späť

Kartománia štartuje!

Kartománia

Vážení klienti,

Pripravili sme pre vás súťaž, v ktorej môžete vyhrať hodnotné ceny.
Ako na to?

 

Kartománia vás odmení za platby kartou. Čím viac platíte kartou, tým väčšiu šancu máte!

Súťaž je pre existujúcich, ale i nových klientov mBank, ktorí sú nepodnikatelia- fyzické osoby, ktorí vlastnia kreditnú kartu, alebo debetnú kartu k bežnému účtu či sporiacemu účtu.

 

Za každé 1 €, ktoré zaplatíte debetnou alebo kreditnou kartou prostredníctvom platobného  terminálu (POS) získate 1 bod. Body získavate aj platbami v zahraničí.

 

Každé 1 € vybraté z bankomatu = -1 bod (platí aj pre výbery v zahraničí)

 

Výhercom sa môžete stať každý týždeň, súťaž trvá od 4.10.2010 do 31.12.2010 a za toto obdobie vyžrebujeme 13 výhercov, každý týždeň jedného.

Do týždenného žrebovania je zaradený súťažiaci, ktorý nazbiera minimálne 10 bodov.

 

To najlepšie nakoniec!
Po ukončení súťaže prichádza hlavná cena.

Spomedzi všetkých účastníkov vyžrebujeme jedného výhercu hlavnej ceny, ktorý vykonal minimálny obrat 300 € na POS platbách a má minimálne 100 súťažných bodov.

 

Ako to funguje v praxi?
V priebehu týždňa zaplatíte v obchodoch 50 € za nákupy prostredníctvom platobného terminálu, čím získate 50 bodov. Ak vyberiete z bankomatu napríklad 20 €, na vašom súťažnom konte bude pre tento týždeň 30 bodov, s ktorými spĺňate podmienku súťaže a ste zaradený do žrebovania o týždennú výhru.

 

A ceny?
Dvojdňový all-inclusive wellness pobyt v hoteli Permon pre 2 osoby čaká na vás každý týždeň.

 


 

 

Hlavnú cenu predstavuje exotická dovolenka na Bali pre 2 osoby na 10 dní a najnovší iPhone 4.

 

 

Pridajte sa!
Vstúpiť do súťaže je jednoduché- stačí sa zaregistrovať prostredníctvom formulára v Internet Bankingu.

 

 

Platby cez POS terminál a ATM výbery v bankomate sa započítavajú podľa dátumu vykonania transakcie, nie dátumu zúčtovania.
Platby a výbery dodatkovými kartami nie sú do súťaže zaradené.

 

Kompletné podmienky a pravidlá súťaže môžete nájsť tu.

 

Jasna Cao

Jasna Cao / mBank
webmarketing


jasna.cao - zavináč - sk.mbank.eu

Kategórie:

Súťaže

Komentár (35)

Pridať komentár

@Pedro: viď príspevok o jeden vyššie pred Tvojim, fórum, FAQ, podstránku o Kartománii a komentáre pod blogom. Si zaregistrovaný.

Tento stav je matuci...

Popis stavu: Žiadosť bola odoslaná
Stupeň vybavenia správy: 0%

Som ci nie som zaregistrovany ?

@hakkis: Registrácia do Kartománie prebieha jednorazovo, preto sa nehýbe "status vybavenia žiadosti".
Pre istotu sa kľudne registruj ešte raz a odsleduj si hlášku v okne po odoslaní registrácie. Ak uvidíš "Vaša registrácia prebehla úspešne" tak považuj žiadosť za vybavenú :) Veľa šťastia.

ako dlho trvá potvrdenie žiadosti o vstup do súťaže ? od včera mám stále uvedený stav 0% ... :-(

váš komentár

@zuzi: Ahoj, za internetové platby sa nepripisujú súťažné body.

pardon, až teraz som si všimla za výberom z bankomatu je znamienko - (a to som pozerala 5x)

