späť

mBank otvára nové finančné centrum v Banskej Bystrici

Banka reaguje na narastajúci záujem o svoje služby vo všetkých regiónoch Slovenska


Internetová banka mBank dnes v Banskej Bystrici otvára ďalšie obchodné zastúpenie. Finančné centrum bude klientom k dispozícii na Rázusovej ulici blízko historického centra v novopostavenej polyfunkčnej budove. Po mKiosku v Europa Shopping Center je tak nové finančné centrum už druhým kontaktným miestom mBank v Banskej Bystrici.


„Pri vstupe na trh sme na Slovensku plánovali otvoriť spolu 14 obchodných zastúpení. Kvôli vysoko dynamickému rastu sme našu distribučnú stratégiu prehodnotili a aktuálne už máme celkovo 16 obchodných zastúpení. Sieť kontaktných miest navyše dopĺňa mnoho mobilných tímov. Títo zástupcovia sú k dispozícii klientom v menších mestách Slovenska. Teší nás, že v súčasnosti naša obchodná sieť pokrýva väčšinu regiónov," približuje Marek Duban, generálny riaditeľ mBank na Slovensku.
Finančné centrá sú určené primárne na poradenstvo a administráciu zložitejších finančných produktov, ako sú napríklad hypotéky. Je možné v nich vybaviť všetko to,  čo poskytujú mKiosky - založiť si účet, či získať akýkoľvek iný produkt mBank. Vďaka terminálu s pripojením na internet klient môže na mieste zrealizovať akékoľvek transakcie cez internet banking. K dispozícii je aj telefón s bezplatným spojením s operátormi zákazníckeho centra mLinka.


mBank za vyše rok svojho úspešného pôsobenia na slovenskom bankovom trhu svojim modelom nulových poplatkov za väčšinu bankových služieb získala už 68.000 klientov. Tí si otvorili 105.000 bežných a sporiacich účtov. Banka tak už za prvý rok existencie presiahla výrazne viac ako polovicu svojho pôvodného plánu stanoveného do konca roku 2010. V roku 2009 plánuje mBank mnohé novinky a inovácie. Jednou z jej prvých priorít pre tento rok je spustenie predaja kreditných kariet plánované na marec 2009.

Kategórie:

Aktuality