späť

mBank prichádza na trh s novým vkladovým produktom

Nadpriemerným zhodnotením chce banka čo najskôr získať 100 tisíc klientov

 

On-line banka mBank prichádza na trh s vlastnou alternatívou k termínovaným účtom. Vkladový produkt mVKLAD je určený všetkým klientom mBank, ktorí chcú získať nadpriemerné zhodnotenie svojich úspor jednoducho a bez potreby uzatvorenia akejkoľvek ďalšej zmluvy.


mBank predstavuje nový produkt s najvýhodnejšími úrokovými sadzbami na trhu – mVKLAD na 3 mesiace so sadzbou 2,2% p.a., 6 mesiacov s 2,4% p.a. a 12 mesiacov so sadzbou až 3% p.a.. Tieto sadzby sú v mnohých prípadoch aj o jedno percento vyššie, ako ponúkajú ostatné banky na Slovensku pri termínovaných účtoch s rovnakou viazanosťou (pozn.: Pravidelne aktualizovaný prehľad úrokových sadziebv slovenských bankách nájdete pre porovnanie tu.).


„Hlavným obchodným cieľom mBank je čo najskôr pokoriť hranicu 100.000 klientov. Hoci sme tento plán
avizovali až na koniec roka 2010, chceme ho prekonať už v tomto roku. Dlhodobo najväčším lákadlom je pre klientov mBank nadštandardné zhodnotenie ich úspor. Uvedenie nového vkladového produktu je pre nás najjednoduchšou cestou ďalšieho rozšírenia klientskej základne.

Po bežnom účte mKONTO, ktorý môžu klienti využívať bez poplatkov, tak predstavujeme ďalší silný akvizičný produkt. Existujúcich klientov plánujeme následne oslovovať s krížovou ponukou ďalších produktov mBank. Už v najbližších dňoch od nás obdržia naši klienti výhodnú ponuku na predschválené úverové produkty,“ uviedol Marek Duban, generálny riaditeľ mBank na Slovensku. K dnešnému dňu mBank na Slovensku získala už takmer 72.000 klientov, ktorí banke zverili vklady v objeme 208 mil. €.


mVKLAD si klient zriadi prostredníctvom Internet Bankingu k bežným a sporiacim účtom mKONTO, eMAX
alebo eMAX plus. Počet vkladov je neobmedzený, minimálna výška vkladu je 200 € / 6025,20 Sk. Úrokové
sadzby sú nemenné počas celej doby sporenia. V prípade záujmu má klient možnosť automatického
predlžovania vkladu, pri ktorom si však môže nechať vyplatiť úroky. Klient môže v prípade potreby
peňažnými prostriedkami disponovať aj pred uplynutím doby trvania vkladu. V tomto prípade však banka zníži úrokový výnos klienta.


Viac informácií o produkte mVKLAD nájdete tu.

 

 

Kategórie:

Aktuality

Komentár (12)

Pridať komentár

V Rakúsku je teraz na takom účte, ako je v mBanke eMax úrok 2.3%, od mája klesnú na 2.1%, ale nezrazia Vám daň, ak doložíte, že ste devízový cudzinec. Pozrite si http://www.easybank.at/ea...
Mimochodom, u nich viete dlhšie vopred, ak budú meniť úrok.

Co sa zmenilo pri garancii vkladu. Su uz vklady kryte podla slovenskeho zakonu alebo stale podla polskeho?

váš komentár

nevymyslaj..skus to vyklikat,i intiutivnejsie to uz byt nemuoze...

kde je prehľadne uvedená postupnosť krokov v internet bankingu, vedúca k založeniu termínovaného (m)vkladu /jedného z troch/ ?

Aká je záruka, že úrok bude celý rok?

Zaujimave. Pokuta iba 50% z urokov. Tak to sa oplati dat aj na 12 mesiacov. Ked clovek predcasne vyberie ma urok 1.5%, co je momentalne urok na ING Konte ;)

ING Konto už iba 1,5 % . . .

pre Ivan-T... napr. CSOB ma na 7 dni terminovanom vklade 2 %

tak isto ako viem nadavat ked urobite hlupost, tak viem aj pochvalit za krasny produkt :) dakujem za vsetkych klientov mBanky ktory boli nahnevany za posledne dianie v banke, ale teraz je to super!!

Tiez by som chcel pochvalit novy produkt. Velmi dobre nastaveny. Ostatni vam tu sice budu nadavat ako obvykle a radit kam si vsade daju svoje prachy, ale ja vam ostanem verny :)

Nie som síce fanúšik term. vkladov, ale tie úroky v porovnaní s inými bankami sú super. Napr. Tatrabanka má na ročnom termiňáku 1,5% úrok. No, ja mám zatiaľ na eMaxe niečo cez 4000 €, a trpezlivo čakám na spustenie mfondov.