Ako to funguje v praxi?
V priebehu týždňa zaplatíte v obchodoch 50 € za nákupy prostredníctvom platobného terminálu, čím získate 50 bodov. Ak vyberiete z bankomatu napríklad 20 €, na vašom súťažnom konte bude pre tento týždeň 30 bodov, s ktorými spĺňate podmienku súťaže a ste zaradený do žrebovania o týždennú výhru.

je tam chyba? ...pre tento týždeň 30 bodov a nie 80 bodov?chcem sa spytat ako je to s platbami cez internet banking, či sa to počíta ako plusove body alebo minusove alebo žiadne, dakujem

@Ja: Aby si bol zaradený do týždenného žrebovania, potrebuješ mať na konte 10 bodov nazbieraných za týždeň, v ktorom chceš súťažiť.

Ako je to s týždenným žrebovaním.
V podmienkach uvádzate: "Do týždenného žrebovania je zahrnutý každý zaregistrovaný klient, ktorý platil kartou a je v pluse minimálne 10 bodov (vrátane). "
Takže 10bodov nazbieram napr prvý týždeň a som zaradený do každého týždenného žrebovania, alebo 10b musím nazbierať každý týždeň?

@robo: Za platby kartou získavaš body, za výbery z bankomatu ich strácaš. 1€ je jeden bod, plusový alebo mínusový, v závislosti od toho ako ho použiješ.
V podmienkach je presne „Každé 1 € vybraté z bankomatu = -1 bod“ Všimnúť si tam to mínus je dosť dôležité : )
Potom je už jednoduché pochopiť ten príklad.

Ou som pochopil :-) Nevsimol som si, ze vyber z ATM je minusom...

Poprosim o vysvetlenie:

"Ako to funguje v praxi?
V priebehu týždňa zaplatíte v obchodoch 50 € za nákupy prostredníctvom platobného terminálu, čím získate 50 bodov. Ak vyberiete z bankomatu napríklad 20 €, na vašom súťažnom konte bude pre tento týždeň 30 bodov, s ktorými spĺňate podmienku súťaže a ste zaradený do žrebovania o týždennú výhru."

V podmienkach je dane, ze vyber z ATM 1€ = 1b. A tu je zrazu vyber 20€ = 30b? Je to preklep alebo som ja nieco nepochopil?

chcela som si skontrolovat bodovy stav v kartomanii ale nepodarilo sa mi to najst. nebolo by jednoduchsie automaticky pri prihlaseni cez ib mat zobrazeny pocet bodov napriklad na uvodnej obrazovke?

V štatúte súťaže sú uvedené dátumy žrebovaní. Prvé žrebovanie sa uskutoční v piatok, 15.10.
O výhercovi budeme informovať.

kde najdeme vyzrebovanych vyhercov?

zapoj kartu do bankomatu a ťahaj hotovosť, tou potom zaplatíš pívo, keď v krčme nemajú bezdrinkgeldtový platobný terminál

Ako sa mám zapojiť, keď ubytovanie aj so stravou mám zabezpečené a potrebujem len hotovosť na pivo?

@Lhář: Nie. Máme jednu databázu s klientmi, ktorí spĺňajú podmienky (10+ bodov) a z nich sa potom generuje finálna verzia- tých čo spĺňajú podmienky A sú zaregistrovaní. Z tých sa bude potom žrebovať.
V praxi: Po zaregistrovaní sa do Kartománie berieme ohľad na všetky platné transakcie v súťažný týždeň. Takže aj výbery a platby pred registráciou.

Takže keď si najskôr vyberiem € v hotovosti a následne sa zaregistrujem cez internet banking do kartománie, až vtedy sa mi začnú zarátavať + a - body?

Fajn že sa nezarátajú výbery dodatkovými kartami. Takže ja platím kartou odteraz všade a manželka svojou vyberá hotovosť!

