späť

Staňte sa manažérom svojho voľného času i financií - staňte sa bankovým poradcom mBank

Dlhá pracovná doba a nedostatočne uspokojivý plat: kombinácia, ktoré sa všetci snažíme vyhnúť, ale zďaleka nie všetci sme v tomto súboji úspešní. Riešenia však existujú a jedno pre vás máme aj my ;)

K cieľu mať toľko voľného času, koľko si sami určíte, a toľko peňazí, koľko sa sami rozhodnete zarobiť, stačí iba jediný krok - staňte sa našimi poradcami a riaďte si svoj osobný aj finančný život po svojom. Nenechajte sa obmedzovať, keď nemusíte.

Ak ste komunikatívny, prvý bod na zozname úspechu spĺňate. Ufňukaní ľudia, ktorí sa hanbia aj pozdraviť, nie sú totiž ideálne osobnosti pre budovanie dobrých vzťahov s klientmi :) A o to predsa ide - byť nablízku našim zákazníkom a sprostredkovávať im osobný kontakt s inak čisto internetovou bankou, ktorú si obľúbilo už viac ako 800 000 klientov v Českej aj Slovenskej republike. "Najviac ma poteší, keď príde nie práve dobre naladený klient a po našom rozhovore odchádza pokojný a spokojný," hovorí Miro, jeden z našich poradcov. Spokojnosť zákazníkov je totiž prioritou.

Chcete si zarobiť viac, než len priemerný plat? Výborne, potom stačí chcieť pracovať. mBank vás rozhodne nebude limitovať v množstve odvedenej práce, naopak vás moc radi odmeníme. Alebo vám osobný život nedovoľuje sedieť celé dni v práci? Tomu rozumieme. Stačí sa dohodnúť s nadriadeným a pracovať napríklad len 4 hodiny denne alebo napríklad 3 dni v týždni. Ani v tomto smere vás nebudeme obmedzovať. Napríklad naša kolegyňa Lenka začala pred rokmi pracovať pre mBank v Plzni, kde v tom čase žila. Situácia sa ale zmenila a Lenka sa rozhodla presťahovať do Brna: "mBank mi vyšla v ústrety a umožnila mi pracovať na obchodnom mieste v Brne. Po presťahovaní sa som tak vôbec nemusela riešiť starosti so zamestnaním, v ktorom som doteraz.” Hlavné je, aby ste do práce chodili radi a plní síl predviedli maximálny výkon, ktorým ukážete dušu obchodníka a srdce správneho bankára :)

Takže nezabudnite:
Váš plat záleží na vás a vašej chuti pracovať.

Láka vás svet financií, ale nemáte dostatočné skúsenosti? Stačí vám stredoškolské vzdelanie a zmienená chuť zarábať peniaze. So zvyškom vám radi poradíme a všetko dôležité vás naučíme.

Ako zaškolenie prebieha? Potom, čo nám na pohovore ukážete, akí ste a ako sa tešíte byť súčasťou najväčšej internetovej banky v Českej republike a na Slovensku, vás čakajú dva dni intenzívneho školenia, počas ktorých vám do hláv nalejeme všetko o našich produktoch. Budete ich potom poznať ako svoje topánky. Po dvoch dňoch už si vyskúšate červené kreslo na niektorom z našich obchodných miest a spolu s vlastným mentorom sa postupne stanete poradcom. No a ďalej už je to hračka: zarábate peniaze a riadite si svoj voľný čas. K tomu občas nejaká mPárty, kde spoznáte nových kolegov a pri troche umenia piť si ich budete pamätať aj nasledujúci deň :)

Prečo pracovať pre mBank? Najväčšia internetová banka v Českej aj Slovenskej republike má cez 800 000 spokojných klientov, ktorým pomôžete zorientovať sa vo viac ako desiatke zaujímavých produktov. Naše produkty nemajú žiadne skryté podmienky, miniatúrne hviezdičky s poznámkou pod čiarou, ani mätúce sadzby "už od". S našimi zákazníkmi jednáme férovo a nič im netajíme, takže predávať naše produkty ide takmer samo, ako sama uznáva aj Zdeňka, ďalšia z našich úžasných poradkýň: "Predtým som pracovala v poisťovni, súčasná práca pre mBank sa s tým ale nedá porovnávať. Zatiaľčo poistenie stojí zákazníkov veľa peňazí a nikto nevie, či ho niekedy využijú, produkty od mBank sú nielen zadarmo, ale hodia sa každý deň.” mBank je na trhu už osem rokov a je súčasťou svetovej Commerzbank. Chcete byť vy našou súčasťou?

Staňte sa členom mTímu a vyberte si z nasledujúcich pracovných pozícií.

Tagy:

mPoradca