späť

Bežecký tím mBank prebehol 10 km ulicami Bratislavy

Desaťčlenný tím mBank sa v nedeľu 13. septembra zúčastnil tradičného bratislavského nočného behu Telekom Night Run. Medzi takmer 5 000 účastníkmi sa rozhodne nestratil. Ani jeden z jeho členov sa za svoj výkon rozhodne nemusí hanbiť. Najrýchlejšie zvládol desaťkilometrovú trať Michal Pokluda z oddelenia Business Lines, ktorý dobehol v čase 47 minút a 58 sekúnd.

O čas ale ide až v druhom rade. Ako hovorí otrepané klišé: "Nie je dôležité zvíťaziť, ale zúčastniť sa." A v prípade behu nočnou Bratislavou to platí obzvlášť, pretože akcia má okrem športového aj dobročinný rozmer, snaží sa podporovať komunitu nepočujúcich a sluchovo hendikepovaných.

Okrem plného nasadenia prišiel náš tím aj so štýlovými bežeckými dresmi s logom mBank. Jedna z pobočiek mBank navyše bola skoro na pretekárskej trase. Štartovalo sa totiž v nákupnom centre Eurovea, kde sme pre vás v lete otvorili celkom nové obchodné miesto. Ak ste našimi klientmi a radi beháte, možno sa budúci rok na štarte nočného behu Bratislavou stretneme.
 

 

Komentár (3)

Pridať komentár

David_mBank napísal(a):
> To je iba desať našich kolegov, ktorí sa behu zúčastnil. Inak u
> nás pracujú ľudia každého veku.

Takze vsetkych desat zamestnancov sa povinne zucastnilo behu a sudruh riaditel (40+) ich sledoval online.

To je iba desať našich kolegov, ktorí sa behu zúčastnil. Inak u nás pracujú ľudia každého veku.

To tam pri výbere zamestnancov postupujete na "overený" slovenský spôsob "pozitívnou" diskrimináciou, na základe veku od 20 do 30 (35) rokov, alebo u vás existuje aj staršia stafáž 40+ (nebodaj 50), ktorá ostala pohodlne mazácky gaučovať?