späť

mBank nadeľuje mobilnú aplikáciu pre Windows Phone

Blížia sa Vianoce a koniec roka, a tak aj nás dobehla potreba robiť ešte viac radosti, než zvyčajne. Za posledných pár týždňov ste od nás získali napríklad zľavový voucher na nákupy na Zoot.sk alebo nový program pre našich existujúcich zákazníkov - mBenefity, vďaka ktorému ste mohli ušetriť nielen na vianočných nákupoch. Tým však dobré správy nekončia - presne dnes totiž dodržíme sľub a máme pre vás ďalšie prekvapenie - sľúbenú aplikáciu pre Windows Phone!


Možnosť mať svoju banku vždy po ruke od tejto chvíle majú aj používatelia Windows Phone. mBank tak pokrýva všetky najpoužívanejšie platformy mobilných zariadení, ktoré má v pláne ďalej a ďalej rozvíjať, aby zákazníkom čo najviac zjednodušila správu financií. Aplikácia Windows Phone má veľmi podobné funkcie ako oceňovaná aplikácia pre konkurenčné platformy, vrátane čítačky QR kódov. Aplikácia ďalej ponúka napríklad prístup k bežným a sporiacim účtom, ku kreditnej karte a iným službám, tiež umožňuje používateľom kontrolu zostatku na účte aj pred prihlásením do aplikácie alebo opakovanie platby v histórii.


Aplikácia Windows Phone sa dnešným dňom radí k Android a iOS aplikáciám, ktoré zákazníci mBank využívajú k viac než štvrtine prihlásenia do svojich bankovníctiev. "Už teraz pracujeme na ďalších funkcionalitách, akými sú e-mailové potvrdenia operácií priamo z aplikácie, nový vzhľad termínovaných vkladov alebo prihlásenie pomocou Touch ID," prezradil Lukáš Klac, produktový manažér mBank.


Aplikácie od mBank
už stihla pozbierať najrôznejšie ocenenia, medzi ktoré patrí napríklad cena súťaže Efma Awards 2014 v Barcelone, kde naša aplikácia prekonala viac ako 3000 finančných inštitúcií z viac ako 130 krajín sveta.

 

Stiahnite si našu novú Windows Phone aplikáciu: