späť

mBank od nového roka s novým šéfom

Marek Duban odovzdáva úspešný bankový projekt svojmu nástupcovi. 


Novým generálnym riaditeľom mBank na Slovensku bude od januára 2010 Janusz Mieloszyk. Mieloszyk pracuje v mBank od apríla 2009. Ako generálny riaditeľ českej mBank mal príležitosť poznať nielen celú organizáciu, ale aj špecifiká slovenského bankového trhu. Vedenie prevezme po doterajšom šéfovi banky Marekovi Dubanovi, ktorý viedol banku od jej založenia v novembri 2007.

 

Mieloszyk chce mBank aj naďalej dynamicky rozvíjať, tak ako slovenskí klienti očakávajú.  „Čaká náš ďalšia fáza rozvoja banky. Dokázali sme, že na slovenskom trhu je miesto pre takú inštitúciu ako je mBank. Záleží nám na tom, aby nás ľudia vnímali ako inovatívnu banku, ktorá je tu pre klientov. V  roku 2010 budeme pracovať nad rozšírením našej ponuky,“ vysvetľuje Mieloszyk

 

V priebehu dvoch rokov preukázalo mBank dôveru skoro 100-tisíc klientov, ktorí si v banke otvorili 175-tisíc účtov a vložili viac ako 270 miliónov eur. V rokoch 2008 - 2009 mBank získala ocenenia v súťaži Zlata Minca. V súťaži bola ocenená okrem iného kreditná karta ( 1.miesto v roku 2009) a osobný účet mKONTO (1.miesto v roku 2008 a 2.miesto v roku 2009).

 

Kategórie:

Aktuality