späť

mHypotéka so sadzbami od 2,49% p.a.

Milí zákazníci,

Máme pre Vás ďalšiu pozitívnu správu, najmä ak práve riešite otázku bývania.  Opäť sme znížili úrokové sadzby na mHypotéke, ktoré po novom začínajú na úrovni 2,49 % p.a. pri fixácii na 3 roky. Okrem toho stále dodržiavame našu bezpoplatkovú politiku a ušetríte aj na poplatkoch za vedenie úverového účtu, pri poskytnutí mHypotéky alebo pri mimoriadnej splátke. Celkovo tak môžete ušetriť tisícky EUR.

Zákazník, ktorý si dnes príde do mBank pre najžiadanejšiu variantu hypotekárneho úveru na bývanie vo výške 50 000 EUR, zvolí trojročnú fixáciu s dobou splácania 25 rokov a LTV vo výške 80% s úrokovou sadzbu 2,49% p. a. ušetrí na mesačných splátkach 24,78 EUR. V porovnaní s priemernou úrokovou sadzbou na trhu 3,44% p. a. (zdroj: NBS štatistika za 05/2014), tak zákazník mBank za 25 rokov ušetrí na splátkach 7 434 EUR.

mHypotéka je víťazom súťaže Hypotéka roka 2014, ktorého prvý ročník organizoval magazín Trend a spoločnosť Fincentrum. Jedno prvenstvo získala mHypotéka v kategórii hypoték a druhé v kategórii refinancovaním hypoték.
 

 

Kategórie:

Aktuality