späť

mBank odmeňuje všetkých 85-tisíc klientov zľavami pri nákupoch

 

K modelu nulových poplatkov za bankové služby tak pridáva ďalšiu bezplatnú výhodu

 

On-line banka mBank dnes spustila v spolupráci s rôznymi partnermi lojalitný program s názvom mBenefity. Jedná sa o súbor zliav a výhod platných pre všetkých klientov banky. K bezpoplatkovému modelu za väčšinu bankových služieb tak mBank svojím klientom pridáva ďalší benefit, ktorý ich nič nestojí.

 

Kedže mBank pôsobí primárne v internetovom prostredí, pri výbere subjektov poskytujúcich klientom banky zľavy sa zameriava primárne na firmy s rovnakou pôsobnosťou. Banka pripravila ponuku osobitne pre individuálnych klientov a pre klientov z radov podnikateľov-živnostníkov.

 

Bežných klientov okrem iného oslovia zľavy na systém integrovanej ochrany počítača spoločnosti Eset, vysokorýchlostný internet od firmy Slovanet na 2 mesiace zadarmo, zľava z katalógovej ceny všetkých dovolenkových pobytov ktorejkoľvek slovenskej cestovnej kancelárie prostredníctvom www.cruiser.sk, zľava pri nákupe kníh a filmov cez on-line portál martinus.sk, či zľava v internetovom obchode so sladkými darčekmi www.BonbonTulipan.sk.

 

Podnikateľom-živnostníkom je v rámci mBenefitov určený špeciálny balík zliav pod názvom mKancelária. Tá obsahuje výhody poskytované iba klientom mBank so zriadeným podnikateľským účtom. Živnostníci tak pri svojej každodennej práci budú môcť profitovať z neobmedzeného DSL prístupu, telefónnej linky a virtuálneho faxu od GTS Nextra až s 30%-nou zľavou, zo zliav na zabezpečenie ochrany firemných počítačových dát ESET Smart Security 4 Business Edition a na rôzne služby v oblasti internetu a informačných technológií od firmy W3M.

 

Lojalitný systém mBenefity od mBank je otvorený dodatočnému zapájaniu partnerských subjektov. Banka už aktuálne rokuje s ďalšími partnermi, čím sa ponuka zliav a výhod pre klientov mBank bude neustále rozširovať. mBank ponúka všetkým firmám, pri ktorých je výhodou pôsobnosť na internete a v segmente informačných technológií, bezplatnú možnosť využiť potenciál 85.000 klientov so spoločným znakom – aktívne využívanie a ovládanie internetu. Najväčší počet klientov mBank tvoria prevažne mladí ľudia vo veku 25-34 rokov, z väčších miest, so stredným a vyšším vzdelaním, ktorí sú technologicky zdatní, cenovo senzitívni a samostatne sa rozhodujúci.

 Viac na www.mBank.sk/mbenefity/

Kategórie:

Aktuality

Komentár (16)

Pridať komentár

Tak toto sú benefity ?? to sa chodte vysmiať.Kupovať bonbony ??? Keď už, bolo by určite lepšie nakúp ovocia a zeleniny pre upevnenie zdravia voči prasacej chrípeke

Prečo tam nie je odkaz na Common Well System a musím si ho vyhľadať, aby som sa dozvedel o konkrétnych zľavách? A ak je zľava uplatniteľná okamžite, aký zmysel má kontaktný formulár pri každej zľave? Dámy a páni z marketingu, toto nie je dobrá práca.

Zdravím, všetci naši klienti, ktorí sú držiteľmi platobných kariet mBank (debetnej aj kreditnej) vrátane živnostníkov, majú automaticky benefit v podobe zľavy uplatnenej ihneď pri nákupe, v prípade, že platia mBank kartou u obchodníka, ktorý má na svojom obchode nálepku "Máš kartu mBank, tu získaš zľavu", ktorej ukážka je uvedená na našej internetovej web stránke. Miroslav Chovan

Tá zľava na bicykel je reálna. V rámci http://www.commonwellsyst... , predajca Green Bike.
Je tam celkom dosť obchodov. Tá najzaujímavejšia položka je asi najmenej viditeľná. Malo by to byť komunikované zrozumiteľnejšie.