@Lucia: písala som to na fóre, platby sa spočítavajú, takže je jedno ktorou kartou platíte :)

chcela by som sa opytat, ci ak vlastnim debetnu aj kreditnu kartu mbank, platby tymito kartami sa zratavaju? alebo je potrebne si vybrat jednu?

@legnaw: Chcela som Ti len vysvetliť, že je to neškodná súťaž, spravodlivá, každý má rovnakú šancu a týždenne hádam utratíš aspoň 10 EUR niekde v obchode, či nie? Nič Ťa to nestojí, žiadne prehnané podmienky účasti. Ak utrácaš hotovosť, v momentálnej dobe to stojí viac než platba kartou obchodníka. Alebo aj potraviny máš z internetu? :)
A čo sa týka VISA sponzoringu, tak si trafil vedľa.

@mBloggerka:
to bola vyzva alebo prikaz??? si na vlastnych strankach tak si mozes robit reklamu.... ja naopak nadalej povazujem tuto sutaz za "cudnu".... alebo sa dozijeme aj sutaze kde sa budu hodnotit platby cez internet? alebo takuto sutaz visa nezasponzoruje? [izzy2]

@Pietro: Samozrejme, že nezverejníme celú adresu.
Zároveň Vás ubezpečujem, že všetky osobné údaje a citlivé informácie budú v rukách pracovníkov výlučne na to určených a viazaných bankovým tajomstvom.
Viď bod 4.8. vo Všeobecných obchodných podmienkach: http://www.mbank.sk/pdf-w...

@legnaw: Písala som to na fóre. Súťažíš ako jeden.
Kuk: http://www.mbank.sk/forum...
Táto súťaž je zameraná na platby u obchodníkov. Za registráciu nič nedáš, výherca nemusí utratiť zo všetkých najviac, ide o žrebovanie, takže šance sú spravodlivé. Zaregistruj sa, rapídne si tým zvyšuješ šance:)

nerozumiem preco sa nezapocitavaju aj body dodatkovych kariet... miname predsa svoje peniaze....
... rovnako som sa nedocital ako sa zapocitavaju body ked pouzivam aj debetku aj kreditku...spolu...alebo ako dvaja sutaziaci?...
viem ze nie som zaujimavy ked platim cez eshopy....lebo nezivim posky.....
cela sutaz je hlupa.....

A dalej v statute sa pise (parafrazujem) ze jednoznacnu identifikaciu ucastnika tvori jeho meno a cislo debetnej (kreditnej) karty, ide mi o to ci sa tieto udaje nedostanu do nepovolanych ruk, ci sa zradenim do sutaze nevystavujem riziku narabania s mojimi udajmi cudzimi subjektami (alebo nepovolanymi osobami). Dakujem za odpovede ...

V statute sutaze http://www.mbank.sk/pdf-w... sa pise ze ucastnik suhlasi so zverjnenim mena a miesta bydliska aj jeho fotografie, dufam ze nechceste zverejnovat kompletnu adresu vyhercu ?

preco sa do bodov nezapocitavaju aj internetove platby?????

ako je to s platbami kartou cez internet, pocitaju sa tie do celkoveho suctu?

@otazky: Stav nazbieraných bodov si môžeš overiť v Internet Bankingu, vygenerovať si výpis za ľubovolné obdobie (napr. filtrovať hotovostné výbery, kartové operácie).
Ak máš záujem zúčastniť sa napríklad tento týždeň, je potrebné sa zaregistrovať sa do konca týždňa. Platby sa počítajú aj spätne, takže včerajšia platba platí :)
Nie je potrebné registrovať sa každý týždeň, stačí raz a účastník bude zaradený (v prípade splnenia podmienok) aj do hlavného žrebovania.

Teraz už iba čakám, že po tejto skvelej súťaži bude nasledovať spoplatnenie výberov v bankomatoch a zníženie úrokov resp. cenník alá mbank.cz..

kde si mozem overit stav nazbieranych bodov ?
ked som dnes platil kartou, ale este som nebol zaregistrovany do sutaze, tak ... ?