späť

Možnosť zmeny typu úrokovej sadzby mHYPOTÉKY od 1.7.2009

 

 

Od 1. júla 2009 majú všetci klienti čerpajúci úver mHYPOTÉKA po obdržaní e-mailu ohľadom výročia fixácie úrokovej sadzby možnosť zmeny typu úrokovej sadzby za poplatok uvedený v sadzobníku banky.

 

Bližšie informácie o spôsobe zmeny nájdu všetci klienti, ktorých sa táto možnosť týka, v doručenej e-mailovej správe od mBank.

 

 

Kategórie:

Aktuality

Komentár (2)

Pridať komentár

Nás keď lapali, spievali nám tiež o krajších-menších úrokoch a teraz splácame úver s ukážkovým 7,03% úrokom.
A to nám trvalo schvaĺovanie úveru 2 a pol mesiaca. Prišli sme tým o byt, ktory predala realitka niekomu inému a ešte sme museli zaplatit realitke pokutu 331 eur.Úver sme nakoniec získali. Mysleli sme, ze budeme mať bezkonkurencne najlepsi uver a teraz si pripadam ako blbec. Kamaráti, ktory mali uvery v inych bankach maju rad radom mensie uroky. Začíname rozmýšľať, že si úver prefinancujeme u inej banky, ktorá svoje sľuby aj plní. Na mBank, bohužiaľ nenamotám, žiadneho kamaráta.

Tomu sa hovori, ze "ked vtacka lapaju pekne mu spievaju" Si pozrite vsetci ake upravy v cenniku porobili! Mne skoncila fixacia v marci a 'akurat vtedy" na urcity cas pozastavili moznost zmeny typu urokovej sadzby. Tzn. teraz mam cakat az do marca 2010 :). A novinka v cenniku ak chcete predcasne vyplatit uver do 3 rokov od uzavretia zmluvy musite platit, tzn. 3 roky to je obdobie za ktore sa najviac nabalia na urokoch a tym pokryju takzvane "vsetko bez poplatku". Jednoducho su to velky podvodnici a som zvedavy ci tu ostane zverejneny tento moj komentar :)