Ja by som ocenil, keby sa dalo šetriť pri bežnom nákupe vTesco, Jednota, Lidl, alebo iných bežných obchodoch.
Nie iba v luxusných a drahých, ktoré majú na zaplatenie reklamy u mBanky.
Stále chýbajú sľubované vylepšenia: vkladomaty, ročný interval trvalého príkazu, zahraničné platby, ....

alebo mu odrátali 10% z ceny bicykla ako poplatok za transakciu :D

podla mňa by mali všetky banky zrušiť možnosť vkladu v hotovosti, lebo hmmm z popradu nemáva v ruke väčšiu sumu bankoviek ktoré by chcel dostať na svoj účet, a neušetrí mu to prachy. ušetrili by banky a možno by sa tak konečne dostali na priemernú mzdovú úroveň mBanky, keďže taká Ta- a Vú- banka na nich zaostávajú o 30-50%. S tým bicyklom tu asi teoreticky sníva, akože hlas ľudu - pozrite aké zázraky sa dejú, ani samotná banka o tom nevie.

To Hmmm:

Asi nie som sam kto to nepochopil. Ako si s mBank kartou usetril pri nakupe bicykla ?

ušetriť, urporiť, urpor'iť, ušetri_ť

Vkladomaty mi prachy neušetria. V banke som nevkladal hotovosť už niekoľko mesiacov. Pre mňa je dôležité, že možem ušetriť hneď ako si vec kupujem. Kupil som v BA bicykel, vytiahol mBank kartu a hneď mi odrátali 10% !! Tomu sa hovorí benefit!! Len tak ďalej a rozšíerte to aj o potraviny a benzínky a bodla by sa reštika v centre Popradu. :-)

Zasa kopec "vyhod", ktore su pre bezneho cloveka nepodstatne. To, co je v ponuke je natolko predrazene, ze si to urcite nekupim - ci so zlavou alebo bez nej. Napr. prekrasne cukrikove kytice robili v BA v starej trznici, ktore boli krajsie a vacsie ako su na obrazkoch "BonbonTulipanu", v cene okolo 500,-SKK - najvacsie na zelanie boli za cca 700,-SKK. Teraz sa ale trznica renovuje a oni sa niekde prestahovali :-(( Neviete niekto, kde terz sidlia???? PLS

Toto je skutocne uzasny napad. Som sa dobre pobavil na tom. Fakt by ste sa mali venovat radsej zlepsovaniu produktov a sluzieb a neponukat trapne vyhody a la zlavy v obchodoch.

možno sme sa nechali namotať prísľubmi zamestnancov a ich mediálnych vyhlásení - o skorom zriadení vkladomatov (výroky sa datujú od decembra 2007), o vylepšení ibankingu podľa blogu, ktorý slúži na spätnú väzbu a inšpiráciu pre vylepšenie služieb klientom (pr mediálne výroky mbank - volne citované); možno máme viazanosť na účte a možno sa už pozeráme po iných bankách, kde neostáva len pri ťahavých sľuboch a za určitú hodnotu uložených peňazí, ktorú sme mali aj v mbank, neplatíme za účet, + operácie, ani nekonečné množstvo okamžitých informačných SMS, vidíme v histórii výber obratov podľa príjemcov/ odosielateľov... a keď sa nám ocitne v rukách väčšia hotovosť, tiež ju máme kam vložiť

Keď vám všetko tak vadí na mBank, nerozumiem, prečo ste ešte jej klientami. Veď na Slovensku je toľko bánk, ktoré vás mesačne oberú o 3 - 4 eurá za nič ...

Fefe to vieš ako na Slovensku, každému je ľúto vyčleniť výdavky na investície, radšej sa budú financovať vlastné kancelárie, drahé autá, ... (nehovorím za túto banku, neviem) alebo aby bolo na velké platy - a z našich peňazí si slovenskí mBank celkom dopriali - priemer 45 zamestnancov za tok 2008: 1750 EUR/mesačne http://hnonline.sk/platy . Veď nás stačí vodiť za nos - a my budeme ticho čakať na normálne služby, ako babičky na odľahlých kopaniciach na lepší osud...

Bomba... Ešte pridajte nejakú inú skvelú službu do noviniek, nech zmena úrokových sadzieb na účtoch zmizne do histórie...

Radšej keby ste spustili konečne vkladomaty, ktoré mali byť už minulý rok... ale škoda reči, darmo hrach na stenu hádzať.