späť

Začíname! mFONDY sú na svete.

 

Prvý investičný produkt v ponuke mBank - mFONDY je na svete. Uvedomujeme si, že jeho zavedenie trvalo dlhšie ako sme pôvodne plánovali. Snahu o spustenie produktu žiaľ narušili priamo i   nepriamo objektívne faktory súvisiace aj so situáciou na trhoch. Veríme však, že toto čakanie vám prinesie bohaté ovocie nielen vo forme výnosov, ale že postupne oceníte i široký výber fondov, rýchly a pohodlný prístup k Vašim peniazom či užitočné informácie.

   

 

Iste Vám neuniklo, že začíname s jednou správcovskou spoločnosťou a nie s viacerými, ako sme pôvodne avizovali. Na pláne vybudovať pre vás širokú paletu fondov sa nič nemení, zmenili sme len prístup v napĺňaní platformy. Pripájať jednotlivých správcov a ich fondy budeme postupne. Našim cieľom je pripraviť vám širokú škálu fondov tak, aby si prišiel na svoje každý investor.

Prinášame vám prvých 12 kvalitných fondov WIOF, ktoré sú určené najmä skúsenejším investorom, nakoľko ponuku tvoria najmä fondy akciové a zmiešané. WIOF fondy sú už slovenským investorom pomerne dobre známe a ponúkajú možnosti investovania aj na takých trhoch ako je napríklad Afrika alebo Pakistan. 

Myslím, že nie je potrebné zdôrazňovať, že nákup, predaj i konverzia podielov je bez poplatku. Po požiadaní o aktiváciu služby a doručení potrebných dokumentov si každý investor môže pohodlne prostredníctvom Internet Bankingu nakupovať, predávať  a presúvať podiely,  sledovať vývoj a štruktúru svojej investície.

Pre tých z vás, ktorí chcete sporiť prostredníctvom fondov, či využiť priemerovanie nákupných cien, mFONDY ponúkajú aj možnosť pravidelného investovania prostredníctvom  trvalého príkazu. 

Dôležité informácie, postup, ako si aktivovať produkt mFONDY, investičné kalkulačky, výsledky fondov ako i mnohé ďalšie informácie, to všetko nájdete na našej webovej stránke.

Verím, že plodnou sa stane aj naša spoločná diskusia týkajúca sa investovania na mFóre.

 

Veríme, že si spomedzi našej ponuky či už dnes alebo v budúcnosti vyberiete práve ten svoj fond či fondy, ktoré vám prinesú vyšší výnos ako bežné bankové depozitné produkty.

 

Veľa úspechov v investovaní vám praje

Ľubo

 

Kategórie:

Aktuality