späť

Vydraž si svoj kúsok mBank

 

 

Prvé kolo mAukcie je úspešne za nami. Vydražili sme 38,01 EUR pre F84 – fond na pomoc autizmu v SR, ktorý bol zriadený na podporu tých, ktorí sa starajú o autistické deti..
Úspešným dražiteľom a budúcim majiteľom darčekových predmetov mBank ďakujeme a gratulujeme!

 

 

 Druhé kolo už začalo, takže sa pozrite na naše nové aukcie  neváhajte prihadzovať na dobrý účel!

 

 ĎAKUJEME VŠETKÝM, KTORÍ SA ZAPOJILI A KTORÍ SA EŠTE LEN ZAPOJA!

 

Kategórie:

Súťaže

Komentár (14)

Pridať komentár

Darcovská SMS pre autizmus

Od 1.9.2010 do 31.12.2010 organizujeme verejnú zbierku formou darcovských SMS správ (DMS).
Stačí odoslať SMS správu na telefónne číslo 877 s textom správy DMS AUTIZMUS.

Darcovská SMS správa je správa, ktorú zákazník prijme a ktorá je spoplatnená sumou 1 €. Obdarovaný (F84, n.f.) dostane 96% ceny z každej darcovskej správy. Zákazník, ktorý chce podporiť dobrú vec, musí poslať SMS správu v tvare DMS AUTIZMUS (DMS medzera AUTIZMUS) na číslo 877 spoplatnenú bežnou cenou operátora.

Mobilní operátori odvádzajú 100% z každej darcovskej SMS správy.

Ak zákazník pošle SMS správu v nesprávnom tvare, obdrží hlásenie s upozornením, že zadal nesprávny text. Darcovská SMS správa mu účtovaná nebude.

Viac informácií o mechanizme DMS nájdete na www.darcovskasms.sk

Finančné prostriedky získané formou DMS použije F84, n.f. na realizáciu informačno-vzdelávacieho internetového portálu pre rodiny s autistickým členom.
Portál bude obsahovať inštruktážne odborné videá, záznamy z prednášok o autizme, diskusné fóra, konktaktny na odborníkov a organizácie, a ďalšie praktické informácie v súvislosti s autizmom.

ABBA, Ďakujeme

mBank pre tie právnické osoby ten účet mať asi ani nikdy mať nebude. A ani ste sa nezmýlili ,len ste trošku predbehli čas - poplatky čoskoro možno budú aj v SLSP, aj v mBANK.

Inak samozrejme ale prajem veľa úspechov pre F 84 a to nielen v tejto zbierke.

OPRAVAAA, ... aj v SLSP aj vo VUB (nie v mBank, kedze este produkt pre PO nema)

VUB banka neuctuje za prijate platby. Inak mame ucet aj v SLSP, ale tam uctuju. Uz dlho cakame na ucet od mBank pre pravnicke osoby. Lebo aj v SLSP aj v mBank nam idu poplatky a pre mimovladne organizacie je kazdy cent potrebny.

@ F84, n...: Pozeram ale, ze nemate ucet v mBank, ale vo VÚB banka. Neviem ako je to tam s poplatakami, ale ked vam poslem 0,47 eura, aby ste neplatili poplatok za prijatu platbu viac ako dostanete...

Dobry napad ste napisali Voox,
to by bola naozaj pekna zbierka a hlavne by dokazala pomoct vo velkom rozsahu.
Cislo uctu mame zverejnene na webstranke fondu F84, tak kto mate zaujem mozete prispiet: http://www.f84.sk/index.p...
(2682136659/0200)
DAKUJEME!

Keby sa robila zbierka sposobom, ze kazdy klient mBank posle prevodom z uctu nejake drobne, tak sa vyzbiera viac. Podla mna to netreba nejak komplikovat. Ked mam na ucte napr. 874,47 euro, ta si to zaokruhlim a poslem 0,47 eura. Tie drobne ma nezabiju. 100 000 klientov x 0,47 eur = 47 000 eur. Celkom pekna suma... :)

Druhé kolo akcie je úspešne za nami. Vydražilo sa za 4 Eurá 12 centov. Navrhujem dražiť aj naďalej, do tretieho kola by mohli venovať papierový obal mBANK.

ako by podotkol rezignovany sudruh minuly predseda,vyhrali sme na celej ciare

Podla mna by sa dalo ziskat viac penazi, keby sa zbieralo pre povodnami postihnute rodiny, oni teraz viac potrebuju pomoc. Autistom sa da zorganizovat zbierka kedykolvek, ale povodne boli teraz...

Neviem co chce tym mBank dosiahnut ale ok. Kto by nechcel vizitkar mBank ? Ani nik by som sa zan asi hanbil:-) ale ok. Skor ma zaujimali reakcie na ich prvu akciu kedze sa vsetko zaujimave od ludi zaroven stratil len nik nepisal zo strany mBank. Vidno ze este svojho blogera nenasli ked ho hladaju :-)

Ďakujeme

38 EUR je akoze uspesna akcia? cela ta reklama okolo toho musela stat aspon 3800 eur