otazku, ked som si v mBank vyplnil formular o mHypoteku 26. maja a ma stale status bola odoslana a odvtedy nic, znamena to, ze bola odoslana na koniec galaxie alebo to je standardna rychlost vybavovania ziadosti? mame 5.augusta.

Číslo Názov Stav Akcia
HGH073682319 mHYPOTÉKA - Kontaktný formulár Žiadosť bola odoslaná