späť

mKREDITKA už aj bez dokladovania príjmu!

Od dnešného dňa máte možnosť výberu z dvoch spôsobov získania mKREDITKY.

Ak chcete získať mKREDITKU čo najrýchlejšie, zvoľte si v žiadosti o kartu spôsob overenia svojej doterajšej úverovej histórie v úverovom registri. V tomto prípade nedokladujete príjem. Po vyplnení žiadosti na www.mBank.sk prídete s občianskym preukazom na najbližšie obchodné zastúpenie mBank.  Ak ste už v minulosti bezproblémovo splácali iný úver, získate mKREDITKU s výškou limitu do 1 650 € / 49 707,90 Sk. Rovnako však môžete žiadosť o vydanie karty vyplniť priamo na obchodnom zastúpení mBank. Druhým, už existujúcim, spôsobom je získanie mKREDITKY s dokladovaním príjmu. Touto cestou je možné podľa výšky príjmu poskytnúť mKREDITKU s limitom až do výšky 16 500 € / 497 079 Sk.

Kategórie:

Aktuality

Komentár (16)

Pridať komentár

Len chcem pozdravovať zamestnancov na krížnej ul. Bratislave za m kreditku na ktorú mama čaká dva mesiace ale už ju nechce.

Ahojte.Presne tak ved keď bez papierovania tak bez neho.A m kreditka tú asi nechám pre druhých.Kolega mal každý mesiac mínus na účte,keď chcel úver nedostal,ale zdedil peniaze vložil do banky aj kávu mal na stole.

Dobrý deň.Boli sme s mamou v m Bank na krížnej ul.po vypísaní žiadosti cez internet som prišiel aj s mamou,ktorá chcela kreditku vypísali sme žiadosť na 1600 Eú,nik sa neozval tak som došiel,že ak je problém zníšte na 1000 Eú,pracovníčka v banke mi povedala dobre dnes vám budem volať na podpis nové zmluvy ináč ste prešli v registri.Bol som za o pár hodín v banke že čo je stým zavolám no pracovníčka banky nevolala už dva mesiace.No a výplata stále chodí na účet m Bank.To je moja skúsenosť s vašou bankov.

akí je rozdiel medzi mKONTO a mKONTO Biznis ??

otazka- v ponuke je embosovaná kreditná karta - iné banky dávajú k embosovanej karte cestovné poistenie. je v tejto kreditnej karte takéto niečo? ak nie, dá sa dopoistiť? a koľko to stojí?
ďkaujem.

to MM: nemyslím si, že som frajer, myslím si, že by som mal mať nárok na tú kreditku

to Dali: To aby si si nemyslel, ze si daky frajer. :-) Myslim, ze ti ludia to maju v pazi ci mas melon alebo nie.

To nazor: Neprehnal som to a správne som napísal vyše 170000€. V SK to bolo 5130000.- Sk.
Práve som kúpil byt a je tam ešte 105000€.
Včera som bol osobne v mBanke. Ospravedlnili sa a povedali, že do 2 týždňov to bude vybavené. Najprv ma ale museli ich odborníci naštvať.

No uz mam osobnu skusenost so ziadostou o schvalenie mKreditky bez dokladovania prijmu a realita je ina ako sa tu pise.Tolko dokladov,co odo mna chcete ma uz odradilo.Fotokopia OP,3 mesacne vypisy z uctu v banke,POTVRDENIE O PRIJME ZO ZAVISLEJ CINNOSTI!!!Takze o com to vlastne je?O byrokracii?

dali, trocha si prehnal s tymi 170-tisíc €, zrejme si mal na mysli Sk.

