späť

Upozornenie - prihlásenie do Internet Bankingu

 Vážení klienti,

 

Chceli by sme vás informovať, že kvôli zvýšenej aktivite v našom Inernet Bankingu môžu mať niektorí klienti v súčasnosti dočasné problémy s prihlásením do on-line systému mBank.

Zvýšená aktivita nemá vplyv na kartové transakcie.

Za prípadné problémy sa ospravedlňujeme.

Tím mBank

 

Kategórie:

Aktuality

Komentár (11)

Pridať komentár

ak to nejde, treba vyskúšať príležitostne funkčnú tatarákbanku :D

ja som tento problém už zaznamenal si pred 6 mesiacmi. Keď som volal na mLinku, tak mi povedali obratom, že všetko je v poriadku, že problem je na mojej strane - že problém v počítači. Mal som možnosť to vyskúšať na ďalších 4 PC a stále to isté. Že by boli nanič všetkých 5 compov. Ďakujeme mBanka, vtedy keď Vás potrebujem, tak nefungujete tak ako máte. Super.

zvýšenie poplatkov + zníženie kvality = ?

som momentálne v auparku a nejde to ani tu, stále to mrzne

.sk.sk.sk.sk.sk.sk.skup

bob(e), co ti kuruje?

je po 13 h. a nedarí sa mi dostať od rána na môj účet... Čo to znamená "niektorí klienti" !!! Majú moju mailovú adresu, a vôbec, škoda času..., povežujem to za veľmi neseriózne od mbanky

Osobne som zaznamenal problém o cca 10.00 ale už ide viacmenej všetko ako má :)

pekne ze upoznia le to stav neriesi mBank zacina mat velmi vazne technicke problemy s fungovanim a asi je na case aby voci tejto banke zasiahol aj dohlad nad financnym trhom

Zuzana, prevod je mozne uskutocnit aj prostrednictvom mLinky.
Problemy su docasne a tykaju sa niektorych uzivatelov, nie vsetkych.

to je síce pekné upozornenie, ale čo mám robiť keď potrebujem čo najrýchlejšie uskutočniť platbu z účtu? Skúšať sa prihlásiť donekonečna? veď to asi robia všetci pretože majú problém s prihlásením, takže logicky je zvýšená aktivita.
Toto sa mi ako užívateľovi vôbec nepáči.