späť

Nové mobilne tímy

 

Od dnešného dňa sme rozšírili počet našich mobilných tímov, prostredníctvom ktorých je možné založiť si účet v mBank.


V žiadosti o produkty mBank zadávanej prostredníctvom našej webovej stránky si zvoľte ako spôsob podpísania zmluvy "mKiosk / Finančné centrum" a ako lokalitu jeden z nasledujúcich nových mobilných tímov: 

 

Bratislava I-III, Mobilný tím
Bratislava IV-V, Mobilný tím
Hlohovec, Mobilný tím
Piešťany, Mobilný tím
Štúrovo, Mobilný tím
Topoľčany, Mobilný tím
Zlaté Moravce, Mobilný tím

 

Mobilný tím funguje rovnako ako ktorýkoľvek mKiosk. Rozdiel je však v tom, že pracovníci mobilného tímu vás budú kontaktovať telefonicky do 24. hodín od podania žiadosti, aby si s vami dohodli stretnutie.
Počas neho podpíšete zmluvu a dostanete aktivačný balíček. Na rozdiel od zakladania účtu prostredníctvom kuriéra bude váš účet aktivovaný ihneď.

 

Kategórie:

Aktuality

Komentár (6)

Pridať komentár

možem požiadať oprenosný POS terminál?

Prioritne sa čipové karty k mKontu vydávajú novým klientom, ktoré chodia poštou, čiže mobilný tím s tým nemá nič spoločné. Inak treba kontaktovať mLinku.

doručenie kurierom trvá zhruba 3-4 týždne . mobilný tím to zvládne za 1-2 dni , vyskúšajte to je to bezplatné, na rozdiel od kuriéra vám členovia mob. tímu môžu sprostredkovať aj odborné poradenstvo .

Ako rychlo kontaktuje mobilny tim klienta od samotneho podania ziadosti ? Je to rychlejsie ako kurierom ?

ako zistím stav svojej ziadosti?uz dlho sa mi nikto neozval,bud je to opet podfuk ako ste ho urobili v cechach,alebo tu chcete mat,vzhladom na euro poctivý obchod a dakto od vás je dost nezodpovedný.

mozem teda poziadat o vymenu starej karty k mKontu za novu cipovu embosovanu?? je to mozne?? urobi aj taketo nieco mobilny tim???