späť

Štyri nové vychytávky v mobilnej aplikácii

Snažíme sa robiť váš život jednoduchším, a preto sme do našej mobilnej aplikácie pridali štyri nové vychytávky! Teraz v nej môžete generovať QR kódy, pridávať si kontakty do adresára, posielať SEPA platby do zahraničia a taktiež si odblokovať internetové bankovníctvo.

 

 

Generátor QR kódov
Vďaka ďalšej novej vychytávke si môžete priamo v aplikácii vygenerovať QR kód pre platby na váš účet. V záložke Platby stačí vybrať možnosť Vytvoriť QR kód, zvoliť výšku čiastky, ktorú si chcete na svoj účet nechať zaslať a QR kód nazdieľať tomu, kto vám má peniaze poslať.

 

 

Pridanie kontaktu do adresára
Pri zadávaní novej platby si teraz môžete jeho príjemcu pridať v mobilnej aplikácii do adresára. Pokiaľ teda viete, že na daný účet budete platby posielať častejšie, určite sa hodí pridať ho do adresára, aby ste pri každej platbe nemuseli znova vypĺňať číslo účtu a ďalšie informácie.

 

SEPA platba
SEPA platby môžete posielať cez internetové bankovníctvo, cez mLinku na telefónnom čísle 0850 60 60 50 a najnovšie taktiež jednoducho cez mobilnú aplikáciu. Stačí keď kliknete na záložku Nová platba, zvolíte symbol + a vyberiete možnosť Platba do EU. Dávajte ale pozor na to, že príjemcu si tu nemôžete pridať do adresára ako je to pri normálnych platbách.

 

 

Odblokovanie internet bankingu
V aplikácii si teraz taktiež môžete odblokovať internet bankingu. Pretože ale časť procesu prebieha prostredníctvom automatického telefonátu mimo mobilnú aplikáciu, je táto služba dostupná iba v čase, kedy je dostupná mLinka (pracovné dni od 8:00 do 21:00 a počas víkendov a sviatkov od 10:00 do 18:30). Možnosť odblokovať si IB v aplikácii majú všetci naši klienti, ktorých súčet dostupných zostatkov v našej banke je do 12 000 EUR.

 

 tím mBank