späť

Keď pršalo, mrholilo… alebo mBank má nového bloggera

 

Milí priatelia,

Určite už každý z vás stál na životnej križovatke. Mne sa myšlienka a koncept tejto banky pozdávali natoľko, až sa rozsvietila zelená (aj napriek tomu že firemnou farbou mBank je práve červená :-)). A teda- je mi cťou oznámiť vám, že mBank má nového bojovníka.


Moje meno je Jasna a od dnešného dňa som tu pre vás, vaše otázky, nápady, pripomienky, komentáre, ale i preto, aby som vás pravidelne informovala o dianí v našej banke. Dúfam, že moja prítomnosť podporí komunikáciu a zmierni mieru informačného šumu.

Vaša mBloggerka

 

Jasna Cao / mBank
webmarketing


jasna.cao - zavináč - sk.mbank.eu

Kategórie:

Zo života banky

Komentár (30)

Pridať komentár

Som strasne zamilovany do jasnej Cao :-D

Ahoj - rad by som sa opytal, ci mBank nerozmysla okrem mFondov spristupnit daky portal na obchodovanie s FXami, komoditami a pod. napr ako portal www.plus500.sk alebo www.colosseum.cz a pod. popripade ci nechce s niektorym brookerom spolupracovat. Bolo by to opät rozsirenie ponukanych sluzieb, co by urcite potesilo nielen mna. Dakujem za odpoved. Mato

Ahoj, mam na mysli prikazy z mKonta na eMax+...plati ale predpokladam to iste, cize 1.9...

Jasna, myslím že nie je našou spoločnou úlohou, prezentovať 100%-tné projektové vyšperkované technické riešenie parkovania na zlatom podnose tvojim kolegom/nadriadeným, to je tu len námet. Väčšinou tie miesta stráži technika/ak sa prekročí čas, tak sa cvaká poplatok vyrátaný za každú začatú prekročenú hodinu, ktorý sa neoplatí pretože je naschvál nastavený vyššie ako iné spoplatnené parkingy, alebo to kontroluje personál garáží (zaplatený konkrétnou spoločnosťou). Mne je to viac-menej jedno, lebo možno by som sa na Mlynských Nivách zastavil raz za rok (iné sú mi viac poruke), to je najviac prínos pre banku keď sa odtialto dozvie že motorizovaní klienti sa na túto pobočku nemajú ako dostať a preto tam ani nikdy neprídu - a teda si zistí a vyrieši, čo môže spraviť pre väčšiu návštevnosť klientov (zvlášť keď má slúžiť ako spádová pobočka aj za iné zrušené).

@Mato: ako som už písala v inom vlákne, momentálne tento produkt nie je v príprave. Až bude, s radosťou vám to všetkým oznámim :)

super... uz mam na teba aj jednu otazku a to kedy bude mKONTO Biznis aj pre pravnicke osoby, konkretne s.r.o.? Dik nielen za odpoved, ale aj na tlak, ktory vyvinies na ludi zodpovednych za produkty mBank... :-)

lolk0: obávam sa, že to nezabráni zneužívaniu :(

Martin(a)..Predpokladám, že máš na mysli prevodné príkazy Z eMax+.. prvý v mesiaci je zdarma, počíta sa mesiac kalendárny- a teda stačí počkať do 1.9.

Ahoj Jasna, pls vies mi povedat ako je to s prikazmi na emax plus? Ak som si dnes/vcera zalozila tento ucet, a dnes zrealizovala prikaz, kedy mozem realizovat dalsi prikaz bez poplatku? O 30 dni alebo 1.9.2010? Dakujem za info. M

tak ako to maju male obchody v centre - tabula parkovanie vyhradene pre klientov, parkovanie max. 20min

Pras: úprimne, neviem si to v praxi predstaviť, na akom mechanizme by to obmedzenie malo fungovať, tiež som tam nikdy neparkovala..posuniem myšlienku ďalej a uvidíme čo sa dá vymyslieť, dobre?
eL: ak sa nájdu, skonzultujeme to. akákoľvek proaktivita je vítaná! :)

Ahoj Jasna,
budes uverejnovat aj blogy klientov, ak sa najdu nejake k svetu ?
Dik
eL

Jasna mBlogerka> konkrétne riešenie ušité na mieru mi nenapadá (v tých garážach som totiž ani nikdy nebol), jedine teda ísť cestou kontroly technikou, alebo personálom... parkovanie obmedziť len pre momentálne reálne vybavovanie klientov (nie že sa niekto len príde na 10 sekúnd spýtať či nezamieňate rupie, nechá 5 hodín zaberať miesto návštevným klientom mBanky, pričom sám bude niekoho uplácať v neďalekej Dialničnej spoločnosti, vrátane spoločenského posedenia) a dať im po vybavení tak max 30 minút na opustenie garáží (aby napríklad niekto nemusel pustiť do gatí :) )

Janula, cením si vyčerpávajucej odpovede, no slovné spojenie „čo bolo zamlčané“ mi znie negatívne.

Pras, ďakujem pekne, kiežby to šlo niekedy dobehnúť. Ohľadom parkovacích miest je to dobrý nápad, rozhodne ho posúvam ďalej, no obávam sa presne tak, ako Ty, že to budú zneužívať všetci naokolo. Máš nejaký nápad na zabezpečenie?

