späť

Výber s kartou mBank v Poľsku

Tak ako som sľubil, prinášam ďalšie cestovateľské video o výbere s kartou VISA od mBank v zahraničí. Tentoraz som využil svoje mKONTO v poľskej Lódži. Ako to dopadlo si môžete pozrieť v nasledujúcom videu...

Kategórie:

Aktuality, Produkty

Komentár (14)

Pridať komentár

ja som tiež platil v Poľku kartou a ešte pred tým so volal do mBank aky kurzom mi bude suma ktoru zaplati preratavana pani s ktorou som hovoril mi povedala aby som si pozrel kurz na stranke Visa a ty mi to bude preratavane a ešte ma ubespečila,že budem mať oveľa výhodnejšie platiť ich kartou ako meniť si eura na zlote.Tak hovorím si super zaplatim kartou a šichta,takkže som si veselo zaplatil kartou reku ked je to ovela vyhodnejšie a ešte bez poplatku tak prečo to nevyužiť,zaplatil som nejakych 670 čo bolo podľa kurzu VIsa 175.04 ale ake bolo moje prekvapenie ked som pozrel na vypis a tam bola suma 178,41 takže ta spominana veeeeľka vyhoda platenia kartou a ešte vraj bez poplatku sa mi dosť predražila,tak teraz aspon vidim ake velmi vyhodne je platiť kartou mBank v zahraniči a ešte chcem dodať,že ked som si chcel peniaze zmeniť myslim eura na zlote tak to vychadzalo nejakych 174,89

váš komentár

Chlapec objavil Ameriku.Ale k veci. Platil som kartou v Poľsku.NBS mala v ten den kurz 4,48 a mne to v Mbank prerátali kurzom 4.35, čo sa mi zda dosť blbé. Priateľke s kartou Slov. sporitelne preratali kurzom 4,45.
Vec druhá:v poľských mbankomatoch sa našou kartou vyberať nedá!!

ja som urobil v Poľsku viac výberov a čo ma príjemne prekvapilo(hoci v podmienkach to majú uvedené), bol nulový poplatok a kurz bol tiež v pohode. Rozhodne som ušetril na poplatku oproti výberu, ktorý urobila moja priateľka. Tkže vďaka!! :-)

Prosim Vas, naco tu uploadujete taketo kraviny? Radsej hovorte ludom pravdu o vasom "bezpoplatkovo ucte mKonto" a "skvelych vyberoch z bankoamotov a platieb cez POS terminaly" za 0€, bez poplatkov. Neviem ake kurzy pouzivate, ale urcite to nie su kurzy ECB, namiesto 196,2€ prepocitanych oficialnym kurzom ECB ste mi stiahli 200,4€, teda o 4,2€ viac, je naozaj skvele, ze nemate poplatky, ak si na platbe v POS terminale trhnete 4,2€, teda viac ako 120SKK. Uzas!! Detto plati pri vyberoch z bankomatov. PS: nachadzam sa v krajine EU mimo Eurozony.

Ten oranzovy ctverec je to video?
Moc se to nehybe :-/

nieco neskutocne, funguje to aj v Dominikanskej Republike?

MatusBlog - aky si mal kurz??
Sledujem kurzy Narodnej banky poskej a mBANK Visa exchange rate. Mam skusenosti, ze som jeden den platil kartou VISA cez pos terminal v polsku a tiez tom si vymenil zopar euro u kantora. Rozdiel medzi kartou a kantorom bolo cca. 0,2 zlotého na kazdom eure, tzn. u kantora som zmenil lepsie. Ale celkom uznavam tu pohodu platit kartou ;-)

ja som mal kurz velice dobry :P

Poplatky by zevraj mali byt nulove ale som pocul ze tam byvaju uplne blbe prepoctove kurzy...

A aky bol poplatok?

ale platit kartou a vyberat kartou je rozdielna cinnost ...

blog je reakciou na otazky ludi na mFore, ci v tej, alebo onej krajine je mozne platit kartou od mBank

dobra hlupost... ako keby to fungovalo jedine s kartou mbank...