späť

Mobilný tím už aj v Partizánskom

 

Od dnešného dňa si môžu záujemcovia z Partizánskeho založiť účet aj prostredníctvom mobilného tímu.

V žiadosti o produkty mBank zadávanej prostredníctvom našej webovej stránky si zvoľte spôsob podpísania zmluvy "mKiosk / Finančné centrum" a ako lokalitu "Partizánske, Mobilný tím".

Mobilný tím funguje rovnako ako ktorýkoľvek mKiosk. Rozdiel však je v tom, že pracovníci mobilného tímu vás budú kontaktovať telefonicky, aby si s vami dohodli stretnutie.
Počas neho podpíšete zmluvu a dostanete aktivačný balíček. Na rozdiel od zakladania účtu prostredníctvom kuriéra bude váš účet aktivovaný ihneď.

 

 

Kategórie:

Aktuality

Komentár (3)

Pridať komentár

A ty si myslis ze tie peniaze ktore mas na svojom ucte im nezarabaju? Ked ma kazdy zakaznik na ucte napr len 10 € a maju 100k uctov tak to je 1000000 € ktore maju k dispozicii a s nimi pracuju tak ze mesacne na tom maju minimalne 5% zisk z ktoreho si mozu dovolit platit tie mkiosky a kedze nemaju tak presvetlenu budovu ako ma VUB tak v tom pripade im nemusis platit elektrinu mesacnym poplatkom akoze za vedenie uctu ;)

radsej by som bol keby ste ich zrusili vsetky a ostali nastalo ako bezplatna banka, nie len na par rokov. ved take stanky niesu zadarmo

výborne, je to fajn že my z reg. hornej Nitry to budememať bližšie. Hoci zatiaľ všetko vybavujem cez net, ale človek nikdy nevie...len tak ďalej.