späť

Veľkonočná odmena 25 eur

Už cítime jar v kostiach. Ako sa všetko okolo prebúdza a rastie, máme chuť pridať ruku k dielu. Rozhodli sme sa nechať povyrásť aspoň odmeny pre našich nových aj existujúcich klientov. Nemusíte si nič zavinšovať (hoci veríme, že vinše viete na výbornú). Namiesto vinšu stačí odporúčanie a založenie mKonta alebo mKonta Biznis.


V poslednom marcovom týždni pridávame k existujúcej odmene ďalších 5 eur v rámci veľkonočného darčeka. Od 23. do 31. 3. teda dostanete za založenie aj odporúčanie mKonta alebo mKonta Biznis 25 eur. Za odporúčania 5 nových klientov môžete získať až 125 eur.


To samozrejme neznamená, že keď si založíte konto len tak sami od seba, dostanete miesto vinšu ľadovú sprchu. Odmenu za založenie bežného či podnikateľského účtu bez odporúčania stále rozdávame a v poslednom marcovom týždni (od 23. 3. do 31. 3.)nám vyrástla tiež na 25 eur.


Pokiaľ máte záujem založiť si účet bez poplatkov, ušetriť ročne až 80  eur a ešte navyše dostať pár desiatok eur ako bonus, teraz je najlepší čas urobiť zmenu - odmeny rozdávame len do 31. 3.