späť

Vážení Klienti,

 

dovoľujeme si vás informovať, že z dôvodu prechodu na zimný čas dňa 25.10.2009 (zo soboty na nedeľu) v čase od 2:00 do 4:00 nebude dostupná služba Internet Banking mBank a systém zadávania žiadostí.

Prístupné nebudú ani dynamické časti webovej stránky (mFórum, blog, anketa). Rovnako nebude možné vykonávať autorizácie operácií vykonávaných prostredníctvom platobných kariet.

 

Ospravedlňujeme sa za prípadné komplikácie súvisiace s dočasnou nedostupnosťou našich vybraných služieb.

 

Kategórie:

Aktuality

Komentár (8)

Pridať komentár

Nebola nahodou odstavka uz vecer 23.10.? Pri plateni kartou na POS mi bola v priebehu hodiny (22:00 - 23:00) odmietnuta platba kartou na dvoch rozlicnych miestach.

Ja len, aby to nevyzeralo, ze "mizerna kvalita systemu" je cisto u mBank https://moja.tatrabanka.s...
Ja vtedy spim btw

Toto je snat sranda. Ved to je priamo priznanie zo strany banky o mizernej kvalite systemu. Vazne uvazujem o odchode z tejto banky. Snahy o support sa zhorsili, vlasne su skoro nulove.

inernetova banka by mala byt prikladom ako by mal IB fungovat, mbank je toho opakom, dalsi dôkaz....

prechod na zimný čas

hahaha hihihi

rocny trvaly nabehne az dalsi mesiac.

Kurna to co je zasa za haluz? To ste mali radsej napisat ze z dovodu udrzby... Co Vas soft nezvladne prechod na zimny cas a koli tomu sa nebude dat zaplatit ani kartou :o))) ??? A ja uz som sa potesilze nasadzujete rocny trvaly prikaz :) No neviem ale nepamatam zeby v kamennej nesli platby kartou koli prechodu na zimny/letny cas...