späť

Uži si leto, až 54 dní bez úrokov s predschválenou mKreditkou

Vychutnaj si leto bez obmedzení a využi práve teraz vhodný čas na kúpu dovolenky s kreditnou kartou od mBank.

Ďaľšich 10–tisíc z vás má u nás v júni predschválenú mKreditku.

 

 

   

Stačí si v Internet Bankingu otvoriť zoznam žiadosti a zistíš, či si práve ten, čo môže získať po jednoduchom preverení v úverovom registri mKreditku bez dokladovania príjmu a bez poplatkov. Návod ako zistíš, či práve ty patríš medzi tých 10–tisíc nájdeš tu.

mKreditka od mBank bola v minulom roku ocenená v súťaži Zlatá minca ako najlepšia kreditná karta na Slovenskom trhu.

 

Kategórie:

Aktuality

Komentár (12)

Pridať komentár

Mozno sa vam tema poplatkou zda off-topic, ale nie je to tak. Presne sa hodi ku mKreditke. Pretoze ak sa zavedu nezmyselne poplatky vyzadujuce pouzivanie kariet k mKontu, ci eMaxu, tak vam mKreditka bude na dve veci. Pouzivat ju nebudete, kedze budete chciet splnit limit na ine karty. To iste spravila TatraBanka z ktorej som usiel... takze pozor mila mBank.

Hmm, vyzera to na silnu kampan proti mBank. mBank, nedaj sa, nie vsetci tvoji klienti su taki nazureni :)

keď sa vyjadruje niekto z mBank, má to vyznačené pod menom/aliasom. Iné mená sa tu dajú totiž napísať hocijaké. Nevidím, žeby do tejto témy zatial pribudlo nejaké vyjadrenie z mBank, tak načo tolko hystérie?

Týmto ste si vážení skutočne urobili reklamu. V prípade nesprávneho zúčtovanie poplatkov pri používaní Kreditky a úrokov pri jej používaní, už vidím ako sa riešia reklamácie. Neskutočné!!!!!

Výborne, z banky klientom predpisujú ku ktorým produktom sa máme vyjadrovať, dokonca nám predpisujú, ktoré informácie sú pre nás dostatočné. Viď príspevok číslo 3 - autorka. Vážení, ja žasnem, píše sa rok 1950 alebo 2010?
Vážení, uvedomte si, porušujete pravidlá mBLOGU, pravidlá, ktoré si ste nastavili vy! Toto skutočne nemá obdobu!


Autorko ked uz ale ved klidek zatial je to tak a budme radi, potom ked k niecomu dojde budeme frflat. Vyjadrujte sa ku kreditke nie taketo offtopicy.

magda verzus autorka.
Napriek poproseniu si dovolím reagovať:
Neviem či si neodmietla odpoveď od autorky a práve od nej si ju pôvodne chcela. Autorka možno je z tímu mBANK. Ale vyjadrenie: čo bude po lete nikto nevie a nič extra sa spoplatňovať nebude ide dokopy ako cukorničke v kuchyni čižmy. Ak nik nevie, ako vie že sa nič extra spoplatňovať nebude.
A pokiaľ je toto vyjadrenie za mbank, kto je slušný klient. Akým právom ide niekto posudzovať slušnosť klientov? Tristotisíc klientov českej mbank sú neslušní? Prečítal som si blog na českej mbank a nemôžem absolútne povedať že by vo vzťahu mbank - klienti, boli práve klienti tými neslušnými. Pripájam konkrétnylink: http://www.mbank.cz/blog/...

tých 54 dní je na aké obdobie platné

Pre Autorka.
Vážená pani z bratislavského Fin. centra, resp. kiosku. Toto som sa dnes dozvedela na pobočke. Tým iba potvrdzujete na mBLOGU z minulého mesiaca práve pri rovnakej reklame na Kreditnú kartu, že pracujete na pracovisku v BA. Ja som dala konkrétne otázky, tak očakávam odpoveď. Vyjadrenia: nič extra sa spoplatňovať nebude, resp. dokonca vyjadrovať sa o klientoch že zneužívajú mBANK, to snáď nie. Pri otvorení účtu platilo, že je jedno v akej výške sa vyberá, 3 krát je to zdarma. Platia aj všeobecné podmienky, takže toto vyjadrenie o zneužívaní sú absolútne nevhodné.
A vyjadrenie, že nikto nevie čo bude? Ak takto postupujete pri poskytovaní úverov, že poskytnete kedy komu a tiež vás nezaujíma čo bude, to viac než zaváňa neprofesionalitou. Prosím ani mi neodpisujte, čakám na odpoveď od kompetentnejších.
Ďakujem milá Autorka, snahu však oceňujem.

Magdi zatial sa nic menit nebude co bude po lete to nikto nevie. Zalezi to od nas klientov ci sa budeme spravat slusne alebo budeme zneuzivat. Zatial sa nic nemeni nic sa extra nebude spoplatnovat. Zatial ti to stacit musi a co bude ti nikto neprezradi.

Dobrý deň Tím mBANK.
Mohol by nám niekto na rovinu vysvetliť ako to bude s poplatkami na Slovensku?
pripájam link: http://www.mbank.cz/pruvo...
Konkrétne mám na mysli:
Budou stejné poplatky zavedeny i ve slovenské a polské mBank nebo se týkají pouze České republiky?


Změny se samozřejmě týkají v různých podobách klientů v Polsku i Slovensku. Vždy jsou uzpůsobeny tak, aby si zákazníci v nezměněných nebo jen mírně upravených podmínkách mohli zachovat nulové poplatky.

Ide o vyjadrenie pána Vokroja. Nemyslím teraz odpoveď od 01.08 nad zvýšením neuvažujeme, myslím na konkrétne spoplatnenie transakcií. Ktoré poplatky ostanú nezmenené? Kedy dôjde k zmene sadzobníka? Ostane sadzobník nezmenený do konca roku 2010? Bude na Slovensku spoplatnená realizácia jednorazového platobného prevodu cez Internetbanking z osobného mKONTA v závislosti od počtu v danom mesiaci? Bude na Slovensku spoplatnený výber v závislosti od používania karta v danom mesiaci? Ktoré iné zmeny sa v sadzobníku udejú? Dokedy ostane za nulu to čo je za nulu dnes? ( aj keď v ČR to sľúbili do konca sveta a jeden deň navyše a napriek tomu od 01.08.2010 sa sadzobník zmenil!).
Prosím, aby mi klienti neodpisovali, túto tému klienti riešia na inom mieste.
Očakávam odpoveď od Tímu mBANK. Pripomínam pravidlá mBLOGU ktoré stanovila mBANK:
Tento mBlog je určený nielen pre zamestnancov mBank, či klientov, ale pre všetkých ľudí, ktorí by sa chceli akokoľvek zapojiť do tém v blogoch spomínaných. Spätnú väzbu možno napísať priamo do blogu ako komentár

Predschválená Kreditná karta pre ďalších 10 000 klientov? Veď mBANK má celkový počet klientov 110 tisíc. Ak dobre počítam 10 tis. v máji a 10 tis. v júni je spolu 20 tisíc. Kreditné karty má mBANK v ponuke dávno vyše roka. Ak nejaké desiatky tisíc predschválili predtým a trend 10 tisíc každý mesiac bude pokračovať čoskoro by ju mal mať k dispozícii každý. To mBANK predpokladá, že každý je schopný ju splácať?
Mne sa veru takéto disponovanie s našimi vkladmi v mBANK nepozdáva. Nie je toto priveľký risk? Nevylámete si na tomto krk?