späť

Je nás už 100–tisíc!

 

V piatok, 18. decembra o 17. hodine a 11. minúte večer nám pribudol 100–tisíci klient. Je ním Marek M. z Bratislavy. Marek sa môže tešiť na originálne tričko od mBank.

 

Zároveň sa skončila aj tipovacia súťaž, v ktorej ste hádali, kedy nám 100–tisíci klient pribudne. Najlepší tip bol 18.decembra o 17.00 hodine. Klientovi gratulujeme k tak presnému odhadu a ako odmenu mu posielame kôš darčekových predmetov mBank. 

 

Pri vstupe na slovenský trh v novembri 2007 banka plánovala dosiahnuť túto hranicu do troch rokov. Svoj plán tak splnila takmer o rok skôr.

 

Všetkým vám ďakujeme za prejavenú dôveru!

Kategórie:

Aktuality

Komentár (20)

Pridať komentár

počítate aj tých, koľkí Vám ubudli? lebo asi ja budem ďalší, ktorý si povie "tak už dosť", lebo vidím, že to ide u vás ide do p..., teda, z hľadiska klientov, lebo sa ich snažíte odrbať a namiesto skutočne vyšších úrokov ich oblbujete všelijakými infantilnými súťažami a akciami a zbytočnými kozmetickými zmenami, na ktoré z hľadiska klientov zbytočne vyhadzujete peniaze (z hladiska toho, kto tie akcie vymýšľa a zabezpečuje, to asi zbytočné nie je, však to určite nerobí zdarma...)

janci, nebud konspiracny teoretik...je pravda, ze mbank vela veci uz strasne dlho slubuje...mne konkretne vadi, ze nemaju prevody do zahranicia, co slubuju odkedy som klientom a to mi uz tento mesiac prisla nova platobna karta, cize dva roky. znizovanie urokov ide s trendom, s tym nic nenarobime ale jak pokazili povodny eMax tak o tom skoda reci. ale aj tak je to dobry format a dobra banka....nie vynimocna, ale dobra :)

Ja som tiež veľmi spokojný zo službami mBank a začínam mať podozrenie ohľadom tích ľudí ktorý tu píšu a zhadzujú všetko možne na túto banku , že sú to ľudia podplatený inou bankou aby kazili meno mBank ... je to od ných veľmi smutné pretože ja som už veľa bánk prestriedal no žiadna z ných nebola taká ako táto BEZ POPLATKOV !

login,
mas este zaujem o ten chat-pack?
som v BA, napis kontakt na "elektro.faktura@gmail.com".

Ja som s mBank maximalne spokojny, vsetko funguje ako ma. A ako byvaly klient SLSP mi je do smiechu, ked idem popri billboarde alebo zazriem v TV tu ich Rodinku sporivych alebo inu primitivnu reklamu SLSP, ktoru zaplatia jej "sporivi" klienti poplatkami.

váš komentár

no ja nemam ziaden problem. peniaze mi chodia, ked ich poslem dojdu. no problem :)

Gratulujem ale ako Váš -zatiaľ- klient si zároveň myslím, že znížením úrokových sadzieb od 21.1.2010, čo sa mi zdá príliš skoro na Vaše pôsobenie na trhu v SR, ste si zároveň prijali návod na znižovanie počtu klientov.

Je to trochu zvláštne, že nik z pracovníkov z mBank tu na príspevky a otázky svojich klientov neodpisuje...

Ja som spokojny :)

hehe....zas sa potvrdilo staré dobré....samochváľa smrdí.....

Namiesto samovychvaľovania by sa mBank mala konečne začať zaoberať základnými službami. Asi vedenie zabudlo, že žijeme v Európe a sme dokonca i členmi európskej únie. mBank je asi jediná banka v Európe, kde absolútne absentuje prevod medzi jednotlivými štátmi. Sľubovali to os začiatku, ale za dva roky sľubov nič neurobili. Silno rozmýšľam o zrušení účtov v mBank, navyše, keď teraz už bezplatné účty ponúka kde-kto a navyše zriadiť si napr. podobný účet v ČR aj pre občana SR nie je žiaden problém a cez internetbanking sa dá účet spravovať i odtiaľto....Jediné náklady sú vycestovanie do prvej českej dedinky, kde má nemenovaná banka pobočku a je to..... Takže takto sa už nárastu asi mBank nedožije....A ak bude tipovanie, kedy budú mať 200.000 klienta, asi 100% odpovedí bude správnych, že nikdy.

Veru, ja som čakal už na pod. fondy dlho. Tak som moje peniaze zo stavebného sporenia 4000 €, investoval v ČSOB na ruský akciový fond. Síce som platil vstupný poplatok 2, 75%, ale neľutujem fond rýchlo rastie a ja som spokojný. mbank sľubuje pod. fondy už od roku 2008.....a stále nič.

ja som uz zrusil ucet a dost o tom!

Veru veru, pokial urychlene nespustia chybajuce sluzby klientov zacnu stracat, nie naberat.

no ak bude mbank pokracovat vo svojej obchodnej politike tak ako doteraz, zrejme sa tých 200 tis. nedočká. Za chvilu nebude zdarma zrejme žiadna služba a o nesplnených sľuboch ani nehovorím. Tí, ktorí vstúpili do tejto banky na začiatku si iste spomenú, či už problémy so zriadením účtov, sľubmi o podnikateľských účtoch, nemožnosti platiť do zahraničia, znižovaním úrokov, vytváraním nezmyselných podúčtov, častými údržbami systému a pod.

100000 len skoda ze peniaze chodia na ucet kazdemu 5 temu....

Auto
no mne by sa sikol ten chatpack :) ja som dostal kluc. keby si chcel ja ta o rad zbavím

Neviem to odhadnúť, ale mne sa to zdá vcelku málo 100 tis.

WOW!
Darcekovy kos! Snad tam bude aj ten USB kluc za noveho klienta, pretoze namiesto neho som dostal chatpack a neviem co s nim ... :)

ja chcem byt 200tisici.hadam sa aj nejaka fin.odmena ujde