Tulo: mohol by si skúsiť sprostredkujúcu platbu, teda paypal alebo inú internetovú peňaženku.

dakujem velmi pekne aj ked si mi nepomohla

prajem vela reálnych pracovných blogerských úspechov, za asi 3/4 roka absencie blogera je tu tolko nedoriešených nadhodených tém, že iste nie je reálne, aby to jeden nový pracovník všetko dohnal, doriešil, odpovedal... Jedine žeby pracovníci internetovej banky boli tak svedomití, že tieto impulzy svojich klientov už medzičasom sledovali a pre bloggerku už majú pripravené polotovary s reálnymi informáciami, vylepšeniami ...Pevne verím že bez pripomínania príde aj na témy, ktoré boli dlhodobo ignorované.

K tej pobočke v Apollo BC, iste by bolo vítané vyhradiť zo 3-4 parkovacie miesta pre klientov, je tam takmer nemožné sa dostaviť na motorovom vozidle. A zabezpečiť ich proti zneužitiu (nápor automobilistov je na spomínanom mieste obrovský, aby tam neparkovali pracovníci z okolitých 100 firiem len zato že osvedčia že sú klientami banky).

Jasna ja som sa nikde nevyjadrila, že máte dôvod niečo zamlčať. Citovala som oficiálnu stránku mBANK. Ty si mi to samozrejme nevyvrátila. Proste je to tak ako si napísala, a tak som to aj potvrdila, iba som to doplnila o oficiálne informácie.
Mimochodom k zrušeným pobočkám, na bratislavských príkladoch sa dá argumentovať vzdialenosťami k ďalším pobočkám. Ale prečo bolo zrušené mZastúpenie v Rimavskej Sobote, v Lučenci ( mZastúpenie s kanceláriou) a mZastúpenie vo Veľkom Krtíši? Do Banskej Bystrice to nie je 10 minút pešo. Tu už asi neobstojí, že Janka Kamenská nebola dostatočne vyťažená. Tak ako to je naozaj?

Janula, Miso: Ďakujem, no nemáme dôvod zamlčať akékoľvek informácie. Preberalo sa to i na fóre. Pokúsim sa pripraviť zhrnutie informácií v dohľadnej dobe, nech je všetko jasné :)

Artina...Ďakujem. Pobočka bola nevyťažená, ďalšia je veľmi blízko. Ako už bolo spomínané na mFóre, od bývalého „kiosku SAD“ sme vzdialení 10 minút pešej chôdze, nájdete nás v Apollo BC na Prievozskej. Ktorú „kamennú pobočku“ na ul. 29. augusta máš na mysli? Aktuálny zoznam kontaktných miest tu: http://www.mbank.sk/sprie...

Otik – mojou úlohou bude starať sa o blog a fórum, (čo určite všetci očakávate s napätím :) ), a všetky možné internetové kanály.
Presný počet príspevkov nemám stanovený, budem vás informovať o dianí v banke, o plánovaných akciách, o prípadných zmenách či súťažiach... jednoducho všetky informácie ktoré vám budem schopná poskytnúť. Moje príspevky budú ako oficiálne, tak i z pohľadu klienta mBank, ktorý využíva služby tejto inštitúcie so všetkým čo prinášajú.

Tulo: Nie, priama platba z účtu mBank do banky v Číne nie je možná. Platby je možné prevádzať v rámci oblastí SEPA, viac o SEPA tu: http://www.mbank.sk/sprie...

dá sa poslať do čínskej banky 17 usd z môjho účtu u Vás?

Vítam novú bloggerku :)

Jo, na Slovensku se máte. Tam je mBank stále ještěvěrná svým slibům a bez poplatků. Zatím...

Ahoj Jasna, a co bude tvojou ulohou? Kolko blogov mas napisat za mesiac? Budes tiez moderovat mForum? Mozes pisat pravdivo alebo "reklamstinou"?

Ahoj Jasna, vitaj na SVK oficialne a grats k novej praci.
Mam prvu inpertinentnu:

Dve kamenne pobocky zrusene.... na ulici 29. augusta, Bratislava a stanocek v budove AS Mlynske nivy. Co sa deje? a

ten kurz pri platbe visou mimo EU zony neMOZE byt navyseny, ale BUDE navyseny o maximum, teda o 2%. overene opakovane pri nakupoch cez net v USD.
a toto navysenie si nastavila mbank a nie visa.

Pre Jasna a Marek

Platba kartou v Čechách je naozaj zadarmo. Pre úplnosť čo bolo zamlčané:

mBank využíva na zúčtovanie všetkých platieb vykonaných platobnou kartou od 1.1.2009 euro. Platby kartami VISA v iných menách ako euro sú prevedené na menu euro kurzom spoločnosti VISA. Pre transakcie mimo VISA Eurozóny môže byť použitý kurz VISA navýšený o 0 - 2% (tzv. „bank crossborder fee“). Aktuálny kurz prevodu viacerých svetových mien nájdete na stránke Exchange Rates (ako menu karty zvoľte euro a následne menu transakcie).

Zdravím Marek, ďakujem za ohlas :)
Platba kartou za tovary a služby v zahraničí je na sporiacom účte eMAX zadarmo :)
Potvrdzujem i v praxi, kartu v Čechách často používam.
Jasna

cav jasnidlo... tiez som mbank pozitivny, ale mam len ten sporiaci ucet... mohla by si mi vysvetlit ako je to s platbami v cechach ( kartou ) ?

Jasnicka tak nech sa ti v tej mbanke dariiii... :) normalne zavidim mkolegom tvojim ich novu mbloggerku :)

ked budem potrebovat hypoteku, nejake coro-moro urob, aby som dostal vyhodne podmienky :-) znacka: odvdacim sa pivom a haluskami :-)

Vitaj, bojovnicka :)))

...zabiatko sa narodilo :-)

Konecne trosku prijemneho ludskeho slova v inak strohej bankovej komunikacii.
Vitaj Jasna :-)