späť

Bežecký tím mBank prebehol 10 km ulicami Bratislavy

Desaťčlenný tím mBank sa v nedeľu 13. septembra zúčastnil tradičného bratislavského nočného behu Telekom Night Run. Medzi takmer 5 000 účastníkmi sa rozhodne nestratil. Ani jeden z jeho členov sa za svoj výkon rozhodne nemusí hanbiť. Najrýchlejšie zvládol desaťkilometrovú trať Michal Pokluda z oddelenia Business Lines, ktorý dobehol v čase 47 minút a 58 sekúnd.

O čas ale ide až v druhom rade. Ako hovorí otrepané klišé: "Nie je dôležité zvíťaziť, ale zúčastniť sa." A v prípade behu nočnou Bratislavou to platí obzvlášť, pretože akcia má okrem športového aj dobročinný rozmer, snaží sa podporovať komunitu nepočujúcich a sluchovo hendikepovaných.

Okrem plného nasadenia prišiel náš tím aj so štýlovými bežeckými dresmi s logom mBank. Jedna z pobočiek mBank navyše bola skoro na pretekárskej trase. Štartovalo sa totiž v nákupnom centre Eurovea, kde sme pre vás v lete otvorili celkom nové obchodné miesto. Ak ste našimi klientmi a radi beháte, možno sa budúci rok na štarte nočného behu Bratislavou stretneme.