späť

Už len málo chýba...

... a mBank uzrie svetlo sveta!

V médiách už odznela informácia, že na trh vstúpime do konca novembra. Práve pripravujeme interné testovanie, čiže ?vychytávku múch?. Dúfam, že to dobre vypáli a čoskoro potešíme všetkých, ktorí horia nedočkavosťou. Tak, ako ja a majitelia pozemku, na ktorý si potrebujem vziať hypotéku. Hádajte od akej banky. :)

Všetci, ktorí na tomto projekte pracujeme, ideme dušu vypustiť, len aby naši budúci klienti mohli z pohodlia domova obracať svoje rantálky v našej banke. Eliminácia stresu má rôzne podoby: Peťo sa napcháva sladkosťami, Barborka stále pije nejaké čaje, šéfovia sa po večeroch bláznia so svojimi deckami. Ja si fičím na koenzýme Q10 (je to super vec proti únave a na posilnenie srdca) a kombinujem to s čisto prírodným slovenským energy drinkom. Naši českí kolegovia v mBank sa celé dni maznajú s mPsíkom, ktorý vraj ?Pomáhá víc než Redbull a čokoláda dohromady?:
http://www.mbank.eu/cz/blog/2007/11/02/mpes/

Andrejovi a rovnako aj mne večer vyzváňa mobil s intenzitou 10 volaní za minútu. Naše polovičky totiž neznášajú, keď nedodržíme sľúbený čas návratu z práce. Ale čo by pre vás človek neobetoval :) Inými pikoškami zo života mojich kolegov momentálne nedisponujem, keďže každý je zalezený vo svojej kutici a generuje kvantá megabytov.

Pred časom som si dal záväzok, že do spustenia banky budem chodievať do práce o 7:00. Zatiaľ sa mi to, najmä na prekvapenie mojich najbližších, zväčša darí dodržiavať. Ale je to len vďaka mojej manželke, ktorá takto vstáva do práce každý deň. Inak by som sa teraz nemal čím chváliť. Ale ako každý poctivý sedmospáč, aj ja potom nemám problém spať cez víkend 12 hodín denne. Mňam. :)

Okrem PR, blogovania a diskusií na nete mi najnovšie prischla aj úloha nástenkára. Môj šéf si zmyslel, aby každý z nás ráno odriekaním mantier pred nástenkou vzdával hold všetkým publikovaným článkom o mBank. Keďže som v práci prvý, robím aj predriekavača. Dúfam, že ste mi to zjedli aj s návnadou :) Ale to s nástenkami je pravda.

Ako vidíte, spustenie banky je aj v našom vlastnom záujme.

Pretože, už len málo chýba...

...a Peťo začne jesť pandravy, Barborka sa premení na čarodejnicu, šéfovia budú po nociach strašiť svoje deti prezlečení za Freddyho Kruegera, kolegovia v Čechách spravia z mPsíka mKlobásky, Andrej poštve na priateľku svojho rotvajlera a ja budem písať blogy každý deň :)

  Marek Michlík
PR Manager
mBank

marek.michlik@sk.mbank.eu

Kategórie:

Zo života banky