Mám v mBank vyše 170-tisíc € na eMax a 400 € na mKonte. Prišla mi z mBank odpoveď:

"Dobrý deň,
s poľutovaním Vám oznamujeme, že podľa posúdenia analytikov našej banky Vaša momentálna finančná situácia neumožňuje vytvoriť postačujúci základ na poskytnutie požadovaného úverového produktu. V prípade zmeny Vašich finančných podmienok v podobe zvýšenia príjmov alebo zníženia zaťaženia domáceho rozpočtu opäť radi posúdime Vašu žiadosť o poskytnutie kreditnej karty alebo iného úverového produktu mBank.
Budeme radi, ak budete naše služby využívať aj naďalej."

Sú tí Vaši analytici normálny? Čo ešte by som mal spraviť, aby som mohol dostať kreditku?
Ja to vidím ako nejaký podvod.
Bol by som rád, ak by sa mohol vyjadriť niekto z mBanky. Vďaka.

Aké sú bližšie podmienky na kreditke???
Je tam nejaká doba bezúročnosti???
Po koľkých dňoch treba zaplatiť nielen dlžnú čiastku ale aj úrok???
Aká je výška úrokovej sadzby na kreditke???
Aká je minimálna výška mesačnej splátky???
Aká je maximálna doba splácania dlhu???

Ja som raz v SLSP zaplatil dlznu ciastku spotrebovanu na zlatej kreditke asi 6 dni pred splatnostou spolu s asi 4 dalsimi platbami cez IB, ale mal som tu smolu, ze som to platil o 18:20 hod. Vsetky platby za ucet presli, len ta splatka na kreditku bola v stave cakania. Ked prisiel den "D" a prisla mi notifikacia, ze mi z uctu bola stahnuta povinna splatka dlzoby kreditky, som sa nestacil cudovat!
Po zavolani na info linku som sa dozvedel, ze splatku na VISA kreditku treba uhradit do 18:00 hod. (no nokde na slsp stranke som takuto info nenasiel!) kvoli uzatvaraniu kurzov VISA - jednoducho napisane, povodna splatka kreditky nepresla a aj ked som uhradil dlznu sumu 1 den po splatnosti, stalo ma to cca. 12 eur (neplatil som nekrestansky urok iba za ten 1 den omeskania, ale za cele obdobie 30+1 den!).
Takze tiez som vedeny v UVEROVOM REGISTRI?
Na kreditke SLSP mam povoleny uver 5000 €, ale na strankach IE si mozem poziadat o zvysenie o dalsich 5000 € mesacne.
Pocitaju sa do bonity aj napr. sporiace uctu v Postovej banke (niekolko tisic € viazanych na 12 mesiacov), ci peniaze na ING uctoch?
Problem mam akurat s podpisom na obchodnom centre mBank - vzdialenosti > 100 km.
Da sa kreditka vybavit aj "na dialku", napr. cez kuriera?
Nemam problem zdokladovat prijem, je pre mna riesenie?
Dakujem.
P.

Pokiaľ sa mbank nerozhodne transparentne deklarovať pravidlá hry, že pri príjme od ??? do ???? EUR je možné schváliť kreditku do sumy ???? EUR tak ako ste to síce neskora ale predsa deklarovali limitom 1650EUR ak už mma niekto zaregistrovanú kreditku v inej banke tak sa nevyhnete kritike, nervoznym reakciám odmietnutých žiadateľov ako som ja a tiež následnej strate klientov!
Jasné pravidlá hry robia serióznych partnerov a zahmlievanie a zbytočné mrhanie energiou budújú mínusové body pre image akejkoľvek banky nielen MBANK!

Mám kreditku u SLSP zriadil som si ju ešte pred príchodom mBank hlavne kvôli nákupom cez internet.
Založil som si tam inkaso v plnej výške dlžnej sumy suhlas s inkasom som vybavil vtedy v Poštovej banke.
Hned prvú splátku karty som nedodržal, lebo pri inkase nastal problem s variabilnym symbolom o čom ma informovala upomienka. Odvtedy to radšej platím prevodným príkazom.
...
Znamená to, že v úverovom registri som vedený ako nespolahlivý dlžník?