späť

Držíme slovo!

Kamenným bankám ľudia vyčítajú, že žijú z poplatkov, že musíte platiť takmer za všetko. Nemálo článkov sa popísalo na tému vysokých bankových poplatkov. Európska únia podniká legislatívne zásahy, podľa ktorých banky musia znižovať poplatky za medzinárodné prevody, za výbery kartou v zahraničí a podobne.
 


Keď sme pred rokom predstavili našu ponuku, mnoho ľudí sa ma pýtalo: „Dokedy budete bez poplatkov? Kedy sa skončí tá akcia? Aké poplatky budete mať potom? Z čoho vlastne žijete?“ Držíme slovo. Stále vedieme účty bez poplatku, stále neplatíte za účtovné položky, stále žiadne poplatky za prijaté platby, stále... držíme slovo.

 

Prešiel rok a zaviedli sme účty pre podnikateľov. Je zaujímavé, že sa stretávam s rovnakými reakciami. Akoby sa ľuďom nechcelo veriť, že sa sny môžu stať skutočnosťou. Je zaujímavé, že máme tendenciu odmietať príliš dobré ponuky. Sme podozrievaví a hľadáme, „v čom je háčik?“ A on tam nie je, iba ste stratili čas hľadaním...

 

Pre živnostníkov je u nás vedenie účtu zadarmo, nie sú žiadne poplatky za účtovné položky, žiadne poplatky za vydanie platobnej karty, prevod do inej banky iba za 0,03€ (1 Sk), žiadne poplatky za platby kartou, žiadne limity na prevody peňazí... Je to naša stratégia, žiadna akcia.

 

Podnikatelia - živnostníci, viete, ako znížiť náklady? Určite to viete lepšie ako ja. Len by ma zaujímalo, koľko platíte za používanie bežného účtu v banke. Koľko platíte vy banke a koľko platí banka vám? Už ste si pozreli naše poplatky a rozhodli sa, že budete využívať naše služby alebo hľadáte háčik a strácate čas aj peniaze?

Kategórie:

Zo života banky